https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی آسترین

Austrian

آسترین
آسترین

هواپیمایی آسترین

هواپیمایی آسترین
آسترین ایرلاینز، بزرگترین ایرلاین کشور اتریش است که شبکه مسیر جهانی  به 130 مقصد را پوشش می‌دهد. شبکه‌ای متراکم که فقط 35 مقصد در اروپای شرقی و مرکزی را شامل می‌شود و بهترین سرویس خدمات هوایی اروپا را در اختیار دارد. دفتر مرکزی هواپیمایی اتریش در فرودگاه بین‌المللی وین مستقر است. 
آسترین ایرلاینز در سال ۱۹۵۷ و با ادغام دو شرکت آستریا ایر و آسترین ایرویز تأسیس شد. شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا در سال ۲۰۰9 آسترین ایرلاینز را از دولت اتریش خریداری و در چارچوب این شرکت آلمانی قرار گرفت. این ناوگان هوایی که جزو ده ایرلاین برتر دنیاست، در سال 2019 توانست رتبه نهم را در رده بندی جهانی به دست آورد. خط هوایی اتریش یکی از 27 عضو الینس استار است که شعار خود را «راهی جذاب برای پرواز کردن» قرار داده است.
آسترین ایرلاینز بهترین کلاس بیزنس بین نیویورک و قلب اروپا را فراهم کرده است. از مزیت این کلاس پرواز، صندلی تخت شو راحت، سرویس غذایی عالی و ایجاد سرگرمی با فیلم و سریال برای مهمانان است. صندلیهای نیز به صورت یک درمیان بوده و فضای بیشتری در اختیار مسافران قرار می‌دهد. کلاس پرمیوم با سطحی بالاتر از اکونومی برای مسافران شرایط عالی قبل از پرواز و هنگام پرواز فراهم کرده است. یک مزیت دیگر حق انتخاب سه غذای اصلی و دسر با بهترین کیفیت است. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc