https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی نسیم

Nasim Air

نسیم
نسیم

هواپیمایی نسیم

هواپیمایی نسیم

شرکت هواپیمایی نسیم شرکتی نسبتا تازه تاسیس است که فعالیت خود را به عنوان اولین ایرلاین اصفهان آغاز کرده است.
شرکت هواپیمایی نسیم برای اولین بار فعالیت خود را به عنوان آژانس مسافرتی و صدور بلیط هواپیما آغاز کرد و پروازهای چارتری عتبات و سوریه را انجام می‌داد. پس از گذشت مدتی، این آژانس دامنه فعالیت کاری خود را گسترش داد و برای اولین بار در اصفهان ایرلاینی را تاسیس کرد. درحال حاضر فعالیت این شرکت با نام تجاری” نسیم بهشت امین” ادامه دارد.
هواپیمایی نسیم حضور خود در ایرلاین‌های کشور را با فرود یک فروند بوئینگ 737 در سال 1395 در فرودگاه اصفهان به طور رسمی اعلام کرد. ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی نسیم از 8 فروند هواپیمای بوئینگ 400- 737 تشکیل می‌شود.

شرکت هواپیمایی نسیم

شرکت هواپیمایی نسیم 

شرکت هواپیمایی نسیم

شرکت هواپیمایی چیست ؟ شرکت هواپیمایی یک گروه صنعتی است، که از طریق خطوط هوایی مسافربری یا باربری انجام می دهد. شرکت هواپیمایی نسیم در واقع فعالیت خود را در ضمینه ی یک آژانس مسافرتی آغاز کرد، و به مرور زمان در زمینه ی ایرلاین پرواز های چارتری سوریه و عتبات فعالیت کرد.
این شرکت پس از مدتی فعالیت های گسترش داد، و تازگی توانسته ایرلاینی در اصفهان تاسیس کند. این شرکت با نام تجاری نسیم بهشت امین فعالیت می کند.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی نسیم اعلام کرده است، این شرکت قرار است تا هشت فروند هواپیما ی جدید را به ناوگان هوایی خود اضافه کند.
استاندار اصفهان نیز در سال 1395 در هشتمین نمایشگاه صنعت گردشگری اعلام کرد، که دو خط هوایی به نام نسیم بهشت و جی را در اصفهان راه اندازی خواهد کرد.
هواپیمای نسیم سپاه، پس از برگزاری دوره های آموزشی کلاس های مهمانداری هواپیما، دوره ی فنی، خلبانی توانسته پرواز های خود را از فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان آغاز کند.
برای خرید بلیت هواپیما از شرکت هواپیایی نسیم هم می توانید به صورت حضوری به آژانس مسافرتی این شرکت مراجعه کنید و هم به صورت آنلاین اقدام کنید.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی نسیم

شرکت هواپیمایی نسیم یک شرکت تازه تأسیس می باشد، که به عنوان اولین ایرلاین شهر اصفهان شناخته می شود. هواپیمایی نسیم اولین پرواز خود را در سال 1992 آغاز کرد، هدف این شرکت هواپیمایی از ابتدا این بوده است، که هواپیما های دیگری به ناوگان خود و فرودگاه بین ‌المللی شهید بهشتی اصفهان کند.
هواپیما هایی که در خدمت ناوگان هوایی شرکت نسیم می باشد، همگی خریداری شده اند و هیچ یک از آن ها اجاره ای نیستند. در شرایط بعد از تحریم که موضوع اجاره به شرط تملیک هواپیما ها مطرح شد، این شرکت نتوانست ناوگان هوایی خود را بروز کند.
سال ساخت هواپیما های شرکت هواپیمایی نسیم  به سال های 1995 تا 2005 بر می گردد، سن آن ها بیش تر از 15 سال است. طبق برنامه ریزی هایی که این شرکت انجام داده است.
این شرکت قصد دارد تا در هر دو ساعت در مسیر مشهد پرواز داشته باشد، در این صورت اگر کسی پرواز خود را به هر دلیل از دست بدهد می تواند با پرواز بعدی بدون پرداخت هزینه ای سفر کند.
در سال 1395 این شرکت توانست یک فروند بوئینگ ۴۰۰−۷۳۷ با شماره سریال ۲۵۱۶۹ را که متعلق به کمپانی هواپیمایی سری ویجایا است وارد فرودگاه بین ‌المللی شهید بهشتی اصفهان کند.

پست الکترونیک شرکت هواپیمایی نسیم : info@nbatravels.com
وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی نسیم : http://nbatravels.com
آدرس شرکت هواپیمایی نسیم در تهران : تهران - خیابان شریعتی ، پایین تر از بهار شیراز ، نبش کوچه نیرو پلاک 369

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی نسیم

ناوگان هوایی شرکت نسیم شامل چه هواپیماهایی است ؟

ناوگان شرکت هواپیمایی نسیم شامل یک فروند بوئینگ ۴۰۰−۷۳۷ با شماره سریال ۲۵۱۶۹ متعلق به کمپانی هواپیمایی سری ویجایا است.

هواپیمایی نسیم اولین پرواز خود را کی انجام داد ؟

شرکت هواپیمایی نسیم اولین پرواز خود را در سال 1992 آغاز کرد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc