https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی آسترین

Austrian

آسترین
آسترین

هواپیمایی آسترین

هواپیمایی آسترین

آسترین ایرلاینز، بزرگترین ایرلاین کشور اتریش است که شبکه مسیر جهانی  به 130 مقصد را پوشش می‌دهد. شبکه‌ای متراکم که فقط 35 مقصد در اروپای شرقی و مرکزی را شامل می‌شود و بهترین سرویس خدمات هوایی اروپا را در اختیار دارد. دفتر مرکزی هواپیمایی اتریش در فرودگاه بین‌المللی وین مستقر است. 
آسترین ایرلاینز در سال ۱۹۵۷ و با ادغام دو شرکت آستریا ایر و آسترین ایرویز تأسیس شد. شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا در سال ۲۰۰9 آسترین ایرلاینز را از دولت اتریش خریداری و در چارچوب این شرکت آلمانی قرار گرفت. این ناوگان هوایی که جزو ده ایرلاین برتر دنیاست، در سال 2019 توانست رتبه نهم را در رده بندی جهانی به دست آورد. خط هوایی اتریش یکی از 27 عضو الینس استار است که شعار خود را «راهی جذاب برای پرواز کردن» قرار داده است.
آسترین ایرلاینز بهترین کلاس بیزنس بین نیویورک و قلب اروپا را فراهم کرده است. از مزیت این کلاس پرواز، صندلی تخت شو راحت، سرویس غذایی عالی و ایجاد سرگرمی با فیلم و سریال برای مهمانان است. صندلیهای نیز به صورت یک درمیان بوده و فضای بیشتری در اختیار مسافران قرار می‌دهد. کلاس پرمیوم با سطحی بالاتر از اکونومی برای مسافران شرایط عالی قبل از پرواز و هنگام پرواز فراهم کرده است. یک مزیت دیگر حق انتخاب سه غذای اصلی و دسر با بهترین کیفیت است. 

شرکت هواپیمایی آسترین

شرکت هواپیمایی آسترین

شرکت هواپیمایی آسترین

شرکت هواپیمایی آسترین پرچمدار کشور اتریش است، که تاریخچه ی آن به یک قرن می رسد. ایرلاین اتریش به تازگی زیر مجموعه لوفت هانزا شده است.
این شرکت هواپیمایی دارای پرواز های داخلی به 6 شهر مهم داخلی و 120 مقصد بین المللی است. هواپیما هایی مانند بوئینگ، ایرباس و جت های مسافربری همچون امبرائر و بمباردیر ناوگان این شرکت هواپیمایی را تشکیل می دهند.

خرید بلیط های پرواز شرکت آسترین 

برای خرید بلیط هواپیما از شرکت آسترین باید سه حرف اول شهر مبدأ و سه حرف ابتدای شهر مقصد را در بخش جستجوی پرواز ها وارد کنید.
سپس تاریخ رفت و برگشت خود مشخص کنید، همچنین با وارد کردن تعداد مسافران و کلاس پروازی می توانید با فشار دادن کلید جستجو لیست کاملی از برنامه پروازهای هواپیمایی اتریش را مشاهده کنید.
شما می توانید انواع بلیط های لحظه آخری و بلیط های ارزان قیمت را در لیست به نمایش در آمده پیدا کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از گزینه ی فیلتر پرواز ها، پرواز هایی را متناسب با شرایط خود مرتب کنید.
با این کار خیلی سریع تر و راحت تر می توانید بلیط های آسترین را در کوتاه ترین مدت و به صورت آنلاین انجام دهید، لیکن لازم به ذکر است قبل از رزرو آنلاین پرواز  های آسترین بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

کارت پرواز آسترین آنلاین

در پرواز های شرکت آسترین امکان دریافت کارت های پروازی به صورت آنلاین وجود دارد، برای دریافت کارت پرواز خود می توانید 47 ساعت قبل از پرواز برای دریافت آن مراجعه کنید. 
روش دیگری برای دریافت کارت پرواز برای مسافران وجود دارد، آن ها می توانند از طریق دستگاه های خود پرداز داخل فرودگاه کارت پرواز خود را تهیه کنند و به خیالی آسوده به سفر خود ادامه دهند.

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی آسترین

شرکت های هواپیمایی اتریش دارای کلاس های پروازی متفاوتی است، که می توانید از بین آن ها کلاس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بیزنس کلاس

این کلاس ها دارای امکاناتی همچون باز شدن صندلی به صورت تختی دو متری و مسطح است، در زیر صندلی ها سیستم تهویه هوا قرار دارد و همچنین امکاناتی همچون مانیتور های لمسی 15 اینجی برای تماشای فیلم و امکانات صوتی می باشد.
از دیگر ویژگی های بیزینس کلاس غذاهای خوشمزه ای است، که از شما پذیرایی می شود. سفر شما با شرکت های هواپیمایی اتریش یکی از لذت بخش ترین سفر های شما خواهد بود.

پریمیوم اکونومی کلاس

صندلی ها پرواز اکونومی کلاس آسترین دارای صندلی های بسیار راحتی هستند، که با ارگانومی بدن سازگار می باشند. این صندلی های دارای فضای بیش تری هستند. به همین خاطر استراحت در پرواز های طولانی بر روی این صندلی ها بسیار راحت است.
صندلی های پریمیوم اکونومی کلاس دارای پورت های یو اس بی، پریز های شارژ، سیستم های صوتی و تصویری می باشند، که سفری آسوده را برای مسافران فراهم می کنند.

اکونومی کلاس

اکونومی کلاس نسبت به کلاس های دیگر از امکانات کمتری برخوردار هستند، لیکن دارای صندلی های راحت می باشند و در مسیر های بین المللی نیز دارای نمایشگر هستند.

مقاصد پروازی در شکت هواپیمایی آسترین

آسترین ایرلاینز دارای به 130 فرودگاه در سراسر دنیا پرواز دارد، این پرواز ها به قاره های مختلفی مانند قاره ی اروپا، قاره ی آسیا، قاره ی خاورمیانه، آفریقا و آمریکای شمالی و مناطق کارائیب پرواز مستقیم دارند.
آسترین ایرلاینز در حال حاضر به ۱۳۰ فرودگاه در سرتاسر دنیا پرواز مستقیم دارد. این پروازها به کشورهای مختلف در قاره اروپا، آسیا، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای شمالی و کارائیب انجام می شود. نمایندگی اتریش ایرلاین در تهران ، شیراز و اصفهان نیز فعال هستند، و پرواز ها به صورت مستقیم انجام می شود.

سرویس های پذیرایی در پرواز های آسترین ایرلاینز

در پرواز های اکونومی و بیزنس کلاس به مسافران غذای ویژه داده می شود، در این پرواز ها مسافران از منوی DO & CO لذت می برند. 
در این منو ها مسافران می توانند از بین 9 غذای متنوع و خوشمزه یکی را به دلخواه خود انتخاب کنند، در پرواز های آسترین این امکان وجود دارد، تا 24 ساعت قبل از پرواز غذای خود را نیز انتخاب کنید.
منوی غذایی شرکت هواپیمایی آسترین شامل شنیستل مخصوص اتریش، غذاهای بین المللی و غذاهای ژاپنی است. در پروازهای داخلی نیز انواع نوشیدنی های سرد و گرم سرو می شود.
مسافران پرواز های اکونومی برای استفاده از سرویس پذیرایی حدود ۱۵ یورو باید پرداخت کنند، اما استفاده از این سرویس برای مسافران بیزنس کلاس رایگان می باشد.

امکانات رفاهی آسترین ایرلاینز

تمامی ناوگان هواپیمایی اتریش در سال 2013 نوسازی شده اند. بوئینگ ۷۷۷ و بویئنگ ۷۶۷ با طراحی کابین جدید از جمله هواپیما های این شرکت می باشند.
صندلی های انعطاف پذیر و تخت خوابشو ی آسترین ایرلاینز امکان استراحتی راحت و آسوده را برای مسافران فراهم می کند. بیش از 500 فیلم، مستند و موسیقی به انتخاب مسافران برای تماشا وجود دارد، که می توانند آن را از مانیتور های 9 اینچی که روبروی مسافران قرار دارد ببینند.
در طول پرواز از مسافرات هواپیمایی آسترین با اسنک و نوشیدنی های متنوع پذیرایی می شود. از منوی غذا نیز مسافران می توانند از طیف وسیعی از غذاهای متنوع رژیمی، گیاهی، دیابتی، بدون گلوتن، غذای مخصوص کودک، بدون کالری و کلسترول را انتخاب کنند.
برای انتخاب نوع غذای خود می توانید قبل از پرواز به سایت هواپیمایی اتریشی Austrian.com مراجعه کنید.
 در پرواز های بیزنس کلاس مسافران از امکانات بیش تری برخوردار می شوند، این سرویس ها شامل میزان بار مجاز برای حمل، میزان بار بیش تر برای کیف دستی، دسترسی به سالن استراحت در بیزنس کلاس می باشد.
در پرواز های بیزنس کلاس برای رفاه مسافران صندلی ها به صورت یکی در میان فروخته می شود. بنابراین صندلی کناری شما همیشه خالی خواهد بود. 
در پرواز های بیزنس کلاس مسافران می توانند از منوی Do & Co به دلخواه غذای مورد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین امکان انتخاب غذاهای خاص نیز در این نوع پرواز وجود دارد.

قوانین حمل بار شرکت هواپیمایی آسترین

مسافران آسترین ایرلاینز برای سفر های خود میزان بار مشخصی را می توانند با خود حمل کنند، اگر وزن بار بیش از حد مجاز باشد باید هزینه ی اضافه بار بدهند.
همچنین حمل برخی از اقلام غیر مجاز، اقلامی که به جان و مال مسافران آسیب می رساند ممنوع است. حمل مایعات قابل اشتغال، مواد منفجره، گازولین، مواد رادیواکتیو، مایعات اسیدی و ... به داخل هواپیما ممنوع است.
مایعات چسبنده ای مانند عسل، مربا، محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم، شامپو، خمیر دندان و غیره نیز به داخل کابین هواپیما با محدودیت انجام می شود. اگر قصد دارید این مواد را با خود به داخل کابین ببرید باید آن ها بسته بندی باشند و وزنشان کمتر از 100 گرم باشد. در صورتی که این اقلام وزنی بیش از 100 گرم باشد باید به قسمت بار منتقل شوند.

اطلاعات مفید در مورد شرکت هواپیمایی آسترین

شرکت هواپیمایی آسترین در سال 1957 تاسیس شده است، و به 130 مقصد پرواز دارد. این شرکت با دو شرکت هواپیمایی قدیمی با نام‌ های هواپیمایی آستریا ایر و آسترین ایرویز  ادغام شدند.
این شرکت در سال 2000 با خرید 2 شرکت هواپیمایی دیگر یعنی راینتافلاگ (Rheintalflug) و لاودا ایر (Lauda Air) به شرکت بزرگتری تبدیل شد، در اطلاعیه هواپیمایی اتریش سال 2009 گروه هواپیمایی لوفت‌هانزا این شرکت را از دولت اتریش خریداری کرد.
آدرس وب‌ سایت شرکت هواپیمایی آسترین : www.austrian.com
ایمیل شرکت هواپیمایی آسترین : info@austrian.com
پایگاه مرکزی عملیات پرواز: فرودگاه بین‌المللی وین
آدرس شرکت هواپیمای اتریشی در تهران : خیابان ولی‌عصر، بالاتر از خیابان شهید بهشتی، رو به روی هتل سیمرغ، پلاک 2208، طبقه اول
تلفن تماس شرکت هواپیمایی اتریش در تهران : 83388 21 (98+) 
آدرس دفتر هواپیمایی اتریش در فرودگاه امام  : فرودگاه بین المللی امام خمینی، طبقه‌ی اول
تلفن هواپیمایی اتریش در فرودگاه امام : 55678343 21 (98+)

ناوگان هواپیمایی اتریش

ناوگان هواپیمایی اتریش

ناوگان هواپیمایی آسترین

ناوگان هوایی شرکت آسترین ایرلاینز شامل 83 فروند هواپیمای مسافربری است، که بسته به مسافت و نوع مقصد مسافر می تواند متفاوت باشد. این پرواز ها به سه دسته ی پرواز های طولانی، پرواز های کوتاه، پرواز های متوسط تقسیم می شوند و ناوگان های هوایی آن ها نیز متفاوت است.

6 فروند هواپیمای Boeing 777-200ER با ظرفیت 308/312 مسافر
6 فروند هواپیمای Boeing 767-300ER با 214/225 صندلی
3 فروند هواپیمای Airbus A321-211 با 200 صندلی
3 فروند هواپیمای Airbus A321-111 با 200 صندلی
29 فروند هواپیمای Airbus A320-200 با 168/174 
7 فروند هواپیمای Airbus A319-111 با 138 سیت
17 فروند هواپیمای امبرائر 195 با ظرفیت 120 مسافر
4 فروند هواپیمای فوکر 100 روسی با ظرفیت 100 مسافر
3 فروند هواپیمای فوکر 70 با ظرفیت حداکثر 80 صندلی
5 فروند هواپیمای بمباردیر کیو 400 و ظرفیت 76 مسافر

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی آسترین

مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی آسترین کدامند ؟

این شرکت به قاره اروپا، آسیا، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای شمالی و کارائیب و پرواز های داخلی تهران ، شیراز و اصفهان فعالیت دارد.

ناوگان شرکت هواپیمایی آسترین شامل چند هواپیما است ؟

ناوگان هوایی شرکت آسترین ایرلاینز شامل 83 فروند هواپیمای مسافربری است. 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc