https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی پگاسوس

Pegasus

پگاسوس
پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس

هواپیمایی پگاسوس
پگاسوس در سال 1990 تاسیس شد و اکنون از بزرگترین ایرلاین‌های ترکیه محسوب می‌شود. این ناوگان هوایی بین‌المللی به 33 مقصد در ترکیه ، 72 مقصد خارجی پرواز دارد؛  مقاصد بین‌المللی 40 کشور در خاورمیانه، اروپا، آسیا و آفریقا را در بر می‌گیرد. ارزان‌قیمت بودن عامل محبوبیت این شرکت هواپیمایی در ترکیه و اروپا است. دفتر مرکزی پگاسوس در پندیک، استانبول قرار دارد و  قطب پرواز آن فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن است.
این شرکت توانست دو سال پیاپی جایزه ارزان‌ترین هواپیمایی اروپا را دریافت کند. در سال 2019 پگاسوس توانست رکود جدیدی را به ثبت برساند. میزان ترافیک مسافری شرکت در نیمه اول سال بیش از 13 میلیون بود که رشدی 18 درصدی را نشان داد.
پگاسوس دارای سه کلاس پرواز اسنشیال، ادونتیج، بیزینس فلکس است، کلاس اسنشیال ارزان‌ترین و کلاس بیزنس بهترین سطح آن است. در کلاس پرواز بیزنس، حق انتخاب صندلی‌ها کاملا راحت با فضای کافی است و شما دارید با فضای کافی، میزان بار 20 کیلوگرم در پرواز بین‌المللی و 15 کیلوگرم در پرواز داخلی می‌دهد. اگر قصد دارید از تهران به اروپا بروید، پگاسوس بهترین گزینه‌های خرید بلیط را به شما می‌دهد. شرکت پگاسوس در زمینه اسپانسرینگ نیز فعال است که می‌توان به حمایت مالی از تیم گالاتای سرای اشاره کرد. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc