https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی بلغاریا ایر

Bulgaria Air

بلغاریا ایر
بلغاریا ایر

هواپیمایی بلغاریا ایر

هواپیمایی بلغاریا ایر

شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر، هواپیمایی ملی بلغارستان است. این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین المللی صوفیه (SOF) مستقر است و به چندین مقصد در سراسر اروپا پرواز می کند.
این ایرلاین پروازهای خود را در سال 2002 به عنوان یک شرکت هواپیمایی دولتی به نام بالکان ایر تور راه اندازی کرد. در سال 2006 این خط هوایی خصوصی شد اما وضعیت خود را به عنوان حامل کشور ملی بلغارستان حفظ کرد.
شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر دارای بیش از 13 هواپیمای مسافربری و باربری می باشد. این ایرلاین در حال حاضر به 26 مقصد مختلف از قاره های اروپا، آسیا، خاورمیانه پرواز دارد.

شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر

شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر

ناوگان هوایی ایرلاین بلغاریا ایر

شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر دارای بیش از 13 فروند هواپیمای مختلف شامل دو عدد ایرباس A319-100، دو عدد ایرباس A320-200، 3 عدد Avro RJ70، یک عدد امبرائر E-190 و چهار عدد بوئینگ 737-300 است.

مقاصد ایرلاین بلغاریا ایر

ایرلاین بلغاریا ایر به بیش از 25 مقصد پرواز می کند و پروازهای کوتاه و میان برد را در سراسر قاره انجام می دهد. بلغارستان ایر قبلاً به مقاصدی خارج از اروپا از جمله تیرانا، قاهره، طرابلس، بیروت، اسکوپیه و دبی پرواز کرده بود. با این حال، در سال ‌های اخیر تصمیم گرفت پروازهای بین قاره ‌ای را متوقف کند و تنها بر پروازهای داخل اروپا تمرکز کند.

بار مجاز در ایرلاین بلغاریا ایر

در کلاس اکونومی ایرلاین بلغاریا مسافران مجاز به حمل، یک کیف دستی رایگان تا وزن 10 کیلوگرم داشته باشند. مسافران در کلاس بیزینس  می توانند دو چمدان دستی رایگان با مجموع وزن 15 کیلوگرم را با خود به داخل کابین ببرند.
هیچ یک از چمدان‌ ها نمی‌ توانند از ابعاد 55 سانتی ‌متر در 40 سانتی ‌متر در 20 سانتی ‌متر بیشتر شود. علاوه بر این، مسافران می توانند یک وسیله شخصی با خود داشته باشند. 
کالای شخصی می تواند یک کوله پشتی کوچک، کیف دستی، کیف پول، لپ تاپ و کیف و کیف نوزاد با خود همراه داشته باشد و می تواند در زیر صندلی جلوی سرنشین قرار دهد.
حداکثر بار چمدان مجاز برای مسافران بیزنس کلاس دو چمدان با حداکثر وزن 32 کیلوگرم است، مسافران در کلاس اکونومی مجاز به یک چمدان با حداکثر وزن 23 کیلوگرم هستند.

چک این ایرلاین بلغاریا

چک این ایرلاین بلغاریا از طریق صفحه ورود آنلاین بلغارستان ایر در دسترس است، مسافران می ‌توانند با کلیک بر روی صفحه ی چک این آنلاین و وارد کردن شماره خرید اینترنتی بلیط هواپیما و نام خانوادگی خود، به صورت آنلاین ثبت نام کنند. چک این آنلاین از 24 ساعت قبل از زمان پرواز برنامه ریزی شده تا دو ساعت قبل پرواز باز است.
چک این حضوری را نیز می توانید از فرودگاه  با مراجعه به یکی از کارگزاران چک این هواپیمایی در میز تحویل با مدارک سفر مربوطه تکمیل کنید. 

کلاس های پرواز ایرلاین بلغاریا ایر

اکونومی کلاس

مسافران در اکونومی کلاس خدمات کاملی دریافت می ‌کنند و خدمه کابین شرکت هواپیمایی بلغاریا برای کمک در دسترس هستند.
در حین پرواز، مسافران می ‌توانند از غذاها و نوشیدنی‌ های مختلف از منوی هواپیما و سرگرمی‌ ها با مجله پروازی شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر لذت ببرند.
صندلی های اکونومی کلاس به صورت 2×2 یا 3×3 تنظیم شده اند. صندلی‌ ها به گونه ‌ای طراحی شده ‌اند که عرض و فضای پای کافی را فراهم کنند.
به مسافران کلاس اکونومی در طول پرواز غذا و نوشیدنی ارائه می شود. مسافران می توانند از بین نوشیدنی های الکلی، غیر الکلی، گرم و سرد و همچنین مجموعه ای از ساندویچ ها و دسر شکلاتی انتخاب کنند.

بیزنس کلاس

بیزنس کلاس یکی از بهترین کابین خطوط هوایی با بهترین سطح خدمات است. مسافران در کلاس بیزنس مهماندار مخصوص به خود را دارند که به طور انحصاری به مسافران کلاس تجاری خدمات ارائه می دهد.
به هر مسافر اولویت تحویل بار و سوار شدن داده می شود. مسافران به محض نشستن می توانند از نوشیدنی خوشامدگویی لذت ببرند. پس از بلند شدن هواپیما، غذای گرم سرو می ‌شود و مسافران می ‌توانند طیف وسیعی از نوشیدنی‌ ها را از منوی متنوع خطوط هوایی بلغاریا ایر سفارش دهند. 
به مسافران مجموعه ای از مجلات در پرواز داده می شود تا آن ها را مطالعه کنند و همچنین تجهیزات صوتی تصویری در بیزنس کلاس این امکان را به مسافران می دهند تا از بین چندین فیلم و کارتون یکی را با انتخاب تماشا کنند.
صندلی های بیزینس کلاس به صورت 2×2 تنظیم شده اند. صندلی‌ ها در مقایسه با کلاس اکونوم عریض ترو قابل تاشو هستند و می توان روی آن ها دراز کشید.
از مسافران بیزنس کلاس یک نوشیدنی خوشامدگویی پذیرایی می شود و یک غذای گرم از منوی منحصر به فرد بیزنس کلاس سرو می شود. مسافران کلاس بیزینس می توانند تنقلات و نوشیدنی های رایگان را در طول پرواز سفارش دهند.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر

شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر دارای چند ناوگان هوایی است ؟

شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر دارای بیش از 13 هواپیمای مسافربری و باربری می باشد. 

شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر به چند مقصد سفر هوایی دارد ؟

شرکت هواپیمایی بلغاریا ایر در حال حاضر به بیش از25 مقصد مختلف از قاره های اروپا، آسیا، خاورمیانه پرواز دارد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc