https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی بوتا ایرویز

Buta Airways

بوتا ایرویز
بوتا ایرویز

هواپیمایی بوتا ایرویز

هواپیمایی بوتا ایرویز

شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز یکی از ارزان ترین ایرلاین های جمهوری آذربایجان ویکی از بخش های شرکت هواپیمایی آذربایجان ایر یا همان آزال است.
ایرلاین بوتا ایرویز در واقع یک شرکت نوپا است، که در سال 2016 تاسیس شد و در سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت تنها پرواز های سیستمی را ارائه می دهد.
دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز در باکو، جمهوری آذربایجان و قطب اصلی این شرکت نیز در فرودگاه بین المللی حیدرعلی اف قرار دارد. 
شرکت هوایی بوتا ایرویز 10 کشور بین المللی پرواز هوایی دارد، از جمله پروازهای خارجی شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز می توان به مقاصد ایران، روسیه، ترکیه، اوکراین، گرجستان و بلغارستان اشاره کرد. 
این شرکت به دلیل بلیط های ارزانی که به مسافران ارائه می کند، یکی از پر تقاضا ترین ایرلاین های کشور آذربایجان است. این تقاضا هم از طرف خود مردم آذربایجان و هم از طرف دیگر کشور های می باشد.
شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز پرواز های خود در کشور ایران از سال 2018 آغاز نمود، این پرواز ها هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیر مستقیم انجام می شوند.
یکی از ویژگی های این ایرلاین این است، که میزان بار مجاز برای بارهایی با وزن بسیار کم، ده کیلوگرمی و 23 کیلوگرمی قیمتی جداگانه حساب می شود. بنابراین برای کسانی که تنها با یک کت و شلوار به سفر می روند بسیار مقرون به صرفه است.
در ایرلاین بوتا ایرویز برای خوردن غذا باید مبلغی جداگانه پرداخت شود، بنابراین مسافران می توانند برای خوردن یا نخوردن آن انتخاب داشته باشند.

شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز

شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز

ناوگان هوایی ایرلاین بوتا ایرویز

ناوگان هوایی این شرکت بیش تر از هواپیماهای نسل جدید هواپیما امبرائو E190 وE170 هستند. پروازهای این شرکت در ایران، شامل تهران به باکو و تبریز به باکو می باشند.
این هواپیما ها جدید هستند و بسیار ایمن دارای صندلی های راحت، فضای خوب برای استراحت، کابین بزرگ برای گذاشتن وسایل مسافران که برای چمدان ها نیز مناسب است.
شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز در حال افزایش و به روز رسانی ناوگانی موتور هواپیمای امبرائر هوایی خود است، و سفارش های جدید را در دستور کار خود قرار داده است. مهمانداران شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز جزو مجرب ترین مهماندارهای هوایی محسوب می شوند، زیرا آن ها آموزش های بسیاری در این زمینه دیده اند، آن ها از ملیت ها مختلف هستند و می توانند به چندین زبان صحبت کنند.

خرید بلیط بوتا ایرویز

شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز Buta Airways ارائه دهنده ی ارزان ترین بلیط های مسافرتی در آذربایجان است. در این ایرلاین مسافران می توانند بلیط های خود را از دو ماه زودتر خریداری کنند. مسافران همچنین می توانند صندلی، کلاس پروازی، انواع حمل بار، انواع غذاهای سرد و گرم، نوشیدنی و ... را از قبل انجام دهند. 

برای خرید بلیط های پروازی ایرلاین بوتا ایرویز، به صورت آنلاین تنها کافیست سه حرف اول شهر مبدأ و سه حرف اول شهر مقصد  و همچنین تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران تعیین کنید و با فشار دادن کلید جستجو لیست کاملی از پرواز های شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز را مشاهده کنید.
در این لیست شما می توانید تمامی بلیط های مختلف ارزان قیمت، بلیط های لحظه آخری شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز را تماشا کنید.
همچنین شما می توانید با استفاده از فیلتر ها لیست پرواز های خود را با توجه به نیاز های خود مرتب کنید. و رزرو بلیط ها را در کوتاه ترین زمان به صورت آنلاین انجام دهید.
برای دریافت کارت پرواز ایرلاین بوتا ایرویز می توانید تا 48 ساعت قبل اقدام کنید، مسافران می توانند بلیط های خود را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری در فرودگاه پرینت بگیرند.

کیترینگ بوتا ایرویز

شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز با حذف کیترینگ غذاهای سرد و گرم، نرخ بلیط های خود را پایین آورده است. این ایرلاین در مسیر های تهران به باکو از مسافران خود با ساندویج ها سرد پذیرایی می کند.
مسافران هر کدام می توانند با پرداخت هزینه ای جداگانه غذای گرم و نوشیدنی های سرد و گرم سفارش بدهند، اما برای پرواز های یک ساعته سرویس های غذا ی سرد و گرم انجام نمی شود.

خرید پرواز ارزان بوتا ایرویز

پرواز های تهران به باکو یکی از ارزان ترین پرواز های این ایرلاین محسوب می شوند، این پرواز های به صورت سیستمی عرضه می شوند و قابلیت چارتر ندارند.
به همین علت است که تنها خود شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز قیمت ها را می گذارد، بنابراین اگر شما بلیط های خود را از دو ماه یا چند هفته قبل از پرواز خود تهیه کنید می توانید با قیمت ارزان تری آن را خریداری کنید.
این شرکت هواپیمایی همچنین با حذف برخی از امکانات سفر قیمت بلیط های خود را کاهش داده است، و همچنین داشتن تنوع در بلیط ها باعث پایین آمدن نرخ پرواز شده است.
مسافران می توانند از گزینه ها ی بار صفر کیلوگرم، 10 کیلوگرم و 23 کیلوگرم با توجه به نیاز های خود استفاده کنند. این باعث می شود هزینه های سفر ارزان تر شود.
از دیگر امکانات ارزان شدن بلیط این است، که شما صندلی خود را انتخاب نکنید اجازه دهید تا سیستم به صورت انتخابی آن را انجام دهد، در این صورت هزینه های سفر شما 7 دلار نیز کاهش می یابد.
البته این مورد برای خانواده ها مورد جذابی نیست زیرا آنها مجبورند با انتخاب صندلی در کنار هم باشند. قیمت انتخاب صندلی در حدود 4 دلار می باشد که این قیمت برای صندلی های ردیف های جلو تا 8 دلار در یک مسیر پروازی یک طرفه افزایش پیدا می کند.

کلاس های پروازی هواپیمایی بوتا ایرویز

شرکت هواپیماهای بوتا ایرویز تنها داری دو کلاس پروازی بیزنس کلاس و اکونومی کلاس است.
وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز: www.butaairways.az

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز

کلاس های پروازی شرکت بوتا ایرویز کدامند ؟

شرکت هواپیمایی بوتا ایرویز دارای دو کلای پروازی اکونومی کلاس و بیزنس کلاس می باشد.

ایرلاین بوتا ایرویز در ایران به کدام مسیر های پرواز دارد ؟

ایرلاین بوتا ایرویز به مقاصد تهران به باکو و تبریز به باکو پرواز هوایی دارد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc