https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی بوراجت

Borajet

بوراجت
بوراجت

هواپیمایی بوراجت

هواپیمایی بوراجت

بورا جت یک شرکت هواپیمایی با کد یاتا YB است که در تاریخ ۲۰۰۸ میلادی تأسیس شده و در تاریخ ۷ می ۲۰۱۰ فعالیتش را آغاز کرده‌است. دفتر مرکزی بوراجت در استانبول، ترکیه واقع شده‌است و به ۲۲ مقصد، پرواز مستقیم انجام می‌دهد. این ایرلاین توسط تاجری به نام Yalcin Ayasli که ساکن آمریکاست تاسیس شده است و در حال حاضر Fatih Akol رئیس هیئت مدیره ی این ایرلاین می باشد. این ایرلاین فعالیت خود را با اجاره ی سه فروند هواپیمای دست دوم فرانسوی-ایتالیایی ATR 72-500 شروع نمود. در ادامه ی فعالیت های این ایرلاین، پنج فروند هواپیمای امبرائر 190 نیز در سال 2014 توسط این شرکت خریداری شد. 
لازم به ذکر است که این شرکت پروازهای خود را از مبدا استانبول در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به مقاصد اراک، اردبیل ، و از فرودگاه رشت به صورت هفتگی انجام میدهد. به گزارش لست سکند، در حال حاضر در آسیا، کشورهای لبنان، عراق و ایران جز مقاصد پروازی این ایرلاین محسوب می شوند. از قاره ی اروپا نیز میتوان به فرانسه، آلمان، یونان، اسپانیا، و قبرس شمالی اشاره نمود.
در حال حاضر کل هواپیماهای این ایرلاین 13 فروند می باشد که متشکل از 7 فروند امبرائر 190 با گنجایش 100 مسافر و 6 فروند امبرائر 195 با گنجایش 118 مسافر می باشد. همچنین عمر ناوگان هوایی این شرکت 10.4 سال می باشد. 

شرکت هواپیمایی بوراجت

شرکت هواپیمایی بوراجت

شرکت هواپیمایی بوراجت

بوراجت یک شرکت هواپیمایی مستقر در استانبول است که در سال 2008 تأسیس شد. خطوط هوایی بوراجت با ناوگانی متشکل از 8 هواپیما به بیش از 20 مقصد پرواز می کند.
شرکت هواپیمایی بوراجت اولین نمونه شزکت هواپیمایی در ترکیه است که روز به روز در جهان محبوب تر می شود و بدون شک درک کاملاً متفاوتی را برای صنعت هوانوردی در ترکیه به ارمغان می آورد. 
رئیس هیئت مدیره شرکت هواپیمایی بوراجت آقای سزگین باران کورکماز است، که در سال 2016 توسط هلدینگ SBK این ایرلاین خریداری کرد. 
این شرکت که مبتنی بر اعتماد و کیفیت است و خدمات حمل و نقلی را از این طریق ارائه می کند، با خطوط جایگزین و پرواز های ارتباطی همه درهایی را که برای مسافرانش غیر ممکن به نظر می رسد می گشاید. 
دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی بوراجت در استانبول ترکیه است، این اولین شرکت هواپیمایی است که پروازهای پشتیبانی را بین هواپیماهای کوچک و فرودگاه های بزرگ انجام می دهد و به معنای هواپیماهای مینی بوس در ترکیه خدمات ارائه می دهد. 
این شرکت هواپیمایی به لطف ناوگان هواپیماهای جت Embraer E-190، فرصت های پرواز را برای مسافت های کوتاه با قیمت های مقرون به صرفه فراهم می کند.
همه چیز برای راحتی مسافران با کادر مجرب، امکانات رایگان، راحتی داخل کابین، چیدمان صندلی های چرمی دوتایی و فضای وسیع بین صندلی ها به دقت در نظر گرفته شده است. 

ناوگان هوایی شرکت بوراجت

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی بوراجت متشکل از هواپیماهای جت Embraer E-190، E-195، Bombardier Global XRS و Hawker 900 XP است و پروازها را به بسیاری از مقاصد در ترکیه سازماندهی می کند. 
بوراجت که در مجموع با ناوگانی متشکل از 8 هواپیما به بیش از 20 مقصد پرواز می کند، حتی در باندهای 600 متری نیز می تواند خیلی راحت فرود بیاید.
از این نظر لقب اولین هواپیمای مینی بوس ترکیه را گرفته است، برخی از مقاصد محبوب بوراجت که از نظر مسیر های جایگزین پیشرفت زیادی داشته است عبارتند از توکات، دول، ادرمیت، سیرت، بدروم، قبرس، آنتالیا، میکونوس و بیروت است.

دریافت کارت پرواز بوراجت

شما می توانید با کارت فلای بوراجت به ازای هر پروازی که با بوراجت انجام می دهید امتیاز کسب کنید و با امتیازات جمع آوری شده می توانید پروازهای تخفیف دار یا رایگان به شهرهای مختلف کشور یا خارج از کشور را کسب کنید. 
به لطف این کارت که دارای گزینه های کارت پلاتینیوم طلایی و کلاسیک می باشد، امکان ارتقاء کلاس پروازی و بهره مندی از فرصت ها و مزیت های متنوع ارائه شده در دوره های مختلف و همچنین پروازهای رایگان وجود دارد.

میزان بار مجاز ایرلان بوراجت

در پروازهای بوراجت هر مسافر برای پروازهای داخلی 15 کیلوگرم بار مجاز و  برای پروازهای خارجی هر مسافر 20 کیلوگرم و برای پروازها به کشور آلمان 30 کیلوگرم برای هر مسافر تعیین شده است. 
اگر بار شما بیش از حد مجاز باشد، باید به اندازه ی اضافه بار خود مبلغ آن را بپردازید. حداکثر اندازه چمدانی که می توانید با خود به داخل کابین ببرید 61x35x25 سانتی متر و حداکثر وزن آن 8 کیلوگرم تعیین شده است. 
حمل مواد و ابزارهای تیز، سوراخ‌ کننده، قابل اشتعال در چمدان کابین ممنوع است. با تماس با خطوط هوایی بوراجت می توانید چمدان مخصوص خود را حمل کنید.

چک این شرکت هواپیمایی بوراجت

برای چک این باید حداقل دو ساعت قبل از زمان حرکت پرواز خود در فرودگاه حضور داشته باشید. همچنین باید مدارکی را که از شما درخواست شده است در طول فرآیند ورود به همراه داشته باشید. 
مدارک مورد نیاز برای پرواز مانند گذرنامه در پروازهای بین المللی و شناسنامه در پروازهای داخلی باید همراه شما باشد. شما می توانید تا 30 دقیقه قبل از زمان حرکت پرواز در پروازهای داخلی چک این کنید. 
همچنین شما می توانید برای پروازهای بین المللی تا 45 دقیقه قبل از بلند شدن پرواز خود را چک این را انجام دهید. توصیه می کنیم قبل از این زمان تراکنش های خود را تکمیل کنید تا دچار مشکل نشوید. 
همچنین می توانید به صورت آنلاین چک این کنید، می توانید با ورود به وب سایت خطوط هوایی بوراجت از دستگاه تلفن همراه خود با اتصال اینترنتی فعال، تراکنش های خود را تکمیل کنید. مسافران می توانند 24 ساعت قبل از زمان حرکت هواپیما چک این کنند.

قوانین لغو پرواز در ایرلاین بوراجت

مسافران می توانند  12 ساعت قبل از پروازهای برنامه ‌ریزی شده بلیط چارتر را لغو کنند و هیچ کسر کرایه ‌ای انجام نمی ‌شود. 30٪ کسر برای تغییرات، لغو و بازپرداخت بین 12 ساعت تا 45 دقیقه اعمال می شود. هیچ لغو یا بازپرداختی در عرض 45 دقیقه انجام نمی شود، در خطوط بین المللی، تغییر زمانی در برنامه ها وجود دارد. 

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی بوراجت 

شرکت هواپیمایی بوراجت برای کدام کشور است ؟

شرکت هواپیمایی بوراجت یک شرکت هواپیمایی مستقر در استانبول تریکه است که در سال 2008 تأسیس شد.

شرکت هواپیمایی بوراجت شامل چند ناوگان هوایی است ؟

بوراجت که در مجموع با ناوگانی متشکل از 8 هواپیما به بیش از 20 مقصد پرواز می کند.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc