https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی انور ایر

Onur Air

انور ایر
انور ایر

هواپیمایی انور ایر

هواپیمایی انور ایر

اُنور ایر (ترکی استانبولی: Onur Air) یکی از شرکتهای هوایی خصوصی ترکیه است که پروازهای منظمی به مقصد کشورهای اروپایی و پروازهای بین شهرهای ترکیه را به‌انجام می‌رساند. دفتر مرکزی انور ایر در فرودگاه بین‌المللی آتاترک در استانبول است. این شرکت هوایی که در سال ۱۹۹۲ میلادی فعالیت خود را با پرواز به شهرهای مختلف ترکیه آغاز کرده است در سال ۲۰۰۳ پروازهای بین‌المللی خود را نیز شروع کرد.
انور ایر به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی هوایی در ترکیه به ۸۰ نقطه پروازی در ۲۰ کشور دنیا و ۱۲ نقطه پروازی در داخل ترکیه خدمات ارائه می دهد.این شرکت اولین پروازهای خود را با اجاره هواپیماهای ایرباس آ- ۳۲۰ آغاز کرد و از سال ۲۰۰۳ نیز به عنوان یکی از شرکتهای ارائه‌دهنده پروازهای ارزان‌قیمت مطرح گردید. انور ایر سالیانه ۱.۴ میلیون مسافر را جابجا می‌کند.

شرکت هواپیمایی انور ایر

شرکت هواپیمایی انور ایر

شرکت هواپیمایی انور ایر

شرکت هواپیمایی انور ایر یک شرکت هواپیمایی در کشور ترکیه است، دفتر مرکز اصلی این شرکت در فرودگاه بین المللی آتاتورک استانبول قرار دارد.
شرکت هواپیمایی انور ایر در سال 1992 به عنوان یکی از ارزان ترین ایرلاین ها ترکیه تاسیس شد، شرکت انور ایر اولین شرکت خصوصی است که کار خود را با پرواز های داخلی شروع کرده است.
این شرکت در سال های بعد به درخواست مشتریان خود در سال 2003اقدام به راه اندازی پروازهای خارجی ارزان قیمت به صورت سیستمی و چارتری کرد.
شرکت هواپیمایی انور ایر دارای 1668 پرسنل و ناوگان این شرکت دارای 30 فروند هواپیما است. ایرلاین شرکت هواپیمایی انور ایر در حال حاظر به 14 مقصد داخلی و به بیش از 120 مقصد بین المللی پرواز سیستمی و به 25 کشور خارجی پرواز چارتری دارد.
این شرکت توانسته از سال 1992 تا به امروز بش از 100 میلیون مسافر را در امنیت کامل جابجا کند. شرکت انور ایر در طول سال های کاری خود در حال توسعه و پیشرفت بوده است.
ناوگان هوایی شرکت انور ایر
شرکت هواپیمایی انور ایر در ابتدای کار خود پرواز های خود را با اجاره ی هواپیماهای ایرباس آغاز کرد، در حال حاضر ناوگان هوایی این شرکت دارای 30 فروند هواپیما شامل Airbus A-320 ،Airbus A-600، Airbus A-321، Airbus A-322 و Airbus A-342 است.

راهنمای خرید بلیط پرواز از ایرلاین انور ایر

برای خرید بلیط پرواز از ایرلاین انور ایر کافیست سه حرف اول شهر مبدا و سه حرف اول شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز وارد کنید و سپس تاریخ و رفت و برگشت خود را با تعداد مسافران و کلاس پروازی مورد نظر خود تعیین کنید و در انتها با کلیک بر روی دکمه ی جستجو می توانید لیست کاملی از کلیه پروازهای این ایرلاین را مشاهده کنید.
در این لیست می توانید تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی انور ایر انواع بلیط های لحظه آخری، بلیط ارزان قیمت، بلیط چارتری را مشاهده کنند و همچنین می توانید با استفاده از فیلتر های موجود لیست را بر اساس داده های مورد نیاز خود مرتب کنید و به راحتی و به صورت آنلاین بلیط های خود را خریداری کنید.

دریافت کارت پرواز ایرلاین انور ایر

مسافرانی که چک این خود را به صورت آنلاین انجام داده اند و چمدانی برای تحویل به فرودگاه ندارند نیز می توانند 90 دقیقه قبل از پرواز در گیت خروجی حضور داشته باشند.
برای دریافت کارت پرواز به صورت حضوری نیز مسافران می توانند 3 ساعت قبل از پرواز از طریق باجه های داخل فرودگاه برای دریافت کارت پروازی خود اقدام کنند.

مقاصد شرکت هواپیمایی انور ایر

شرکت هواپیمایی انور ایر توانسته در طول 25 سال فعالیت خود 100 میلیون مسافر را در مقاصد خارجی و داخلی جابجا کند، این شرکت با ارائه پرواز های ارزان قیمت توانسته مسافرانی بسیاری را جذب خود کند.
شرکت هواپیمایی انور ایر به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در زمینه حمل و نقل هوایی توانسته با ارائه ی ارزان ترین قیمت ها طرفداران بسیاری داشته باشد.
انور ایر در حال حاضر به 80 مقصد در 30 کشور مختلف دنیا و 14 مقصد داخلی از پروازهای فرودگاه آتاتورک دارد، این شرکت بیش تر پرواز های خود را به مقاصد داخلی برنامه ریزی کرده بود، ولی به مرور زمان پرواز های خارجی خود را نیز راه اندازی کرد.
ایرلاین انور ایر پرواز های چارتری بسیاری را در برنامه های خود انجام می دهد، از بین این مقاصد پر طرفدار می توان به شهر های مختلفی همچون تهران، اصفهان و تبریز نیز اشاره کرد. 
مسیرهای پروازی انور ایر با توجه به قاره های مختلف عبارتند از قاره آسیا: ایران به مقصد شهرهای اصفهان، تبریز و تهران، آذربایجان و عراق، قاره اروپا: فرانسه، اتریش، آلمان، نیوزلند، روسیه، ترکیه و اوکراین است.
همچنین لازم به ذکر است پروازهای بین قاره ای شهرهای مختلف را نیز پوشش می دهد از جمله ی این شهر ها شهر برلین از فرودگاه بین المللی برلین، شهردوسلدورف، شهر مونیخ، شهر فرانکفورت، شهر نورنبرگ، شهر مونستر و در آخر شهر اشتوتگارت است.

حوادث های ایرلاین انور ایر

از جمله حوادث هایی که برای ایرلاین شرکت هواپیمایی انور ایر اتفاق افتاده است، می توان به دو حادثه ی مهم اشاره کرد. یکی از این حوادث در سال 2003 اتفاق افتاده که در آن یک فروند هواپیمای مک ‌دانل داگلاس متعلق به همین شرکت هنگام بلند شدن از باند فرودگاه نتوانست کامل اوج بگیرد و پروازش دوباره به زمین نشست خوشبختانه در پی این حادثه به نسافران هیچ آسیبی نرسیده است.
حادثه ی دومی که اتفاق افتاد در سال 2012 از این ماجرا بود که از طرف کشور هلند پرواز های این شرکت متوقف شد. مقامات هلندی علت آن را حوادثی که برای این ایرلاین به وجود آمده بود عنوان کردند، پس مذاکرات با مقامات این کشور مجددا پرواز ها از سر گرفته شد.
شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما تریپ به سامانه ی رزرواسیون آنلاین تریپ مراجعه کنید و ارزان ترین بلیط های مسافرتی را از ایرلاین های مختلف به صورت آنلاین خریداری کنید.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی انور ایر

شرکت هواپیمایی انور ایر به چند مقصد پرواز هوایی دارد ؟

شرکت هواپیمایی انور ایر در حال حاضر به 80 مقصد در 30 کشور مختلف دنیا و 14 مقصد داخلی در ترکیه پرواز دارد.

شرکت هواپیمایی انور ایر به چه شهر های در ایران پرواز هوایی دارد ؟

شرکت هواپیمایی انور ایر در ایران به شهر های مختلفی همچون تهران، اصفهان و تبریز پرواز دارد. 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc