https://gateway.trip.ir/api/

شرایط پذیرش مسافر در پروازهای هواپیمایی امارات

به روز رسانی: 26 خرداد ، 1403 بخشنامه ها

شرایط پذیرش مسافر در پروازهای هواپیمایی امارات

در این صفحه اطلاعیه‌ها و شرایط پذیرش مسافر در هواپیمایی امارات را مشاهده می‌کنید:

(23خرداد1403)

جشنواره تخفیف‌های تابستانی با ارائه کارت پرواز امارات

هواپیمایی امارات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد برای نهمین سال متوالی تابستان هیجان‌انگیزی با تخفیف‌های ویژه در سراسر کشور امارات در انتظار مسافران است. مسافران می‌توانند با سفر به دبی تا تاریخ 9 مهر (30 سپتامبر) از مزایای استفاده از رستوران‌ها، فروشگاه‌های لوکس، مراکز تفریحی و گردشگری با تخفیف‌های ویژه با ارائه کارت پرواز امارات بهره‌مند شوند. این فستیوال شامل بازدید از برج خلیفه، پارک آبی آکوا ونچر و چندین مکان دیدنی نیز می‌شود. همچنین از تاریخ 28 ژوئن تا 1 سپتامیر مسافران می‌توانند از جشنواره دیگری شامل خرید و سرگرمی در دبی لذت ببرند. برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.emirates.com/ir/english/experience/my-emirates-pass/

(23اسفند1402)

زمان پذیرش مسافران نوروزی پرواز امارات

هواپیمایی امارات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل تراکم سفر در ایام نوروز حضور به موقع مسافرین محترم، در ساعت مقرر در فرودگاه جهت انجام تشریفات پروازی بسیار مهم و ضروری است. بنابراین از مسافران محترم هواپیمای امارات خواهشمند است به نکات ذیل توجه کنند:

  • جهت انجام تشریفات پروازی حداقل 4 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خمینی (ره) حاضر شوید.
  • با توجه به ازدحام زیاد به تمامی مسافرین محترم توصیه می‌شود جهت پرداخت «عوارض خروج از کشور» اقدام و از پرداخت آن در فرودگاه حتی‌الامکان خودداری کنند.
  • از مسافرین کلاس پروازی تجاری و درجه یک و مسافرین دارای کارت پلاتینیوم هواپیمای امارات خواهشمند است جهت انجام تشریفات پروازی مستقیما به ترمینال CIP بعد از ترمینال اصلی فرودگاه امام خیمنی مراجعه کنند.

در ادامه تصویر از این اطلاعیه را مشاهده می‌کنید:

بخشنامه هواپیمایی امارات درباره زمان پذیرش مسافران نوروزی

تصویر بخشنامه هواپیمایی امارات درباره زمان پذیرش مسافران نوروزی 

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc