https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی اوکراین ایر

Ukraine International Airlines

اوکراین ایر
اوکراین ایر

هواپیمایی اوکراین ایر

هواپیمایی اوکراین ایر

شرکت هواپیمایی اوکراین ایر در سال 1992 تاسیس شد، این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در کشور اوکراین است. شرکت هواپیمایی اوکراین ایر در ابتدا یک شرکت دولتی بود، لیکن در سال 2011 با فروش سهام خود به شرکت خصوصی تبدیل شد.
ایرلاین اوکراین ایر اولین پرواز خود را از شهر کیف اوکراین به مقصد لندن انجام داد. این شرکت دارای بیش از 33 هواپیمای مسافربری و باربری می باشد.
دفتر مرکزی و قطب اصلی این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین المللی بوریسپیل کی یف اوکراین است. این شرکت دارای به بیش از 75 مقصد مختلف دنیا پرواز دارد.
از مقاصد پر طرفدار این شرکت هواپیمایی می توان به پرواز اوکراین به تهران، پرواز اوکراین به پاريس، پرواز اوکراین به آتن، پرواز ی اوکراین به لندن، پرواز اوکراین به کیف اشاره کرد.
هواپیماهای شرکت هواپیمایی اوکراین حامل پرچم کشور اکراین به رنگ زرد و آبی هستند، که نقس بسزایی در صنعت هوایی این کشور ایفا کرده اند.

شرکت هواپیمایی اوکراین ایر

شرکت هواپیمایی اوکراین ایر 

ناوگان هواییی ایرلاین اوکراین ایر

شرکت هواپیمایی اوکراین ایر دارای 35 فروند هواپیما از جمله سه فروند هواپیمای بوئینگ 777-200ER با ظرفیت 361 مسافر، دو فروند هواپیمای بوئینگ 767-300ER با 261 صندلی، 19 فروند هواپیمای بوئینگ نسل جدید 737-800 با  ظرفیت 186 صندلی، چهار فروند هواپیمای بوئینگ نسل جدید 737-800 با ظرفیت 189 و 215 مسافر، پنج فروند هواپیمای Embraer-190
و دو  فروند هواپیمای Embraer می باشد. 
این شرکت هواپیمایی روزانه مسافران زیادی را قاره های مختلف آسیا ،اروپا، آفریقا و آمریکا جا به جا می‌کند. از خطوط هوایی فعال این کشور می توان به دنیپرواویا، اطلس گلوبال، ویندروز، آذور ایر اوکراین اوکراین اشاره کرد.
ایرلاین اوکراین ایر یکی از مقرون به صرفه ترین بلیط چارتر هواپیما را با نازل ترین قیمت ارائه می دهد، همین امر باعث استقبال بسیاری از مسافران شده است.

کلاس‌ های پروازی هواپیمایی اوکراین ایر

شرکت هواپیمایی اوکراین ایر دارای کلاس های پروازی اکونومی کلاس، پریمیوم اکونومی کلاس، بیزنس کلاس می باشذد.

اکونومی کلاس

در پرواز های اکونومی کلاس صندلی های راحتی در اختیار مسافران قرار می گیرد، همچنین از مسافران با وعده های غذایی کامل و رایگان پذیرایی می شود. و آن ها می توانند در طول سفر خود به خواندن مجله و روزنامه بپردازند.

پریمیوم اکونومی کلاس

مسافران در کلاس پروازی پریمیوک اکونومی کلاس از مدل صندلی های راحت تر و مدرن تر بهرهمند می شوند، و آن ها می توانند در طول مسیر به تماشای فیلم بپردازند.

بیزنس کلاس

در کلاس های پروازی بیزنس کلاس مسافران می توانند بار بیش تری را با خود حمل کنند و علاوه بر آن به مسافران منوی غذایی متنوع تری ارائه می شود، همچنین صندلی های این کلاس پروازی راحت تر و قابل تاشو می باشد.

بار مجاز پرواز هواپیمایی اوکراین ایر

در شرکت هواپیمایی اوکراین ایر میزان بار مجاز برای داخل کابین هواپیما در هر کلاس پروازی متفاوت است، میزان بار مجاز برای کلاس پروازی اکونومی حداکثر 7 کیلوگرم، برای کلاس پروازی بیزنس کلاس هر مسافر حداکثر 12 کیلوگرم و  برای پریمیوم اکونومی حداکثر 7 کیلوگرم می باشد.
برای پروازهای طولانی مدت با کلاس پروازی بیزنس کلاس مسافران به بردن 1 کیلوگرم بار به داخل کابین هستند. سایز بارهایی که به داخل کابین برده می شود باید ابعاد۲۰*۴۰*۵۵ سانتی‌ متر باشند.
مسافرانی که دارای کودکان زیر 2 سال هستند، می توانند یک ساک حاوی وسایل ضروری کودک مانند شیشه شیر، لباس کودک، غذای کودک و ... را تا حداکثر وزن مجاز یعنی 5 کیلوگرم با خود به داخل کابین ببرند.
میزان بار چمدان برای هر مسافر با کلاس پرازی اکونومی کلاس حداکثر 23 کیلوگرم، برای مسافران کلاس پروازی پریمیوم اکونومی کلاس دو چمدان با حداکثر وزن 32 کیلوگرم می باشد.
لازم به ذکر است، مسافران هواپیما اوکراینکلاس پروازی اکونومی در پروازهای آمریکا به غیر از نیویورک و پرواز پکن می توانند دو چمدان با حداکثر بار مجاز 23 کیلوگرم را با خود داشته باشند.
مسافرانی که دارای کودکان زیر دو سال هستند نیز می توانند کالسکه ی کودکان خود را با حداکثر بار 10 کیلوگرم با خود همراه داشته باشند.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی اوکراین ایر

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی اوکراین ایر شامل چند فروند هواپیما است ؟

شرکت هواپیمایی اوکراین ایر دارای 35 فروند هواپیما از انواع بوئینگ ها می باشد.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی اوکراین ایر کدامند ؟

شرکت هواپیمایی اوکراین ایر دارای سه کلاس پروازی اکونومی کلاس، پریمیوم اکونومی کلاس و بیزنس کلاس می باشد.

 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc