https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی کویت ایرویز

Kuwait Airways

کویت ایرویز
کویت ایرویز

هواپیمایی کویت ایرویز

هواپیمایی کویت ایرویز

شرکت هواپیمایی کویت ایرویز یک شرکت هواپیمایی ملی در کویت است. این شرکت با شروع فعالیت خود از سال 1954، بال های خود را برای اتصال کویت به 46 کشور در سراسر جهان باز کرده است. 
قطب اصلی شرکت هواپیمایی کویت ایرویز فرودگاه بین المللی کویت است. شرکت هواپیمایی کویت ایرویز پروازهای منظمی از فرودگاه کویت به خاورمیانه، هند، اروپا، آسیای جنوب شرقی و آمریکای شمالی دارد. 
کویت ایرویز در واقع عضو پیمان هوایی عرب است، و به 38 مقصد بین المللی پرواز هوایی دارد، این ایرلاین همجنین در ایران و تنها در تهران نیز پرواز هوایی دارد.
این شرکت هواپیمایی همچنین جوایز متعددی از جمله "بهترین شرکت هواپیمایی برای ایمنی هوایی" توسط IASA (ارزیابی ایمنی بین المللی هوانوردی) را دریافت کرده است. 
شرکت هواپیمایی کویت ایرلاینز در تلاش است، که شبکه ی هوایی خود را کسترش دهد، مهمانداران و خدمه ی این شرکت هوایی یکی از آموزش دیده ترین مهماندارای در بین شرکت های هواپیمایی هستند.

شرکت هواپیمایی کویت ایرویز

شرکت هواپیمایی کویت ایرویز 

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کویت ایرویز

شرکت هواپیمایی کویت ایرویز در ناوگان هوایی خود  28 فروند هواپیمای مسافربری دارد. از جمله ی آن ها هواپیمای ایرباس مدل A320-200، هواپیمای ایرباس مدل A320neo، ایرباس مدل A330-200، ایرباس مدل A350-900، هواپیمای بوئینگ مدل 747  و بوئینگ مدل 777 می باشد.

خرید بلیط ایرلاین کویت ایرویز

برای خرید بلیط از ایرلاین کویت ایرویز تنها کافیست سه حرف اول نام شهر مبدأ و سه حرف اول نام شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز، وارد نموده و سپس  تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین نمایید. در انتها با مشخص کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی مورد نظر دکمه ی جستجو را کلیک کرده تا بتوانید لیست کاملی از ارزانترین بلیط هواپیما خارجی، بلیط های چارتری و بلیط های لحظه آخری را مشاهده کنید.
همچنین می توانید با استفاده از دکمه فیلتر لیست مورد نظر را بر اساس نیاز های خود مرتب کنید و در کوتاه ترین زمان بلیط خود را به راحتی خریداری کنید.
هنگام ورود به فرودگاه امکان چک این وجود دارد. میزهای ورود معمولاً 3 ساعت قبل از حرکت پرواز باز می شوند و 1 ساعت قبل از زمان پرواز بسته می شوند. با این حال، مطمئن شوید که زمان بندی خاص هر فرودگاه را بررسی کنید.
وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی کویت ایرویز: www.kuwaitairways.com
دفتر کویت ایرویز در تهران : تهران، خیابان ویلا، بعد از ایران ایر، نرسیده به سمیه، پلاک 62

کارت پرواز کویت ایرویز

برای دریافت کارت پرواز ایرلاین کویت ایرویز هم می توان به صورت حضوری و هم به صورتی فیزیکی آن را دریافت کرد. برای دریافت کارت پرواز به صورت آنلاین می توانید از طریق سایت رسمی این شرکت 24 ساعت تا یک ساعت قبل از پرواز کارت خود را دریافت کنید.
برای دریافت حضوری  مسافران می توانند به بادجه های کارت پرواز مراجعه کرده و با وارد کردن مشخصات شماره ی رزرو کارت خود را پرینت بگیرند. 

بار مجاز ایرلاین کویت ایرویز

در شرکت هواپیمایی کویت ایرویز در کلاس پروازی اکونومی کلاس هر نفر می تواند حداکثر دو چمدان با وزن 23 کیلوگرم داشته باشد.
در کلاس پروازی بیزنس کلاس شرکت هواپیمایی کویت ایرویز میزان بار مجاز برای هر نفر 2 چمدان با وزن حداکثر 32 کیلوگرم می باشد. حداکثر وزن چمدان برای مسافران کلاس سلطنتی کویت ایرویز 3 چمدان با وزن حداکثر 32 کیلوگرم است.

کلاس های پروازی ایرلاین کویت ایرویز

شرکت هواپیمایی کویت ایرویز نیز همانند دیگر شرکت های هواپیمایی دارای کلاس های پروازی متفاوت می باشد.

فرست کلاس

در کلاس پروازی فرست کلاس ایرلاین کویت ایرویز مسافران می توانند در برخی از کشورها از خدمات لیموزین استفاده کنند و آن ها را رزرو کنند.
در این کلاس پروازی سرویس های ویژه ای برای راحتی مسافران در نظر گرفته شده است، صندلی های کلاس پروازی فرست کلاس به صورت تک نفره و مبله و خصوصی این صندلی ها به صورت اتوماتیک می باشند و قابلیت تنظیم پا و پشت سر را دارند.
این کلاس پروازی دارای امکاناتی همچون تلویزیون خصوصی برای تماشای انواع فیلم و کارتون، پورت های USB، لبتاپ، اینترنت رایگان،  روزنامه و مجله های متنوع می باشد.
در کلاس پروازی فرست کلاس از مسافران با وعده های غذایی متنوع سرد و گرم و انواع نوشیدنی ها پذیرایی می شود، سرویس کیترینگ این کلاس پروازی از کیفیت بالایی برخوردار است و توسط سر آشپزان با تجربه درست شده است.

بیزنس کلاس

بیزنس کلاس شرکت هواپیمایی کویت ایرویز دارای دو ردیف جدا هستند، صندلی های این کلاس پروازی بسیار راحت بوده و قابلیت تاشو دارند.
هر چند نسبت به صندلی های کلاس پروازی فرست کلاس از کیفیت کمتری برخوردار هستند، ولیکن راحت و اتوماتیک می باشند. از امکانات این کلاس پروازی مانیتور های شخصی، روزنامه و مجله های متنوع می باشد. در این کلاس پروازی از مسافران با یک وعده ی غذایی به انتخاب آن ها پذیرایی می شود.

اکونومی کلاس

اکونومی کلاس جزو کلاس های پروازی به صرفه و ارزان قیمت هستن، که در بیش تر کشور ها رواج دارد. در این کلاس پروازی صندلی ها با فاصله ی کمی از هم قرار دارند و از مسافران تنها با یک وعده ی غذایی پذیرایی می شود.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی کویت ایرویز

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی کویت ایرویز کدامند ؟

شرکت هواپیمایی کویت ایرویز دارای کلاس پروازی اکونومی کلاس، بیزنس کلاس و فرست کلاس می باشند.

ناوگان هوایی کویت ایرویز از چند فروند هواپیما تشکیل شده است ؟

شرکت هواپیمایی کویت ایرویز در ناوگان هوایی خود  28 فروند هواپیمای مسافربری دارد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc