https://gateway.trip.ir/api/

کجای دنیا سفرهای رنگی برویم؟

به روز رسانی: 03 دی ، 1402 راهنمای سفر

کجای دنیا سفرهای رنگی برویم؟

مسافرت رفتن با الهام از رنگ، شما را به مقصدهای گردشگری جدید خواهد برد. در کنار همه هیجان و نشاط سفر، رنگ‌ها طعم دیگری به گردش و تفریح شما خواهند بخشید. بعضی نقاط توریستی به خاطر رنگ، شهرت جهانی پیدا کرده‌اند. این بار با قطب‌نمای رنگ سفرکنید.

1.  سبز ویتنامی
اگر می‌خواهید مناظر سبز چشم‌نواز ببینید، باید به مزارع برنج ویتنام سفر کنید. این مزارع در منطقه کوهستانی ساپا به صورت پله‌ای کشت می‌شوند.

تصویری از ویتنام

هزاران قطعه سبز با یک هارمونی سحرآمیز کنار هم قرار گرفته‌اند. مردم محلی خونگرم‌اند و ارتباط دوستانه‌ای با توریست‌ها دارند. آنها با لباسهای بومی رنگارنگ، زیبایی محیط سبز را بیشتر می‌کنند.

2. آبی مراکشی
شفشاون شهری در شمال‌غربی مراکش به رنگ آبی‌ست که بهترین مناظر فتوژنیک را دارد.

تصویری از مراکش

شهر آبی، با ساختمان‌های قدیمی و کوچه‌های باریک، به شما آرامش می‌بخشد. معماری بومی در ترکیب با تنالیته آبی و سفید، درهای سنتی، شیب معابر و تزیینات محلی، روح زندگی را جاری می‌کند.

3. قرمز چینی
پانجین یکی از بزرگترین تالاب‌های قرمزرنگ دنیاست. ساحل پانجین به نام دریای سرخ یا ساحل فرش قرمز نیز نامیده می‌شود.

تصویری از چین

با توجه به فصل، رنگ قرمز به روشن و تیره می‌شود. این ساحل رویایی در کرانه رودخانه لیائو در چین قرار گرفته است. جایی که می‌توانید عکس‌های جادویی بگیرید.

4. ساحل صورتی 
آیا ساحلی صورتی را از نزدیک دیده‌اید؟ شاید باورش سخت باشد اما در دنیا فقط 7 ساحل صورتی در دنیا وجود دارد که یکی از آنها در اندونزی است.

جزیره کومودو با مناظر شگفت، دارای ساحلی رنگی است که به سفر شما جذابیت بیشتری خواهد داد. شما می‌توانید اسنورکلینگ و غواصی را اینجا تجربه کنید.

5. باغ رنگین 
بزرگترین باغ گل‌های طبیعی دنیا با 72 هزار مترمربع مساحت، در دبی قرار دارد. این باغ با 65 میلیون گل، اتمسفری بهشتی پیش روی شما می‌گشاید.

پارکی در دبی

تا چشم کار کند، گل خواهید دید. رزرو هتل دبی را برای سفری تابستانی و دیدن باغ رنگین فراموش نکنید. در این باغ، یک هواپیما ایرباس پر از گل و گیاه نیز می‌بینید که جلوه تماشایی به باغ داده است.

6. سفید مصری
صحرای سفید از شناخته‌ترین مقاصد گردشگری کشور مصر است. قدم زدن در واحه‌ی سفیدپوش فارافرا، احساسی از راه رفتن روی ابرها یا ماه به شما می‌دهد.

تصویری از مصر

زیبایی اینجا به خاطر فرسایش گچ طی هزاران سال به وجود آمده است. شما شکل‌های عجیب و مختلفی خواهید دید که چون قارچ‌های بزرگ از زمین روییده‌اند. شما می‌توانید با سافاری یا دوچرخه این بیابان سحرانگیز را بگردید.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc