https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی ایر فرانس

Air France

ایر فرانس
ایر فرانس

هواپیمایی ایر فرانس

هواپیمایی ایر فرانس
ایرفرانس که سال 1933 در پاریس تاسیس شد، امروز بخشی از شبکه هوایی اروپا را پوشش می‌دهد. این شرکت با بیش از 16300 پرواز روزانه به 177 کشور و به 1000 مقصد، از بزرگترین ایرلاین‌های دنیا محسوب می‌شود. در سال 2019 این ایرلاین توانست در رده‌بندی بهترین خطوط هوایی دنیا، رتبه 23 را کسب کند. 
دفتر مرکزی هواپیمایی در ترامبله آنفرانس قرار دارد. قطب اصلی پروازی نیز فرودگاه شارل دگل است و قطب ثانویه فرودگاه‌های اورلی، لیون، سنت اگزوپری، تولوزبلانیاک و مارسی پروانس می‌باشد.
ایرفرانس چهار کلاس‌ پروازی دارد: فرست کلاس، بیزنس، پرمیوم اکونومی و اکونومی. در فرست کلاس برای هر مسافر اتاق جداگانه‌ای با صفحه نمایش و صندلی تختشو طراحی شده است. کلاس بیزنس، فضاهای مجزا با صندلی‌ تختشو، صفحه نمایش و مجموعه‌ای از فیلم و موسیقی است. از مزایای کلاس پرمیوم اکونومی، سرویس کترینگ و کیفیت خدمات بیشتر نسبت به کلاس پروازی اکونومی است. باید در نظر داشت که کیفیت کلاس پرواز اکونومی ایر فرانس در مقایسه با ایرلاینهای دیگر، سطح کیفی بالاتری دارد. 
ایرفرانس یک شرکت هواپیمایی دوستدار محیط زیست است و با ایده‌های نو سعی در بهبود کیفیت خدمات دارد. تعویض 100 میلیون فنجان پلاستیکی با فنجان کاغذی و تعویض 85 میلیون ظرف غذا با محصولات بیو نمونه‌ای از این اقدامات است. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc