https://gateway.trip.ir/api/

با امن ترین ایرلاین جهان در سال 2020 آشنا شوید

به روز رسانی: 15 مهر ، 1399 دانستنی های سفر

با امن ترین ایرلاین جهان در سال 2020 آشنا شوید

با شروع سال میلادی 2020 تغییراتی در رتبه ایرلاین ها به وجود آمد که در این میان قصد داریم امن ترین ایرلاین جهان در سال 2020 را به شما معرفی کنیم. این رتبه بندی از سوی سایت مرجع و جهانی airlineratings.com استخراج شده است و ایرلاین ها همه ساله برای به دست آورن رتبه های برترکه در فروش بیشتر بلیط هواپیما ارزشمند است همه تلاش خود را انجام میدهند. در سال 2020 این اتفاق برای ایرلاین کانتاس که یک ایرلاین استرالیایی است افتاده است، در ادامه قصد داریم درباره این ایرلاین و رتبه های سایت airlineratings بیشتر شما را در جریان بگذاریم، با تریپ همراه باشید.

امن ترین ایرلاین جهان سال 2020

ایرلاین استرالیایی کانتاس که چندی قبل با راه اندازی بلندترین مسیر پروازی جهان، از سیدنی تا نیویورک که بسیار بر سر زبان ها آمد، امسال با به دست آوردن رتبه امن ترین ایرلاین جهان قطعاً رتبه فروش بلیط هواپیما مسیرهای پروازی خود را در سال میلادی 2020 خواهد شکست.

این ایرلاین از سال 1921 در حال فعالیت است و به عنوان بزرگترین خط هوایی استرالیا شناخته میشود. سایت معتبر airlineratings برای آنکه امن ترین ایرلاین جهان را در سال 2020 انتخاب کند، 405 ایرلاین را از سراسر جهان مورد بررسی قرار داد، و در نهایت کانتاس با پشتوانه فعالیت 99 ساله خود و استفاده تکنولوژی های نوآورانه در صنعت هوانوردی که موجب ارتقاء امنیت مسافران میشود، این ایرلاین را به عنوان امن ترین خط هوایی جهان معرفی کرد.

سردبیر airlineratings عنوان کرده است که در طول 60 سال گذشته، هواپیمایی کانتاس تقریباً پشرو اصلی ایمنی در بخش عملیاتی پروازها بوده است و تلفاتی نیز نداشته است. پس از این ایرلاین میتوان ایر نیوزیلند را در رتبه دوم قرار داد.

رتبه بندی امن ترین ایرلاین های جهان در سال 2020

1- کانتاس

2- ایر نیوزیلند

3- اوا ایر

4- هواپیمایی اتحاد

5- قطر ایرویز

6- سنگاپور ایرلاین

7- هواپیمایی اتحاد

8- هواپیمایی آلاسکا

9- کاتای پاسیفیک

10- ویرجین استرالیا

11- ایرلاین هاوایی

12- ویرجین آتلانتیک

13- تی ای پی پرتغال

14- اس ای اس

15- رویال جردن

16- سوئیس ایر

17- فین ایر

18- لوفت هانزا

19- ایر لینگوس

20- کی ال ام

این رتبه بندی ها برای افرادی که به امن بودن پروازهای بین المللی اهمیت میدهند و زیاد به نقاط مختلف جهان با رزرو بلیط هواپیما سفر میکنند از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. استرالیا پیشرو در زمینه امنیت پرواز میباشد. امیدواریم از نزدیک نیز با هواپیمایی کانتاس به این کشور سفر کنید.

منبع: travelandleisure

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc