https://gateway.trip.ir/api/

لوکس ترین هواپیمای جهان در آسمان + تصاویر

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 اخبار گردشگری

لوکس ترین هواپیمای جهان در آسمان + تصاویر

کریستال اسکای (The Crystal Skye) ، یک بوئینگ 777-200LR است که ظرفیت 88 مسافر را دارد. این هواپیما دارای یک ناهارخوری وسیع  و صندلی هایی که به تخت های بزرگ تبدیل می شوند است. این هواپیمای لوکس و مجلل ماه اخیر توسط یک شرکت مسافربری آمریکایی معرفی شد و حالا بعد از یک ماه به پرواز در آمده است. هزینه سفر با این هواپیمای لوکس ، نفری 18000 دلار خواهد بود و این هواپیما حداقل با ظرفیت 70 نفر پرواز خواهد کرد.

آشپز خبره ی این هواپیما انواع غذاها را برای مسافران در یک رستوران مجلل پنج ستاره سرو می کند. 88 مبل راحت برای مسافران وجود دارد که در طول سفر ریلکس باشند ، این صندلی های راحت در صورتیکه مسافری بخواهد در طول سفر خود کمی استراحت کرده و بخوابد به یک تختخواب راحت تبدیل می شود.

در حمام این هواپیما نیز انواع محصولات بهداشتی لوکس و مجلل برای استفاده مسافران وجود دارد. از سایر امکانات آن می توان به وجود تلویزیون صفحه تخت بزرگ ، اینترنت Wi-Fi رایگان و هدفن های شخصی Bose اشاره کرد.

کریستال اسکای برنامه های سفر 14 ، 21 و 28 روزه برای مسافرانش دارند و آنها را به برخی از دور افتاده ترین نقاط دنیا می برد تا علاوه بر اینکه تجربه لوکس ترین سفر هوایی را داشته باشند بلکه بتوانند مقاصدی را در جهان ببینند که پیش از این به راحتی ممکن نبود. همچنین این جت مسافربری می تواند مدت زمان 19.5 ساعت بدون توقف پرواز کند.

هواپیما

هواپیما

هواپیما

هواپیما

هواپیما

هواپیما

هواپیما

منبع : Dailymail

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc