https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی آمریکن ایرلاینز

American Airlines

آمریکن ایرلاینز
آمریکن ایرلاینز

هواپیمایی آمریکن ایرلاینز

هواپیمایی آمریکن ایرلاینز
آمریکن ایرلاینز بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان از لحاظ مقیاس ناوگان و برنامه‌ زمانبندی حمل مسافران شناخته می‌شود. این شرکت هوایی در رده قدیمی‌ترین ایرلاین‌های دنیاست که زمان تاسیس آن به سال 1930 برمی‌گردد. با ادغام 10 ایرلاین کوچک، آمریکن ایرلاینز شکل گرفت. در حال حاضر این ایرلاین در بین ده شرکت هواپیمایی برتر آمریکا قرار گرفته است. آمریکن ایرلاینز 6800 پرواز روزانه به 350 مقصد در بیش از 55 کشور دنیا را پوشش می‌دهد.
این شرکت همچنین از لحاظ میزان درآمد سالیانه و انتقال مسافر نیز در رتبه اول شرکت‌های هواپیمایی جهان جای دارد. جابجایی 200 میلیون مسافر در سال و متوسط روزانه 500 هزار در روز، ابعاد بزرگ این ناوگان هوایی در صنعت هوایی دنیا را نشان می‌دهد و در نوع خود رکوردی تاریخی محسوب می‌شود. دفتر مرکزی این شرکت در فرودگاه دالاس فوردورث قرار دارد. قطب پرواز این شرکت هواپیمایی، 10 فرودگاه‌های بین‌المللی آمریکا مانند جان اف کندی، لس‌آنجلس، میامی و فیلادلفیا، را شامل می‌شود. 
از بهترین فرست کلاس‌های دنیا متعلق به پروازهای امریکن ایرلاین است. صندلی چرخشی، فضای باز و تختخواب شو بودن ، راحتی پرواز مسافران را تضمین می‌کند. مقابل هر صندلی صفحه مانیتور برای پر کردن اوقات پرواز وجود دارد. متناسب با مدت پرواز، میزان وعده ها تغییر خواهد کرد اما ساندویچ و اسنکها به طور ثابت پذیرایی می‌شود.
آمریکن ایرلاینز نخستین ایرلاینی بود که در سال 2008 دسترسی به اینترنت حین پرواز را عرضه کرد. همچنین نخستین ایرلاینی است که در سال 2009 با همکاری آژانس حفاظت محیط راهبرد کاری دوستدار محیط زیست خود را توسعه داد. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc