https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی سلام ایر

Salamair

سلام ایر
سلام ایر

هواپیمایی سلام ایر

هواپیمایی سلام ایر

سلام ایر با نام عربی طیران السلام، یک ایرلاین ارزان قیمت است که در سال 2016 تاسیس شد و دفتر اصلی آن فرودگاه بین‌المللی مسقط قرار دارد. پروازهای این ایریلاین،30 مقصد خاورمیانه، آفریقا، نپال و .. را پوشش می‌دهد. در سال 2017 این هواپیمایی توانست 500 هزار مسافر را جابجا کند. 
 سلام ایر سه کلاس پرواز دارد: کلاس پرواز فرندلی، کلاس پرواز فلکسی و کلاس پرواز لایت
کلاس پرواز فرندلی سلام ایر، سه مدل مختلف دارد: فرندلی، ولیو فرندلی و پلاس فرندلی. نکته اول اینکه شما به سهولت امکان تعویض تاریخ پرواز را نیز دارید. نکته دوم اینکه شما در هر سه حالت 7 کیلوگرم بار دستی را می‌توانید حمل کنید. 
در موقعیت فرندلی، شما می‌توانید 20 کیلوگرم بار چمدان، در وضعیت ولیو فرندلی(Friendly value)30 کیلو گرم بار چمدان و در حالت پلاس فرندلی 40 کیلوگرم بار چمدان همراه خود داشته باشید. 
در  کلاس پرواز فلکسی شما مشابه کلاس فرندلی می‌توانید 7 کیلوگرم بار دستی جابجا کنید ، تحویل بار تا 20 کیلوگرم به کانتر و امکان تغییر تاریخ پرواز و یا لغو بلیط دارید.
  در این کلاس پرواز لایت، مسافران اجازه دارند فقط 7 کیلوگرم بار دستی جابجا کنند و خدماتی چون لغو بلیط و حمل چمدان وجود ندارد.
سلام ایر از سال 2018، علاوه بر تهران به شهر شیراز نیز پروازهای خود را آغاز کرده است. 

شرکت هواپیمایی سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر 

شرکت هواپیمایی سلام ایر 

شرکت هواپیمایی سلام ایر در واقع ایرلاین رسمی کشور عمان است، که تنها چند سال از فعالیت آن می گذرد. شرکت هواپیمایی سلام ایر در سال 2016 تاسیس شده است و اولین پرواز خود را در سال 2017 انجام داده است.
ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی سلام ایر شامل سه هواپیمای ایرباس مدل A320 است، این شرکت هواپیمایی پرواز های خود را با ارزان ترین قیمت ارائه می دهد.
شرکت هواپیمایی سلام ایر در هفته های جاری 100 پرواز داخلی و خارجی را در مسیر های کوتاه انجام داده است، مقاصد ی همچون دبی، جده، مدینه، مسقط و هچنین شیراز از جمله مقاصد خارجی این ایرلاین هستند.

مقاصد پروازی هواپیمایی سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر به شهر های داخلی و خارجی مختلفی پرواز دارد، و نمایندگی سلام ایر در کشورهای مختلف همچنین دفتر سلام ایر در تهران نیز نمایندگی دارد. از میان پر تردد ترین مقاصد این ایرلاین می توان به تهران به دوحه، تهران به دبی، تهران به مسقط، شیراز به مسقط، دبی به مسقط، مسقط به دوحه، مسقط به دبی، دبی به تهران، مسقط به تهران، مسقط به شیراز اشاره کرد.

خرید بلیط پرواز ایرلاین سلام ایر

برای خرید بلیت هواپیما از ایرلاین سلام پرواز، تنها کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف اول نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد کنید و سپس  تاریخ رفت و برگشت خود را با تعداد مسافران و کلاس پروازی مورد نظر خود وارد کنید. 
در انتها شما با فشردن کلید جستجو می توانید لیست کاملی از خرید بلیط هواپیما سلام ایر مانند بلیط های لحظه آخری، بلیط های چارتری، بلیط های ارزان قیمت را مشاهده کنید.
شما همچنین می توانید با استفاده از فیلتر ایست را بر اساس نیاز های خود مرتب کنید و به راحتی رزرو خود را به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان از سایت تریپ تهیه کنید.

شماره تلفن هواپیمایی سلام ایر : 07132273742
نمایندگی سلام ایر در ایران : شیراز ، خیابان مشکین فام ، هتل هما 

کارت پرواز شرکت هواپیمایی سلام ایر

برای دریافت کارت پرواز ایرلاین سلام پرواز هم می توانید به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری آن را دریافت کنید، مسافران می توانند 24 تا یک ساعت قبل از پرواز کارت پرواز خود را از طریق سایت تهیه کنند و یا سه ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند و از طریق باجه ها کارت پرواز خود را پرینت بگیرند.

کلاس های پروازی سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر دارای سه کلاس پروازی به نام های Light، Friendly و Flexi است، که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

کلاس  پروازی LIGHT

در این کلاس پروازی سلام ایر مسافران می توانند یک ساک دستی 7 کیلویی را با خود به داخل کابین ببرند، در کلاس پروازی لایت شما نمی توانید با خود چمدان داشته باشید در صورت داشتن چمدان باید هزینه ی آن را پرداخت کنید.
در کلاس پروازی لایت مسافران تا 24 ساعت قبل از پرواز می توانند تاریخ سفر خود را با پرداخت 15 ریال عمان تغییر دهند، و جریمه ی تغییر تاریخ و یا کنسلی آن در کمتر از 24 ساعت مانده به پرواز 100 درصد هزینه ی پرداخت شده می باشد. در صورت کنسلی و تغییرات در بیش تر از 24 ساعت در این کلاس پروازی جریمه ای معادل با 20 ریال عمان می باشد.

کلاس پروازی  FRIENDLY

در کلاس پروازی فرندلی مسافران مجاز به حمل یک ساک دستی با وزن 7 کیلوگرم به داخل کابین می باشند و همچنین می توانند یک چمدان بار با حداکثر 20 کیلوگرم نیز داشته باشند.
این کلاس پروازی سلام ایر دارای سه زیر مجموعه است.
فرندلی : که در آن مسافران می توان یک بار دستی 7 کیلویی و یک چمدان 20 کیلویی داشته باشند.
فرندلی ولیو : که در آن مسافران می توانند یک بار دستی 7 کیلویی بعلاوه ی یک چمدان با وزن حداکثر 30 کیلوگرم داشته باشند.
فرندلی پلاس : که در آن مسافران می توانند یک بار دستی 7 کیلوگرمی و یک چمدان با وزن حداکثر 40 کیلوگرم داشته باشند.

کلاس پروازی  FLEXI

در کلاس پروازی فلکسی شرکت هواپیمایی سلام ایر، مسافران می توانند یک بار دستی 7 کیلوگرمی و یک جمدان با وزن حداکثر 40 کیلوگرم داشته باشند.
هزینه ی تغییر تاریخ تا قبل از 24 ساعت بدون جریمه ی کنسلی می باشد، از 24 ساعت تا 12 ساعت هزینه ی کنسلی معادل 15 ریال عمان می باشد و همچنین در کمتر از 12 ساعت مانده به پرواز تمامی هزینه ی پرداخت شده توسط مسافر به عنوان کنسلی برداشته می شود.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی سلام ایر

شرکت هواپیمایی سلام ایر در چه سالی تاسیس شد ؟

شرکت هواپیمایی سلام ایر در سال 2016 تاسیس شده است و اولین پرواز خود را در سال 2017 انجام داده است.

کلاس های پروازی ایرلاین سلام ایر چه هستند ؟

شرکت هواپیمایی سلام ایر دارای کلاس پروازی فلکسی، کلاس پروازی فرندلی و کلاس پروازی لایت می باشد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc