https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی کرندون

Corendon Airlines

کرندون
کرندون

هواپیمایی کرندون

هواپیمایی کرندون

کرندون ایرلاینز یک شرکت هواپیمایی با کد یاتا XC است. دفتر مرکزی کرندون ایرلاینز در آنتالیا، ترکیه واقع شده‌است و قطب این شرکت هواپیمایی در فرودگاه آنتالیا قرار دارد. کرندون ایرلاینز به ۳۶ مسیر و ۱۵۰ فرودگاه، پرواز انجام می‌دهد و پروازهای فصلی و کرایه‌ای نیز مابین ترکیه و هلند به بسیاری از کشورهای اروپایی برگزار می‌کند.
لازم به ذکر است که تعداد هواپیماهای فعال این ایرلاین متشکل از 14 فروند بوینک 737 می باشند.

عکس هواپیمای کرندون

عکس هواپیمای کرندون 

شرکت هواپیمایی کرندون

شرکت هواپیمایی کرندون با نام تجاری Corendon Airlines یکی از ایرلاین‌ های فعال در کشور ترکیه است، این ایرلاین در حال حاضر به بیش از ۳۰ مقصد در قاره های مختلف دنیا مانند قاره ی آسیا، اروپا و آفریقا پروازهای مسافربری و باربری دارد.
قطب اصلی شرکت هواپیمایی کرندون فرودگاه بین ‌المللی آنتالیا Antalya International Airport است. شرکت هواپیمایی کرندون ایرلاینز به ۱۵۰ فرودگاه مختلف در سراسر دنیا پرواز هوایی انجام می ‌دهد.
شرکت هواپیمایی کرندون در سال 2004 با مشارکت دو شرکت هلندی و ترکی به عنوان یک شرکت حمل و نقل هوایی تاسیس شد، کیفیت پرواز کرندون بسیار خوب از این رو مشتریان بسیاری دارد.
ایرلاین کرندون با اخذ گواهینامه‌ های aoc ,jar-opt 1 ,iso 10002 وiso 900  توانست پرواز های خود یکی پس از دیگری با موفق انجام دهد.
ایرلاین کرندون پروازهای فصلی و کرایه ‌ای بین ترکیه و هلند به بسیاری از کشورهای اروپایی نیز برگزار می‌ کند. مهماندارانی که در ایرلاین کرندون مشغول به کار هستند یکی از تیم های آموزش دیده بین شرکت های هواپیمایی هستند، این مهماندارای به دلیل ملیت های گوناگونی که دارند به چندین زبان مختلف صحبت می کنند. 

تاریخچه ی شرکت هواپیمایی کرندون

این شرکت در سال 2000 دو شرکت یلدیرای کارائر و آتیلای اوسلو گروه کرندون را به عنوان مجری تور تأسیس کردند. این شرکت ها به عنوان مسئول طراحی، مسئول فروش و اجرای تور در ترکیه، در مصر، در یونان، بلغارستان، مراکش، اسرائیل، پرتغال و تونس بودند. 
شرکت هواپیمایی کرندون در طی 15 سال فعالیت در زمینه ی مجری مستقیم تورهای مسافرتی توانست بسیار موفق شود و به عنوان شماره یک شرکت مسافرتی در اجرای تورهای مسافرتی ترکیه و کشورهای اروپایی پیشرفت کند.
شرکت هواپیمایی کرندون یک شرکت هواپیمایی در ترکیه است، که مقر اصلی آن آنتالیا می باشد و بیش تر پرواز های آن از اروپا به آنتالیا می باشد.
این شرکت در سال 2005 توانست اولین پرواز خود را با هواپیمای بوئینگ مدل 300-737 انجام دهد و توانست 220 هزار مسافر را در سال 2005 جابجا کند.
در سال 2010 شرکت هواپیمایی کرندون توانست دو هواپیمای بوئینگ مدل800-737  جدیدی را به ناوگان خود اضافه کند. این شرکت در سال 2010 توانست با هفت فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود 930 هزار مسافر را جابجا کرد.
شرکت هواپیمایی کرندون در سال 2011 با شرکت هواپیمایی هلندی کرندون دوچ ایرلاینز، به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت هواپیمایی ترکی کرندون ایرلاینز تحت گواهینامه اپراتور هوایی فعالیتش را آغاز کند.
شرکت هواپیمایی کرندون دوچ ایرلاینز، یکی از شرکت های هلندی گروه کرندون است، که از فرودگاه شیپخول آمسترادام به مقصد اروپا می ‌رود.
شرکت هواپیمایی کرندون در سال 2012 یک هواپیمای بوئینگ مدل 737-300 را با آرم Kids & Co نقاشی کرد، این شرکت با این کار قصد داشت تمرکز خود را بر روی  تورهای خانوادگی با برنامه ‌های جدید به نمایش در آورد.
شرکت هواپیمایی کرندون در سال 2014 توانست عضو یاتا(IATA) شود، و گواهی IOSA به این شرکت اعطا شد. این گواهینامه در واقع یکی از پیش شرط‌ های عضویت در یاتا است.
این شرکت در سال 2015 توانست به ناوگان هوایی خود یک هواپیمای بوئینگ مدل 737-800 مجهز به Split Scimitar Winglets را بار دیگر به ناوگان خود اضافه کند.
اتمس فیر(Atmosfair)، یک نهاد حفاظت از محیط زیست و آب و هوا مستقر در جهانگردی شرکت هواپیمایی کرندون در رتبه ی چهارم پاک ترین ایرلاین جهان قرار داد.
کرندون شرکت هواپیمایی کرندون در سال 2017 یک شرکت تابعه چارتر را در فرودگاه بین المللی مالت تأسیس کرد. این ایرلاین با هواپیماهای بوئینگ مدل  737-800NG با  ظرفیت 189 صندلی بیزنس در ماه مه آغاز به کار کرد.
در سال 2018 نیز هواپیمای بوئینگ مدل 737 MAX 8 را به ناوگان خود اضافه کرد و به اولین اپراتور بوئینگ 737 MAX در ترکیه تبدیل شد.
این شرکت توانست توافق نامه ای جدید را برای سه هواپیمای دیگر بوئینگ مدل 737 MAX 8 امضا کند. که طبق آن یک را در سال 2019 و دیگری را در سال 2020 تحویل گرفته است.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کرندون

ناوگان هواپیمایی شرکت کرندون شامل 14 هواپیماها از نوع  بوئینگ و ایرباس است. این هواپیماها شامل سه فروند بوئینگ مدل 800-737 دارای ظرفیت ۱۸۹ نفر، یک فروند ایرباس مدل A320 دارای ظرفیت ۱۸۰ نفر و ده فروند بوئینگ دارای ظرفیت ۱۸۰ نفر و ده فروند بوئینگ مدل 300-737 دارای ظرفیت ۱۴۸ نفر هستند. 
ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کرندون مجهز به آخرین فناوری ‌های روز دنیا هستند، و داخل هواپیمای کرندون بسیار مجهز و لوکس است. این هواپیماها دارای دستگاه ‌های الکترونیکی خودکار با استاندارد EU-OPS هستند.

مقاصد ایرلاین کرندون

شرکت هواپیمایی کرندون به مقاصد مختلفی از جهان سفر می کنند. پروازهای کرندون  137 پرواز بین المللی و 13 پرواز در ترکیه است. 
لازم به ذکر است، که پروازهای اروپایی کرندون با یک توقف در استانبول انجام می‌ شوند. همچنین،این شرکت نمایندگی هواپیمایی کرندون در تهران دارد و به مقصد آنتالیا، بدروم، قبرس شمالی و آلانیا  پرواز انجام می ‌دهد.
از جمله مقاصد پروازی شرکت کرندون ایرلاینز شامل کشور های آفریقا، گامبیا ، تونس النفیضه ، اروپا، ترکیه مانند آلانیا – آنتالیا- بودروم – دالامان- ازمیر، یونان مانند کورفو -هراکلیون - میتیلن - رودس - زاکینتوس ، اسپانیا مانند تنریف - پالما مایورکا - مالاگا - لانزاروته - گرن کاناریا پالماس - فوئرته ونتورا، بلغارستان مانند بورگاس، قبرس نیکوزیا ، مقدونیه اوهرید، پرتغال و خاورمیانه مانند ایران، مصر غردقه - مزسی علم - شرم الشیخ، امارات متحده عربی  می باشد.
مسافرانی کهبليط ایرلاین شرکت هواپیمایی کرندون را تهیه کرده اند بسته به کلاس پروازی که انتخاب کرده اند بار آن ها می تواند متفاوت باشد، لیکن به طور کلی در بار مجاز کرندون نباید بیشتر از ۳۲ کیلوگرم و ساک های دستی  که به داخل کابین برده می شود باید ۱۰ کیلوگرم باشد.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی کرندون

ناوگان شرکت هواپیمایی کرندون شامل چند فروند هواپیمای است ؟

ناوگان هواپیمایی شرکت کرندون شامل 14 هواپیماها از نوع  بوئینگ و ایرباس است. 

شرکت هواپیمایی کرندون با چه شرکتی همکاری مشترک دارد ؟

شرکت هواپیمایی کرندون با شرکت هواپیمایی هلندی کرندون دوچ ایرلاینز همکاری و فعالیتش را آغاز کند.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc