https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی الاتحاد

Etihad Airways

الاتحاد
الاتحاد

هواپیمایی الاتحاد

هواپیمایی الاتحاد
شرکت اتحاد ایرویز با حكم سلطنتی، به عنوان هواپیمایی ملی امارات متحده عربی در سال 2003 تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر ابوظبی و قطب پرواز آن، فرودگاه بین‌المللی ابوظبی است. این ایرلاین امروز به‌ عنوان چهارمین خط هواپیمایی خاورمیانه شناخته می‌شود.
ناوگان هوایی اتحاد از فرودگاه ابوظبی، به 112 مقصد در خاورمیانه، اروپا، آمریکای شمالی، آفریقا، آسیا و استرالیا پرواز مستقیم دارد. این ایرلاین در سال 2016 توانست 18.5 میلیون مسافر جابجا کند. همچنین شرکت هوایی اتحاد، سال 2019 در رده بندی جهانی ایرلاین‌ها، به عنوان ششمین خط هوایی برتر سال انتخاب گردید.
اتحاد کلاس پروازهای متنوعی دارد: اکونومی دیل، اکونومی سیور، اکونومی کلاسیک، اکونومی فلکس، بیزینس سیور، بیزینس کلاسیک و بیزینس فلکس، فرست کلاس.
همه کابین‌های پرواز، صفحه نمایشگر لمسی دارند که با دنیایی از سرگرمی نظیر فیلم، برنامه ورزشی و اخبار، اوقات پرواز شما را پر می‌کند. شما می‌توانید وسایل الکترونیک خود را به راحتی شارژ کنید. دسترسی به وای فای و بازی آنلاین در حین پرواز، سفر شما لذت بخش خواهد ساخت. در پروازهای طولانی برای کمک به والدینی که خردسال همراه دارند، پرستار کودک در نظر گرفته شده است.
در هر پرواز به شما یک وعده غذایی عالی، اسنک و نوشیدنی رایگان ارایه می‌شود. این وعده‌ها متناسب با فصل و مقصد پرواز تغییر خواهد کرد. ما برای سلامت و لذت کودکان، بسته غذایی مخصوص از خوراکی‌های خوشمزه و مغذی آماده کرده‌ایم؛ جهت دریافت آن، لازم است 24 ساعت قبل از سفر به ما اطلاع دهید. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc