https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی جرجین ایر

Georgian Airways

جرجین ایر
جرجین ایر

هواپیمایی جرجین ایر

هواپیمایی جرجین ایر

شرکت هواپیمایی جرجین ایر یک شرکت هواپیمایی در گرجستان است، و دفتر مرکزی گرجستان ایرویز در تفلیس گرجستان قرار دارد.
ایرلاین جرجین ایر در سال 1999 به حامل پرچم گرجستان تبدیل شد و در سال 2004 با نام جورجیا ایرویز تغییر نام داد که نام امروزی آن است، این ایرلاین به 25 مقصد در اروپا و خاورمیانه پرواز دارد. 
علیرغم اینکه این شرکت هواپیمایی پرچمدار است، مالکیت خصوصی دارد و از دولت گرجستان جدا است. شعار شرکت هواپیمایی جرجین ایر " پرواز با ما"  است.  
قطب اصلی شرکت هواپیمایی جرجین ایر در فرودگاه بین المللی تفلیس است و به مقاصد بسیاری در اروپا و آسیا پرواز می کند. این شرکت به امارات متحده عربی، ایتالیا، چین، مصر، هند و سوریه پرواز مستقیم دارد. 
در حال حاضر شرکت هواپیمایی جرجین ایر از تهران به مقاصد مختلف از جمله تهران نیز سفر دارد، این ایرلاین یکی از پر طرفدارترین ایرلاین های گرجستان می باشد.

شرکت هواپیمایی جرجین ایر

شرکت هواپیمایی جرجین ایر 

ناوگان هوایی جرجین ایر

شرکت هواپیمایی جرجین ایر در فعالیت خود را با چهار فروند هواپیما آغاز کرد، و پس از گذشت زمان هواپیماهای خود را به 10 فروند افزایش داد.
شرکت هواپیمایی جرجین ایرویز به شهر ها و کشورهای مختلف از جمله تهران سفر هوایی دارد. این شرکت به 12 نقطه در خاورمیانه و اروپا مانند وین، آمستردام، وین، آتن، باتومی، مسکو، لندن، تل آویو پرواز مستقیم دارد.
گرجستان ایرویز دارای ناوگان مختلط با هواپیماهای بزرگتر از تولیدکنندگان بوئینگ و امبرائر و جت های کوچکتر منطقه ای از بمباردیر است. 

بار مجاز در ایرلاین جرجین ایر

میزان بار مجاز در شرکت هواپیمایی جرجین ایر برای مسافران کلاس پروازی اکونومی یک چمدان دستی که وزن آن بیشتر از 8 کیلوگرم نباشد. برای مسافرانی که در کلاس بیزینس هستند حق دارند یک چمدان دستی داشته باشند که وزن آن از 12 کیلوگرم بیشتر نباشد. ابعاد کلی چمدان نباید بیشتر از 155 سانتی متر باشد.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی جرجین ایر

گرجستان ایرویز دارای  کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزنس کلاس است، که به شما امکان می دهد خرید بلیط ارزان هواپیما را در این کلاس های پروازی تجربه کنید. در کلاس های پروازی جرجین ایر می توانید غذاهای سنتی گرجستان را چه در کلاس تجاری و چه در کلاس اکونومی تجربه کنید، غذاهای سنتی گرجستان مانند خاچاپوری تازه پخته شده، پنیرهای گرجی و انواع کیک، تارت و کلوچه خانگی برای همراهی غذای اصلی گرجستان شما را وسوسه خواهد کرد. مسافران کلاس بیزینس می توانند از شراب های قرمز و سفید گرجستانی مرغوب در طول پرواز استفاده کنند.

اکونومی کلاس

صندلی های اکونومی کلاس جرجین ایر با روکش و با طراحی راحت را ارائه می‌ شود. بسته به هواپیمایی که با آن پرواز می کند، کابین اکونومی کلاس بین 50 تا 132 صندلی دارد. این کلاس پروازی دارای امکاناتی همچون روزنامه و مجلات متنوع و همچنین غذاهای خوشمزه در طول سفر می باشد.
مسافران در کلاس اکونومی می توانند بین مجموعه ای از سالاد، پنیر گرجی، وعده های غذایی اصلی (گوسفند، گوشت گاو، مرغ یا ماهی) که به سبک گرجی پخته می شوند، خاچاپوری و نان، کیک، تارت، کلوچه و میوه هر آنچه را که می خواهند انتخاب کنند.
منوی غذایی برای برای مسافران کلاس اکونومی و بیزینس کلاس متفاوت است. با این حال، صرف نظر از کلاس کابین، غذا همیشه از غذاهای محلی و با کیفیت بالا تهیه می شود که از غذاهای گرجی الهام گرفته شده است.

بیزنس کلاس

بیزینس کلاس مجلل ترین کلاس کابین گرجستان ایرویز است که خدمات ویژه ای توسط خدمه کابین به مسافران در بخش جداگانه ای از هواپیما ارائه می شود.
کلاس پروازی بیزینس کلاس شامل یک وعده غذایی ویژه سه وعده در داخل هواپیما است که در کرایه گنجانده شده است. پروازهای بیزینس کلاس کاملا قابل استرداد و تعویض بدون هیچ گونه هزینه اضافی می باشد.
مسافران بیزنس کلاس به  فرودگاه‌ های مسکو (VKI)، آمستردام (AMS)، سنت پتربورگ (LED) و تل‌آویو (TLV) دسترسی دارند، صندلی های این کلاس پروازی بسیار راحت و فضای خوبی دارد.
از امکانات سرگرمی این کلاس پروازی می توان به مجلات و روزنامه ها می توان اشاره کرد، در هیچ یک از پروازهای گرجستان ایرویز، سیستم سرگرمی درون پرواز وجود ندارد. برخی از هواپیماهای بزرگتر آن دارای صفحه نمایش تلویزیون هستند این ایرلاین همچنین دارای سرویس پذیرایی بسیار خوبی است.
در کلاس پروازی بیزنس کلاس از مسافران با غذاهای گرم، نوشیدنی های گرم و سرد الکلی و غیر الکلی مجموعه ای از میان وعده پذیرایی می شود. 
مسافران در بیزنس کلاس با یک وعده غذایی خاص با انتخابی از سالاد، بشقاب پنیر، وعده های غذایی اصلی (با گوشت بره، گوشت گاو، مرغ یا ماهی تازه)، سبد نانوایی، کیک خانگی، تارت، کلوچه و میوه پذیرایی می شوند. ذمسافران کلاس بیزینس همچنین می‌ توانند برخی از بهترین شراب ‌های قرمز و سفید گرجستان را نیز انتخاب کنند.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی جرجین ایر

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی جرجین ایر چه هستند ؟

شرکت هواپیمایی جرجین ایر دارای دو کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزنس کلاس می باشند.

شرکت هواپیمایی به چند مقصد پرواز هوایی دارد ؟

شرکت هواپیمایی جرجین ایر به 25 مقصد در اروپا و خاورمیانه پرواز مستقیم  دارد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc