https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی بوراجت

Borajet

بوراجت
بوراجت

هواپیمایی بوراجت

هواپیمایی بوراجت
بورا جت یک شرکت هواپیمایی با کد یاتا YB است که در تاریخ ۲۰۰۸ میلادی تأسیس شده و در تاریخ ۷ می ۲۰۱۰ فعالیتش را آغاز کرده‌است. دفتر مرکزی بوراجت در استانبول، ترکیه واقع شده‌است و به ۲۲ مقصد، پرواز مستقیم انجام می‌دهد. این ایرلاین توسط تاجری به نام Yalcin Ayasli که ساکن آمریکاست تاسیس شده است و در حال حاضر Fatih Akol رئیس هیئت مدیره ی این ایرلاین می باشد. این ایرلاین فعالیت خود را با اجاره ی سه فروند هواپیمای دست دوم فرانسوی-ایتالیایی ATR 72-500 شروع نمود. در ادامه ی فعالیت های این ایرلاین، پنج فروند هواپیمای امبرائر 190 نیز در سال 2014 توسط این شرکت خریداری شد. 
لازم به ذکر است که این شرکت پروازهای خود را از مبدا استانبول در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به مقاصد اراک، اردبیل ، و از فرودگاه رشت به صورت هفتگی انجام میدهد. به گزارش لست سکند، در حال حاضر در آسیا، کشورهای لبنان، عراق و ایران جز مقاصد پروازی این ایرلاین محسوب می شوند. از قاره ی اروپا نیز میتوان به فرانسه، آلمان، یونان، اسپانیا، و قبرس شمالی اشاره نمود.
در حال حاضر کل هواپیماهای این ایرلاین 13 فروند می باشد که متشکل از 7 فروند امبرائر 190 با گنجایش 100 مسافر و 6 فروند امبرائر 195 با گنجایش 118 مسافر می باشد. همچنین عمر ناوگان هوایی این شرکت 10.4 سال می باشد. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc