https://gateway.trip.ir/api/

اجاره ماشین در کیش

به روز رسانی: 16 مرداد ، 1400 راهنمای سفر

اجاره ماشین در کیش

در سفر به کیش یکی از تفریحات و کارهای جذابی که می توان انجام داد، اجاره خودروهای لوکس و اسپرت یا خودروهای شاسی بلندی که در دنیا طرفدارانی بسیاری دارند، می باشد. پس اگر شما نیز به دنبال تفریحی جذاب یا دوچندان کردن لذت سفر خود به کیش هستید، بهترین اجاره خودرو در کیش را تجربه کنید. اما قبل از اجاره خودرو  بهتر است جزئیات و نکات پیرامون آن را به خوبی بشناسید. ما این نکات را برای شما در این صفحه جمع آوری کرده ایم، تا شما دوستان عزیزی که از جای جای ایران و حتی از شمالی ترین نقطه کشور مثل رشت و ساری با برنامه ریزی و خرید پرواز ساری به کیش به این جزیره زیبا سفر می کنید، کاملا با نکات اجاره خودرو در کیش آگاه باشید. پس بعد از حدود هشت دقیقه مطالعه در نزدیکای آغاز سفر به کیش، تلفن را برداشته و ماشین مورد علاقه تان را در کیش رزرو کنید. با ما همراه باشید.

اجاره خودرو لاکچری در کیش

اجاره خودرو لاکچری در کیش

اجاره ماشین در کیش چقدر است

اولین سوالی که ذهن را به سمت خود جذب می کند این است که اجاره ماشین در کیش چقدر است. در جواب این سوال بهتر است بدانید مقدار اجاره خودرو در کیش به عواملی بسیاری بستگی دارد. از مدل و قیمت خودرو گرفته تا شاسی بلند یا سدان بودن ماشین های کیش، قیمت اجاره آن را تعیین می کنند. کمترین قیمت اجاره خودرو در کیش 600 هزار تومان برای اجاره یک روز می باشد. اجاره گرانترین ماشین در کیش می تواند تا هشت میلیون و صد هزارتومان نیز بالا برود. شما باید با توجه به بودجه برنامه ریزی شده، خودروی مورد نظرتان را رنت کنید.

اجاره ماشین در کیش بدون ودیعه

برای اجاره هرچیزی، یک مبلغ ودیعه یا چک/ سفته ضمانت نیاز است. برای اجاره خودرو در کیش هم نیاز به ودیعه یا چک/سفته ضمانت می باشد. میزان ودیعه برای اجاره ماشین در کیش از 5 میلیون تا 12 میلیون تومان برای خودروهای لوکس و مدل بالا است. اگر قصد اجاره ماشین در کیش بدون ودیعه را دارید می توانید از شرایط ضمانت با چک و یا شرایط اجاره ماشین در کیش با سفته استفاده کنید. در این شرایط شما باید به اندازه مبلغ کامل خودرو چک ضمانت نزد اجاره دهنده تا پایان زمان اجاره و قرارداد، بگذارید.

اجاره ماشین در فرودگاه کیش

اکثر شرکت هایی که در در حوضه اجاره ماشین در کیش فعالیت می کنند، یک نمایندگی مستقر در فرودگاه کیش دارند و یا خدمات تحویل خودرو در فرودگاه را ارائه می دهند. پس اگر بخواهید، می توانید از این خدمات استفاده کرده و خودروی رنت شده را در فرودگاه تحویل بگیرید. برخی از این شرکت ها هم خدمات سی آی پی (CIP) و تشریفات را دارند. یعنی در فرودگاه به استقبال شما آمده و تا هتل یا محل مورد نظر برای تحویل خودرو، شما را همراهی می کنند.

مشکلات اجاره ماشین در کیش

اجاره ماشین در کیش علاوه بر اینکه کلی لذت سفرتان را زیاد می کند، ممکن است با ندانستن برخی نکات و قوانین کمی باعث ناراحتی تان شود. اما در ادامه این مطلب نکات و قوانینی را عنوان کرده ایم که از این امر جلوگیری می کند. پس با ما همراه باشید.

اجاره ماشین مدل بالا در کیش

اجاره ماشین مدل بالا در کیش

قوانین رانندگی در کیش

 • در تمام خیابان های جزیره کیش، دوربین‌های راهنمایی و رانندگی نصب شده اند و حداکثر سرعت مجاز در خیابان های کیش 50 کیلومتر در ساعت است.
 • به هنگام رانندگی در جزیره کیش حتما بین خطوط برانید.
 • موقع گردش به چپ یا راست، از 100 متر قبل راهنمای ماشین را روشن کنید.
 • به یاد داشته باشید در کیش همه ماشین ها باید تمیز باشند، پس کارواش را فراموش نکنید.
 • در کیش بوق زدن بی دلیل ممنوع می باشد!
 • در زمان رانندگی در شب های کیش فقط باید با نور پایین حرکت کنید.
 • در جزیره کیش بستن کمربند ایمنی امری مهم تلقی می شود.
 • در صورت انداختن زباله به بیرون از ماشین جریمه خواهید شد.
 • در جزیره کیش در صورتیکه بیشتر از تعداد ظرفیت، مسافر داخل ماشین سوار کنید، جریمه زیادی را برایتان در پی خواهد داشت.

مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش

 • اصل گواهینامه رانندگی
 • اصل کارت ملی
 • به امانت گذاشتن پول نقد یا چک (بین 2 تا 10 میلیون تومان) برای ضمانت و دیپوزیت رنت خودرو
 • به امانت گذاشتن مبلغ 300 تا 700 هزار تومان برای ضمانت خلافی
 • پرداخت اجاره یک روز خودرو

قانون های اجاره دهندگان خودرو و اجاره ماشین در کیش

 • خودرویی که اجاره کرده اید را نمی توانید به شخص دیگری اجاره دهید.
 • در صورت خرابی یا تصادف ماشین، اجاره کننده باید موضوع را به شرکت اجاره دهنده اطلاع دهد و شخصا اقدام به منتقل کردن خودرو یا تعمیر آن نکند.
 • در صورت افزایش روزهای اجاره باید با توافق شرکت اجاره دهنده ماشین در کیش مدت زمان اجاره را تمدید کنید.
 • ماشین را در روز تعیین شده و در ساعت مقرر باید در همان وضعیتی که تحویل گرفته اید، عودت دهید تا مشمول جریمه نشوید.
 • در صورتی که با ماشین تصادف کنید و شما مقصر باشید، هزینه خسارت بر عهده شما خواهد بود.

نکات بسیار مهمی که باید هنگام اجاره ماشین در کیش مد نظر داشته باشید این است که کرایه ماشین در کیش را حتما از اجاره دهندگانی انجام دهید که دفتر اجاره خودرو داشته و قرارداد رسمی اجاره ماشین و  رنت خودرو در کیش را تحویل بگیرید. در نظر داشته باشید برخی از اجاره دهندگان خودرو در اکثر شهرهای ایران نمایندگی داشته و شما می توانید از شهرهای دیگر مثل تهران، شیراز، مشهد، کرمانشاه و ... ماشین مورد نظر را اجاره و سپس با خرید بلیط هواپیما کرمانشاه کیش یا خرید بلیط هواپیما تهران کیش و ... به این جزیره زیبا آمده و خودرو را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. با این کار اگر در اجاره خودرو به مشکلی برخورد کنید با خیال راحت و به صورت قانونی آن را پی گیری خواهید کرد.

اجاره خودرو در کیش و دیگر شهرهای ایران

اجاره خودرو در کیش و دیگر شهرهای ایران

سوالات متداول اجاره خودرو در کیش

 • هزینه اجاره ماشین در کیش چقدر است؟

از 600 هزار تومان تا 8 میلیون و صد هزار تومان برای هر روز

 • انواع ماشین برای اجاره در کیش کدامند؟

ماشین اقتصادی، اسپرت، شاسی بلند، خودروهای لوکس و ون

بخش نظرات

نیلوفر 17 مرداد 1400

ممنون از اطلاعات خوبتون

تحریریه تریپ
ممنون از شما

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc