https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی تای ایرویز

Thai Airways

تای ایرویز
تای ایرویز

هواپیمایی تای ایرویز

هواپیمایی تای ایرویز
ناوگان هوایی تایلند سال 1960 تاسیس شده است و دفتر اصلی آن در فرودگاه سوارنابومی بانکوک قرار دارد. تای ایرویز به 84 مقصد بین‌المللی در 37 کشور دنیا پرواز دارد. سالانه 21 میلیون مسافر توسط این ایرلاین در دنیا جابجا می‌شود. این ناوگان هوایی توانست در سال 2018 رتبه دهم بهترین ایرلاین‌های دنیا را کسب کند و همچنین جایزه بهترین اسپا ایرلاین را نیز به افتخارات خود اضافه کند. 
شبکه مسیر تای ایرویز، پروازهای به اروپا ، آسیای شرقی، جنوب آسیا و جنوب غربی آسیا را در برمی‌گیرد. همچنین این شرکت هواپیمایی پرواز به ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی و پنج شهر اقیانوسیه را نیز پوشش می‌دهد. تای ایرویز بزرگترین عامل مسافربری در اروپا بین حامل های آسیا و اقیانوسیه است.
صندلی‌های کلاس بیزنس تای ایرویز دارای عملکرد ماساژ هستند و قابلیت تغییر زاویه به حالت‌های مختلفی برای استراحت مسافران دارد. گزینه‌های متعددی برای سرگرمی مسافران در نظر گرفته شده است. هر صندلی یک صفحه نمایش بزرگ با امکان انتخاب فیلم، برنامه‌های تلویزیون، موسیقی، بازی و نقشه دارد. منوی غذای پروازهای بین‌المللی تای امکان انتخاب سه وعده به شما می‌دهد. تمام وعده‌ها همراه با ماهی، میوه و سبزیجات است. برای خواب بهتر نیز، خدمه پرواز ساعت سرو غذا را اعلام می‌کنند و کابین بعد از هر وعده غذایی کاملا تاریک می‌شود تا مسافران استراحت کنند. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc