https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی بریتیش ایر

British Airways

بریتیش ایر
بریتیش ایر

هواپیمایی بریتیش ایر

هواپیمایی بریتیش ایر
بریتیش ایرویز در سال 1974 تاسیس شد و در حال حاضر دفتر اصلی آن در فرودگاه هثرو لندن، از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های بین‌المللی جهان قرار دارد. این ایرلاین بیش از 170 مقصد به 70 کشور مختلف دنیا را با 280 هواپیما پوشش می‌دهد. بعد از شرکت هواپیمایی ایرفرنس، بزرگترین ایرلاین اروپا محسوب می‌شود. 
در رده‌بندی جهانی ایرلاینها سال 2019، بریتیش‌ایرویز توانست رده هفدهم را به خود اختصاص دهد. همچنین افتخار رتبه نهم بزرگترین شرکت‌ هواپیمایی جهان بر پایه تعداد مقصد را نیز کسب کرد. این شرکت هواپیمایی حمایت مالی از  تیم راگبی انگلیس و استادیوم تویینکهام را نیز به عهده دارد. 
این ناوگان هوایی دارای 4 کلاس پرواز بین‌المللی است. ورلد تراولر(کلاس اکونومی)، کلاب ورلد(بیزنس کلاس) ورلدتراولر پلاس(اکونومی پلاس) و فرست کلاس. در پرواز فرست کلاس، امکانات متعددی برای رفاه مسافران پیش بینی شده است مانند کابین مجزا، تخت، امکان شارژ لپتاپ، تلفن شخصی و برنامه‌های سرگرمی. سرو غذا هم طبق درخواست مسافر انجام می‌گیرد. 
در سفرهای کم مسافت داخلی اروپا، کلاس اکونومی به نام یورو تراولر با صندلی راحت و فضای باز و غذای رایگان ارایه می‌شود. در پروازهای زماندار، کلاس اکونومی به نام ورلد تراولر، خدماتی مانند صفحه نمایش و سرگرمی، اجازه حمل بار بیشتر داده می‌دهد. تفاوت کلاس اکونومی با اکونومی پلاس نیز در تعداد صندلی‌ها و راحتی آنهاست. اکونومی پلاس صندلیها بزرگتر و امکان شارژ لپ‌تاپ دارد. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc