https://gateway.trip.ir/api/

چه زمانی برای رزرو بلیط هواپیما نوروز اقدام کنیم؟

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 دانستنی های سفر

چه زمانی برای رزرو بلیط هواپیما نوروز اقدام کنیم؟

اگر به دنبال بهترین زمان رزرو تور نوروز و بهترین تاریخ های سفر به شهرهای مختلف در عید هستید و قصد رزرو بلیط هواپیما را دارید این پست را بخوانید. یکی از مسائلی که در هنگام تور و یا بلیط نوروز برای برخی از افراد ممکن است عجیب و غریب باشد این است که در خصوص مسسیرهای داخلی و خارجی که بلیط هواپیما به صورت چارتر است نمیتوانید بلیط خالی بدون هتل رزرو نمایید، و در واقع بلیط ها منحصر به تور هستند و اگر هم قصد دارید حتماً پرواز خالی رزرو کنید باید به دنبال پروازهای سیستمی باشید و این دقیقاً زمانی است که اگر دیر اقدام کنید تمام بلیط ها تکمیل میشود و دیگر این امکان را نخواهید داشت.

بلیط هواپیما نوروز

شهرهای توریستی ایران مثل کیش، مشهد، قشم، شیراز، اصفهان و سایر مسیرها که از طریق خطوط هوایی بیشترین مسافران به این شهرها در نوروز سفر میکنند از هم اکنون برخی از آنها برای رزرو باز هستند که میتوانید به فرض بلیط هواپیما کیش را با نرخ مصوب رزرو نمایید اما اگر به هر دلیلی پرواز مورد نظر خود را پیدا نکردید قطعاً این پروازها و مسیرهای پروازی در قالب تور نوروزی به همراه هتل و سایر خدمات به فروش میرسند.

در مسیرهای خارجی سقر به مناطق توریستی در عید نوروز نیز از هم اکنون باز شده است ولی اگر تصمیم دارید فقط پرواز بگیرید باید به فکر پروازهای غیر مستقیم باشید. از پر رفت و آمد ترین مسیر خارجی برای سال جدید شمسی میتوان به شهر استانبول اشاره کرد که پس از جست و جوی بلیط هواپیما استانبول در سایت تریپ با نرخ های این مسیر ویژه مارچ آشنا خواهید شد.

تور نوروز

اگر قصد دارید بهترین تاریخ های سال جدید شمسی را در سفر باشید، چه این سفر داخل کشور باشد مثل کیش و مشهد و شیراز و یا سفر به خارج از کشور باشد مثل دبی و استانبول و ایروان، در هر صورت از هم ابتدای فصل زمستان پیش فروش این تورها آغاز شده و تاریخ های خوب به زودی تکمیل میشوند. 

اگر برای شما سوال این است که آیا تورهای لحظه آخری با نزدیک شدن به تاریخ سفر ممکن است رخ دهد یا خیر، پاسخ این است که در تاریخ های نزیک به 11 فرودین در برخی از این مسیرها این کاهش نرخ را شاهد هستیم، مثلاً بلیط هواپیما تهران کیش در تاریخ 12 فروردین به زیر 100 هزار تومان میرسد! البته برای برگشت نباید عجله داشته باشید چون بلیط برگشت تا 15 فرودین به همین راحتی ها پیدا نخواهد شد و اگر هم باشد بسیار گران است. در واقع همیشه برای نرخ گیری هواپیما، بهتر است هر دو مسیر را بررسی کنید.

هم اکنون میتوانید با شماره گیری 75134000 با کد تهران، با کارشناسان تور در آزانس نقطه پرواز ( تریپ ) تماس حاصل فرمایید.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc