https://gateway.trip.ir/api/

شرایط پذیرش مسافران روسیه

به روز رسانی: 17 مرداد ، 1402 بخشنامه ها

شرایط پذیرش مسافران روسیه

(10مرداد1402)

سفر به روسیه با ویزای الکترونیک امکان پذیر شد

طبق اطلاعیه هواپیمایی ماهان، از تاریخ اول آگوست 2023 مقارن با 10مرداد1402، ورود و خروج مسافران به کشور روسیه با ویزای الکترونیک میسر شد. همچنین بررسی این ویزا از طریق وبسایت زیر قبل از سفر الزامی است:

evisacheck.kdmid.ru

ممنوعیت پروازهای روسیه تکذیب شد

(به روز رسانی 1 تیر 1400)

دیروز سعید نمکی وزیر بهداشت از ستاد ملی مقابله با کرونا درخواست لغو پروازهای روسیه به دلیل افزایش شیوع کووید ۱۹ در این کشور را داشت. در این راستا امروز برخی منابع، خبری مبنی بر ابلاغ ممنوعیت پروازهای روسیه از سوی کاپیتان تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری را منتشر کرده‌اند.

در همین ارتباط، ابوالقاسم جلالی معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری با تکذیب این خبر گفت: سازمان هواپیمایی کشوری تاکنون ابلاغیه‌ای به شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر ممنوعیت پروازهای روسیه نداشته است.

لغو پروازهای روسیه با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا

(به روز رسانی 31 خرداد 1400)

درپی گسترش شیوع ویروس کرونا در روسیه و درخواست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای توقف پروازهای ایرلاین‌های ایرانی به این کشور، رییس سازمان هواپیمایی کشوری از لغو پروازهای مسافری در این مسیر خبر داد.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc