https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی معراج

Meraj

معراج
معراج

هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج از شرکت های هواپیمایی جوان در ایران است هواپیمایی معراج با نام تجاری MERAJ و لوگوی آن شامل دوبال آبی و قرمز به مفهوم آرامش و زندگی است. دفتر اصلی این ایرلاین در فرودگاه مهرآباد است. همچنین  قطب دوم پروازی آن، فرودگاه بین‌المللی کیش و فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد است. رکورد کمترین تاخیر و طولانی ترین پرواز ایران از موفقیت های معراج است. هواپیمایی معراج توانست پرواز سیدنی به تهران را طی 17 ساعت و بدون توقف به مقصد برساند. پروازهای هواپیمایی معراج 52 مقصد داخلی و خارجی را در خاورمیانه، اروپا و آسیا پوشش می دهد. 

بلیط هواپیما هواپیمایی معراج

بلیط هواپیمایی هواپیمایی معراج به دلیل ایمنی بالای پرواز آن طرفدار دارد. زیرا هواپیمایی حادثه های کمی داشته است. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی معراج را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی معراج در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

شرکت هواپیمایی معراج چک این آنلاین برای مسافران ندارد و مسافران باید در فرودگاه پذیرش شوند. برای چک این در فرودگاه، هواپیمایی معراج توصیه می کند مسافران در پروازهای بین المللی سه ساعت قبل از حرکت و در پروازهای داخلی 90 دقیقه قبل از پرواز، وارد فرودگاه شوند. در پروازهاي داخلي 20 دقيقه و در پروازهاي خارجي 60 دقيقه قبل از زمان پرواز، باجه هاي پذيرش مسافر بسته مي شوند برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا هواپیمایی معراج مراجعه کنید.

گفتنی است که پرواز هواپیمایی معراج در فرودگاه مهرآباد از ترمینال شماره 2 انجام می شود.

برنامه پروازی هواپیمایی معراج

مقاصد پرواز داخلی هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج به شهرهای زیادی پرواز داخلی دارد. برنامه های پرواز داخلی هواپیمایی معراج را در زیر مشاهده می کنید:

تهران اصفهان

تهران قشم

تهران بندرعباس

تهران کیش

تهران مشهد

تهران شیراز

تهران رشت

تهران دزفول

تهران کرمانشاه

مشهد تبریز

مشهد اصفهان

مشهد شیراز

مشهد کیش

مشهد کرمانشاه

اصفهان کیش

مقاصد پرواز خارجی هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج به کشورهای آسیایی و اروپایی مختلفی پرواز دارد. برای پاسخ به این سوال که هواپیمایی معراج به کدام کشورها پرواز دارد می توانید برنامه و مسیر پرواز های خارجی هواپیمایی معراج را مشاهده کنید:

تهران مسکو

تهران سن پترزبورگ روسیه

تهران سوچی روسیه

تهران تفلیس

تهران باتومی

تهران وارنا بلغارستان

تهران استانبول

تهران ازمیر

تهران قونیه

تهران اسپارتا ترکیه

تهران بغداد

تهران نجف

تهران کویت

تهران بحرین

تهران جیپور

تهران دهلی

مشهد کویت

مشهد بغداد

مشهد بحرین

پرواز چارتری و سیستمی هواپیمایی معراج

پرواز چارتر هواپیمایی معراج به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

بار مجاز هواپیمایی معراج

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای معراج در کلاس‌های اکونومی 5 کیلوگرم و در کلاس‌های بیزینس 7 کیلوگرم است.

بار مجاز برای مسافران هواپیمایی معراج در پروازهای داخلی کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و در کلاس بیزینس 30 کیلوگرم است.

بار مجاز برای مسافران هواپیمایی معراج در پروازهای خارجی کلاس اکونومی 30 کیلوگرم و در کلاس بیزینس 40 کیلوگرم است.

در صورتی که مقدار بار شما از حد مجاز بیشتر شود باید هزینه اضافه بار را بپردازید. همچنین شما می توانید برای حمل بار از خدمات فریت بار و کارگو هواپیمایی معراج استفاده کنید. برای پیگیری بار نیز می توانید به وب سایت خدمات بار مراجعه کنید.

در هواپیمایی معراج حمل حیوان ها به داخل کابین مجاز نیست و باید حیوان خانگی خود را در قفس به مسئولین خدمات بار تحویل دهید. همچنین باید به مقصد توجه داشته باشید زیرا بعضی کشورها حیوانات را فقط از طریق کارگو می پذیرند.

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج دو کلاس پروازی اکونومی ( اقتصادی) و کلاس (بیزینس) را ارائه می دهد.

کلاس اکونومی هواپیمایی معراج

کابین کلاس اکونومی خدمات خوبی ارائه می دهد. غذا و نوشیدنی رایگان سرو می شود اما بستگی به مسیر پرواز دارد.

کلاس بیزینس هواپیمایی معراج (کلاس)

کلاس بیزینس هواپیمایی معراج با خدمات اختصاصی همراه است. مسافران در تمام پروازهای کلاس با چند وعده غذا و نوشیدنی پذیرایی می شوند و صندلی ها نسبت به کلاس اکونومی فضای بیشتری دارند و راحتی بیشتری برای مسافر فراهم می کند. همچنین در این کلاس بار مجاز بیشتری (تا 40 کیلوگرم) می‌توان حمل کرد.

ناوگان پروازی هواپیمایی معراج

هواپیمایی معراج دارای 5 فروند هواپیمای پیشرفته و امکان پرواز به بسیاری از فرودگاه های داخلی و بین المللی است. ناوگان فعلی هواپیمایی معراج شامل هواپیماهای AIRBUS 320 ،AIRBUS 300-600 ،BOEING 707 ،BOEING 737 FALCON50 ،AIRBUS 340 وAIRBUS321 است.

غذای هواپیمایی هواپیمایی معراج

در تمام پروازهای بیش از یک ساعت، غذای گرم یا تنقلات و نوشیدنی ارائه می شود.

اطلاعات شرکت هواپیمایی هواپیمایی معراج

مالکیت شرکت هواپیمایی معراج، بخش خصوصی است. دفتر اصلی این هواپیمایی در تهران مستقر است. دفتر فروش تهران این هواپیمایی نیز در میدان آزادی، ساختمان هواپیمایی معراج قرار دارد. شرکت هواپیمایی معراج از سال 1389 آغاز به فعالیت کرد. در مدت کوتاهی این هواپیمایی توانست جزو بهترین ایرلاین های ایرانی از لحاظ کمترین تاخیر قرار گیرد. استفاده از هواپیماهای پیشرفته و ناوگان مجهز از ویژگیهای معراج است.

وب سایت رسمی هواپیمایی معراج: www. meraj.aero

شماره تماس و تلفن هواپیمایی معراج:   61954

کد یاتا: JI 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc