https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی یونایتد ایرلاینز

United Airlines

یونایتد ایرلاینز
یونایتد ایرلاینز

هواپیمایی یونایتد ایرلاینز

هواپیمایی یونایتد ایرلاینز

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز در سال 1926 تاسیس شد، این شرکت یکی از بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان می باشد که ناوگان هواپیمایی یونایتد ایرلاینز بیش از 700 هواپیمای مسافربری و باربری است. شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلایز دارای 9 فرودگاه اصلی در کشور های گوام - ژاپن و آمریکا است.

این شرکت و یک شرکت هواپیمایی منطقه ‌ای با یکدیگر شریک هستند و به یک توافق اولیه برای خرید 200 تاکسی پرنده که شرکت مستقر در منطقه خلیج سانفرانسیسکو در حال توسعه است، رسیده اند.
شرکت‌ های تاکسی پرنده برقی در حال توسعه و آزمایش وسایل نقلیه هستند، اما قبل از اینکه آنها یا مشتریانی که هواپیما را خریداری می‌کنند، خدمات تجاری خود را راه‌اندازی کنند، باید تأییدیه ‌های تنظیم‌کننده را تضمین کنند. 
در ایالات متحده، اداره هوانوردی فدرال در حال بررسی هواپیماها، کار بر روی الزامات خلبان و بررسی نحوه ادغام وسایل نقلیه برنامه ریزی شده در حریم هوایی می باشد.
اسکات کربی مدیر اجرایی خطوط هوایی یونایتد ایرلاینز طی بیانه ای اعلام کرده است، که قیمت بلیط هواپیما ها پس از پایین آمدن شیوع کرونا به سطح عادی خود بازگشته و قیمت ها رو به کاهش است.
شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز آمریکا همنین  اعلام کرد که 593 تن از کارمندان خود را که بدون دلیل موجه از زدن واکسن نزدن واکسن کرونا اخراج کرده است.
شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز سال گذشته 25 میلیون دلار در Vertical Aerospace Ltd.، یکی دیگر از استارتاپ های هواپیماهای الکتریکی سرمایه گذاری کرد، ماه گذشته متعهد به پرداخت پیش از تحویل برای 50 هواپیمای برقی و رزرو اسلات تحویل را تأیید کرد.شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز آمریکا در حال حاضر به بیش از 375 مقصد مختلف در دنیا از جمله قاره های آسیا و اروپا و آمریکا و اقیانوسیه، خاورمیانه و آفریقا پرواز های مسافربری و باربری خود را انجام می دهد. این شرکت همچنین ارائه دهنده ی بلیط هواپیما ارزان چارتر به سایر نقاط مختلف دنیا می باشد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc