https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی فلای پرشیا

Fly Persia

فلای پرشیا
فلای پرشیا

هواپیمایی فلای پرشیا

هواپیمایی فلای پرشیا

فلای پرشیا ایرلاین تازه تاسیس ایرانی و کاملا خصوصی است که کار خود را به مرکزیت شیراز در سال 98 آغاز کرده است. این ایرلاین سومین خط هوایی استان فارس محسوب می‌شود و هدف از ایجاد  آن کاهش ترافیک هوایی این استان است.
در حال حاضر هواپیمایی فلای پرشیا تنها دارای یک نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد. میزان بار دستی مجاز هواپیمایی فلای پرشیا برای هر شخص 5 کیلوگرم می‌باشد و میزان پذیرش بار مجاز هواپیمایی فلای پرشیا در کلیه پروازهای داخلی 20 کیلوگرم می‌باشد.
در حال حاضر فلای پرشیا با 3 فروند هواپیمای بوئینگ 300-737 مدرن آغاز به کرده است که عمر این ناوگان از میانگین عمر سایر ناوگان‌های هوایی کشور کمتر است. 

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی پرشیا در سال 1396 با دریافت مجوزهای مورد نیاز تاسیس شد، این شرکت فعالیت خود را با سه فروند بوئینگ ۷۳۷ فلای پرشیا آغاز کرد. 
شرکت هواپیمایی فلای پرشیا یک ایرلاین تازه تاسیس و مالک شرکت هواپیمایی فلای پرشیا خصوصی است. این شرکت نخستین پرواز خود را در سال 1398 آذرماه به وقت محلی 14:30 از فرودگاه شهید دستغیب شیراز به مقصد مشهد انجام شد. 
این شرکت به شهرهای مختلف مانند تهران، کیش و مشهد، عسلویه، اراک، چابهار، اهواز، ماهشهر، بندرعباس پرواز دارد، در آینده نیز به تعداد پروازهای این ایرلاین افزوده می شود. شرکت هواپیمایی فلای پرشیا بعد از شرکت هواپیمایی سپهران که در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرده است، سومین خط هوایی در استان فارس محسوب می شود.
این شرکت با هدف کاهش ترافیک هوایی آغاز به کار کرده است، زیرا شیراز به دلیل ازدحام گردشگران همواره مورد استقبال مسافران قرار می گیرد، همچنین مردمان شهر فارس نسبت به دیگر شهرهای ایران بیش تر از هواپیما برای مسافرت های خود استفاده می کنند.
شعار معروف شرکت فلای پرشیا این است، که رویاهایت را به پرواز درآور این شعار باعث شده است، تا این شرکت تمامی امکانات را در پرواز های خود ارائه دهد، تا مسافران سفری خوب و خاطره انگیز داشته باشند.
دیگر ایرلاین ها در تلاش برای رقابت با فلای پرشیا هستند، تا بتوانند به بهترین شرکت های هواپیمایی تبدیل شوند. این شرکت دارای کارمندان ذبده و با تجربه است. کیفیت هواپیمایی فلای پرشیا در بالاترین استانداردهای ایمنی است و آن را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

خرید بلیط پرواز فلای پرشیا

برای خرید بلیط پرواز از فلای پرشیا، ابتدا سه حرف اول شهر مبدا و سه حرف شهر مقصد را وارد کنید و سپس تاریخ رفت و برگشت خود را تعیین کنید، و در آخر تعداد مسافران و کلاس پروازی خود را مشخص کنید.
با فشار دادن کلید جستجو می توانید لیست کاملی از پرواز های شرکت فلای پرشیا را مشاهده کنید. در این لیست شما می توانید برای خرید بلیط پرواز خارجی، انواع بلیط های ارزان قیمت و لحظه آخری را  ببینید.
همچنین شما می توانید با استفاده از فیلتر ها لیست پرواز ها را بسته به شرایط و نیاز های خود مرتب کنید، تا بتوانید به راحتی بلیط مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان و به صورت آنلاین خریداری کنید.

ناوگان هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا دارای چهار فروند هواپیما است، که تنها سه فروند از آن فعال است، این شرکت دارای سه عدد 
بوئینگ ۷۳۷ کلاسیک دارای ظرفیت۱۴۰ نفر و یک عدد بوئینگ ۷۵۷ که غیرفعال است و ظرفیتی 190 نفره دارد.

کلاس ‌های پرواز در فلای پرشیا

کلاس های پروازی در شرکت هواپیمایی فلای پرشیا به سه دسته ی کلاس اکونومی، بیزنس کلاس و فرست کلاس تقسیم می شود. فرست کلاس ها دارای امکانات بیش تری نسبت به دیگر کلاس های پروازی هستند.
کلاس های اکونومی کمترین هزینه ی پرواز را دارند، و از امکانات کمتری نسبت به بیزینس کلاس و فرست کلاس هستند. اما در حال حاظر شرکت هواپیمایی فلای پرشیا تنها از اکونومی کلاس برای جابجایی مسافران استفاده می کند.

میزان بار مجاز هواپیمایی فلای پرشیا

در شرکت هواپیمایی فلای پرشیا میزان بار مجازی که مسافران می توانند برای سفر خود ببرند برای کلاس اکونومی برای هر نفر 20 کیلوگرم است.
همچنین به ازای هر نفر بدون صندلی نوزاد می توان تا سقف 10 کیلوگرم بار نیز به همراه داشت. برای حمل بار دستی نیز برای هر مسافر بردن بار دستی به داخل کابین 5 کیلوگرم می باشد.
این را در نظر داشته باشید که دوربین، تلفن همراه، لبتاپ، نوت بوک، اشیای گران قیمت و مدارک مهم خود را در بارهایی که به همواپیما تحویل می دهید خودداری کنید، زیرا امکان گم شدن و یا مخدوش شدن این اشیاء گرانبها وجود دارد.
شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل در بدو ورود به فرودگاه مبدا و مقصد این مشکل را به اطلاع مسئولین شرکت هواپیمایی فلای پرشیا برسانید، در صورت هر گونه ادعا بعد از خروج مسافر از فرودگاه این شرکت هیچ مسئولتی را نمی پذیرد.

پروازهای داخلی ایرلاین  فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا هم اکنون دارای پرواز های متعددی از مبدا شیراز به سایر شهر های دیگر ایران است، این پرواز های شامل پرواز های لحظه آخری و پرواز های چارتری می باشند.
اگر قصد سفر با پرواز فلای پرشیا را دارید، می توانید مسیرهای پروازی این ایرلاین را از لیست پرواز های داخلی در سایت این شرکت انتخاب کنید.
پرواز های داخلی فلای پرشیا از مبدا شیراز شامل پرواز شیراز تهران، پرواز شیراز مشهد، پرواز شیراز کیش، پرواز شیراز اصفهان، پرواز شیراز قشم و پرواز شیراز ارومیه  است. لازم به ذکر است، که مسافران برای پرواز های داخلی می بایست 2 ساعت زودتر در فرودگاه باشند.

اطلاعات درباره هواپیمایی فلای پرشیا

وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی فلای پرشیا : http://flypersia.aero
دفتر هواپیمایی فلای پرشیا : تهران، بزرگراه ستاری جنوب، بلوار ناصر حجازی، نبش خیابان پروانه جنوبی، نبش کوچه شهید متقی، پلاک ۲
تلفن هواپیمایی فلای پرشیا : ۴۸۰۰۰۰۰۰ -۰۲۱
کدپستی هواپیمایی فلای پرشیا : ۱۴۸۳۶۶۳۵۶۴
ایمیل هواپیمایی فلای پرشیا  : info@flypersia.aero

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

آدرس شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در تهران کجاست ؟

تهران، بزرگراه ستاری جنوب، بلوار ناصر حجازی، نبش خیابان پروانه جنوبی، نبش کوچه شهید متقی، پلاک ۲

مقدار بار مجاز برای هر نفر در فلای پرشیا چقدر است ؟

در شرکت هواپیمایی فلای پرشیا میزان بار مجازمسافران برای هر نفر 20 کیلوگرم است.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc