https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی کاتای پاسیفیک

Cathay Pacific

کاتای پاسیفیک
کاتای پاسیفیک

هواپیمایی کاتای پاسیفیک

هواپیمایی کاتای پاسیفیک

شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک حامل پرچم هنگ کنگ و دهمین شرکت هواپیمایی بین المللی در جهان است، که در فوریه 1999 تأسیس شد.
شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک یکی از جوان ترین و کم مصرف ترین ناوگان جهان، خدمات مسافری و باری را به بیش از 200 مقصد در آسیا، آمریکای شمالی، استرالیا، اروپا، خاورمیانه و آفریقا ارائه می دهد. 
این ایرلاین توسط یک آمریکایی و استرالیایی که خلبانان سابق نیروی هوایی بودند و در مسیر کوه هامپ، مسیری بر فراز کوه های هیمالیا، پرواز کرده بودند، تأسیس شده است. 
این اولین پرواز غیرقطبی بدون توقف در جهان بود که بر فراز قطب شمال پرواز کرد. کاتای پاسیفیک یکی از اعضای موسس اتحاد Oneworld است و دارای یک شرکت تابعه Cathay Dragon است وهمچنین یکی از اعضای وابسته One World است. این شرکت هوایی مجموعاً بیش از 527.9 میلیون مسافر در سال جابه‌ جا می ‌کنند. 

هواپیمای شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک

هواپیمای شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک 

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک

شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک دارای سه کلاس پروازی فرست کلاس، بیزنس کلاس و اکونومی کلاس است. 

فرست کلاس

کلاس پروازی فرست کلاس کاتای پاسیفیک دارای صندلی های بسیار راحت با قابلیت تخت خوابشو است. در این کلاس پروازی از مسافران با غذاهای متنوع داخلی و بین المللی پذیرایی، غذاهای سرد و گرم و نوشیدنی های سرد و گرم پذیرایی می شود.
همچنین این کلاس پروازی دارای مانیتور های شخصی با قابلیت پخش فیلم های متنوع است، در این کلاس پروازی هر فرد دارای کابین مجزا است، که می تواند از پورت های USB برای شارژ انواع وسایل الکترونیکی خود استفاده کند.
مسافران کلاس پروازی فرست کلاس مجاز به حمل یه بار دستی با وزن 15 کیلوگرم و مجاز به حمل بار چمدان با وزن 50 کیلوگرم می باشند.

بیزنس کلاس

کلاس های پروازی بیزنس کلاس همانند فرست کلاس دارای صندلی های راحت است و همچنین دارای امکاناتی از جمله مانیتورهای شخصی مجلات و روزنامه های متنوع می باشد.
در این کلاس پروازی از مسافران با وعده های متنوع غذایی پذیرایی می شود، و مسافران این کلاس پروازی مجاز به حمل 10 کیلوگرم بار دستی و 40 کیلوگرم بار چمدان می باشند.

اکونومی کلاس

در کلاس پروازی اکونومی کلاس از مسافران با سه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام پذیرایی می شود، در این کلاس پروازی صندلی ها بسیار راحت هستند. مسافران می توانند از امکاناتی همچون مجلات و روزنامه استفاده کنند.
مسافران کلاس پروازی اکونومی کلاس مجاز به حمل 7 کیلوگرم بار دستی به داخل کابین و مجاز به حمل بار30 تا 35 کیلوگرم برای چمدان می باشد.

خدمات و سرگرمی های کاتای پاسیفیک

شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک مجهز به جدیدترین سیستم های سرگرمی در پرواز هستند. پروازهای طولانی مدت انتخاب گسترده ای از فیلم ها، بازی ها و برنامه ها را برای انتخاب دارند. 
سیستم سرگرمی داخل پرواز یکی از بهترین های دنیا محسوب می شود. خطوط هوایی با توجه به نیاز مسافر بر اساس دلایل مذهبی یا بهداشتی وعده های غذایی ویژه ای ارائه می دهند. 
این شرکت هواپیمایی به مسافران امکاناتی همچون ویلچر، کمک فرودگاه در هنگام ورود توسط کارکنان زمینی را ارائه می کند. مسافران می توانند خدماتی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با نیازهای آنها مطابقت دارد. 
مسافران همچنین می توانند بلیط لحظه اخری ایرلاین کاتای پاسیفیک را لغو کنن و تمام کنسلی ها مشمول هزینه کنسلی می شود.

جوایز شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک

شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک دارای جوایز متعددی است، که در زیر به چند مورد آن اشاره می کنیم :

جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو آسیا در سال 2018
جایزه ی سالن پیشرو فرودگاه آسیا کلاس تجاری 2018
جایزه ی برنامه پیشرو هواپیمایی جهان در سال 2017
جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو آسیا - کلاس اقتصادی 2017
جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو آسیا - فرست کلاس 2015
جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو آسیا - کلاس اقتصادی 2014
جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو آسیا - کلاس تجاری 2013
جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو آسیا - کلاس اقتصادی 2012
جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو جهان - کلاس اقتصادی 2011
جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو آسیا - کلاس تجاری 2011
جایزه ی شرکت هواپیمایی پیشرو جهان - کلاس اقتصادی 2010
جایزه ی کلاس مسافرتی پیشروترین خطوط هوایی آسیا در سال 2008

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک کدامند ؟

شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک دارای سه کلاس پروازی فرست کلاس، بیزنس کلاس و اکونومی کلاس است.

شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک به چند مقصد پرواز هوایی دارد ؟

شرکت هواپیمایی کاتای پاسیفیک به بیش از 200 مقصد در آسیا، آمریکای شمالی، استرالیا، اروپا، خاورمیانه و آفریقا پرواز هوایی دارد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc