https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی عمان ایر

Oman Air

عمان ایر
عمان ایر

هواپیمایی عمان ایر

هواپیمایی عمان ایر
سابقه شکل‌گیری عمان ایر با نام عربی الطيران العماني  به دهه 1970 بازمی‌گردد؛ ایرلاینی که امروز یک شرکت هواپیمایی مهم درکشورهای عربی است. دفتر مرکزی ایرلاین درفرودگاه بین‌المللی مسقط مستقر است.
عمان ایر، نخستین ایرلاین جهان بود که اینترنت وای فای و خط همراه در حین پرواز را از سال 2010 آغاز کرد.  این شرکت توانست در سال 2019 در رده چهل و سوم بهترین ایرلاین‌ها دنیا جای گیرد. در حال حاضر این ایرلاین دارای خط پرواز به 47 مقصد در 29 کشور دنیاست.
عمان ایر سه کلاس پرواز مختلف دارد: فرست کلاس، کلاس اکونومی و کلاس بیزینس 
فرست کلاس دارای سوئیت‌های مجزا با فضایی مدرن و دکور لوکس مانند هتل است. منوی متنوع با غذاهای عمانی، عربی و بین‌المللی در اختیار شماست. اگر گیاه‌‌خوار هستید و یا رژیم غذایی ویژه‌ای دارید، قبل از پرواز می‌توانید اعلام و منوی سفارشی خود را دریافت کنید. 
صندلی جادار و راحت در کلاس اکونومی امکانات پروازی آسوده را فراهم کرده است. شما مونیتوری شخصی روبرویتان دارید که قابلیت تنظیم متناسب با نشستن شما دارد، غرق در لذت فیلم، بازی و موسیقی شوید. 
کلاس بیزینس با فضای تفکیک شده و صندلی راحت و تمام امکانات رفاهی از سرو غذای درجه یک، هدفون، اینترنت و صفحه نمایش سفر شما را لذت بخش می‌سازد.  
عمان‌ایر علاوه بر پرواز تهران ، به شهر مشهد هم پرواز مستقیم دارد. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ