https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی ایر آرمنیا

Air Armenia

ایر آرمنیا
ایر آرمنیا

هواپیمایی ایر آرمنیا

هواپیمایی ایر آرمنیا

ایر ارمنیا در سال 2003 در شهر ایروان تاسیس شد. دفتر مرکزی ایرلاین، ایروان و قطب این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین‌ المللی زوارتنوتس قرار دارد. در حال حاضر این ناوگان هوایی به ۱۰ مقصد در آسیا، اروپا و آفریقا پرواز مستقیم دارد. 
ایر ارمنیا دو کلاس پرواز اکونومی و بیزینس دارد. کلاس اکونومی با کابین راحت به شما اجازه می‌دهد تا به بهترین حالت تا مقصد استراحت کنید. شما اجازه حمل بار تا 25 کیلوگرم را دارید.
در کلاس پرواز بیزینس، کابین جادار و شخصی، فضای مناسبی در اختیار مسافران قرار می‌دهد. همچنین به هر مسافر بالش و پتو داده می‌شود تا سفری با لذت و آرامش را تجربه کند. منوی غذاهای سنتی متنوع و نوشیدنی مختلف از آب تا آبمیوه طبیعی، بخشی از خدمات این کلاس پرواز است.   
پذایرایی در پروازهای کوتاه با اسنک و وعده غذایی سبک و در پروازهای بیش از یک ساعت، با وعده غذایی گرم و منوی غذاهای ارمنی انجام می‌شود. 
شما می‌توانید تا 25 کیلوگرم بار همراه داشته باشید و یک ساک دستی 5 کیلوگرمی را با خود به داخل کابین ببرید. همچنین ممانعتی برای آوردن حیوانات خانگی وجود ندارد.

شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا

شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا 

شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا

شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا یک شرکت هواپیمایی خصوصی در ارمنستان است. این شرکت در سال 2003 تاسیس شد و دفتر مرکزی این شرکت در ایروان قرار دارد.
شرکت هواپیمایی ایر ارمنستان در سال های 2003 تا 2004، تنها به عنوان یک شرکت هواپیمایی باربری فعالیت می کرد، اما از سال 2004 به بعد، ایر ارمنستان برای انجام پروازهای مسافربری فعالیت خود را آغاز کرد. 
قطب اصلی شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا فرودگاه بین ‌المللی زوارتنوتس در ایروان می باشد، ناوگان هواپیمایی ارمنستان از هواپیما های بوئینگ تشکیل داده است. 
در حال حاضر دو نوع هواپیمای بوئینگ مجهز به کابین اقتصادی و بیزینس کلاس بوئینگ 737-500 با 12 صندلی در کلاس بیزنس و 104 صندلی در کلاس اکونومی و بوئینگ 737-700 با 12 صندلی کلاس بیزنس وجود دارد.
ایر آرمنیا هواپیماهایی را از سایر خطوط هوایی مانند A310-300 که قبلاً متعلق به طارم بود خریداری کرده است. ایر ارمنستان یک شرکت هواپیمایی خصوصی است که خدمات خود را از مرکز اصلی خود، فرودگاه زوارتنوتس ایروان، انجام می دهد.
در سال 2013، ایر ارمنستان خدمات مسافربری منظم را به روسیه راه اندازی کرد و این شرکت هواپیمایی در آستانه گسترش به سایر مقاصد در کشورهای مستقل مشترک المنافع، اروپا و خاورمیانه است.

مقاصد پروازی ایرلاین ایر آرمنیا 

ایرلاین ایر آرمنیا به شهر های آمستردام، بارسلونا، بیروت، بغداد، بولونیا، بروکسل، براتیسلاوا، باتومی، پاریس، اربیل، ایروان، کیف، کازان، سن پترزبورگ، لندن، لیون، پراگ، برلین، تفلیس، تل آویو، اوفا، وین، مسکو، ویلنیوس، ورونژ پرواز مستقیم دارد.
شرکت هواپیمایی آرمنیا در هفت روز هفته یک پرواز از مبدا تهران به مقصد ایروان دارد، طول این پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد. پروازهای شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا از تهران به ایروان و بلعکس در روزهای پروازی شنبه و چهار شنبه هر هفته ‏می باشد. 

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین ایر آرمنیا

برای خرید بلیط آرمنیا ایرویز تنها کافیت سه حرف شهر مبدا و سه حرف شهر مقصد را وارد کرده و پس از مشخص کردن تاریخ و رفت و برگشت و تعداد مسافران کلید جستجو را فشار دهید. 
پس از فشار دادن کلید جستجو شما می توانید لیست کاملی از بلیط هواپیما چارتر ارزان، بلیط های لحظه آخری را مشاهده کنید و همچنین می توانید آن ها را با توجه به نیاز های خود فیلتر کنید.
هواپیمایی ایر‌آرمنیا از تهران به ایروان پرواز مستقیم دارد، و ایرانیان می توانند خیلی راحت و با نرخ پروازی ارزان قیمت تور ارمنستان با پرواز ارمنیا را به صورت آنلاین انجام دهند.

بار مجاز در ایرلاین ایر آرمنیا

میزان بار مجازمسافران به داخل کابین یک چمدان دستی 5 کیلوگرمی داشته باشند و باید در کمدهای بالای سر یا زیر صندلی در هنگام سوار شدن مسافران قرار گیرد. 
هیچ کالای ممنوعه ای از جمله مایعات بیش از 100 میلی لیتر در هواپیما مجاز نیست. هر اقلام ممنوعه ای که توسط نیروهای امنیتی فرودگاه کشف شود، مصادره خواهد شد.
میزان بار مجاز برای مسافران با پرواز کلاس اکونومی 20 کیلوگرم  و در کلاس پروازی بیزنس 30 کیلوگرم می باشد، برای چمدان های کابینی، مازاد 7 تا 10 کیلوگرم است.
ابعداد بار مسافران باید حداکثر 158 سانتی متر باشد، با توجه به قوانین ایمنی و بهداشت بین ‌المللی، هر باری که بیش از حد مجاز باشد، توسط شرکت هواپیمایی به ‌عنوان چمدان چک ‌شده پذیرفته نمی ‌شود.

کارت پرواز ایرلاین ایر آرمنیا

مسافران پرواز شرکت ایر آرمنیا می توانند کارت های پرواز خود هم به صورت آنلاین و هم حضوری دریافت کنند، مسافران می توانند تا 24 ساعت قبل از پرواز کارت های پرواز را از طریق سایت به صورت آنلاین دریافت کنند و یا سه ساعت قبل از پرواز از طریق کانترها کارت پرواز خود را دریافت کنند. مسافران باید حداقل دو ساعت قبل از حرکت در فرودگاه حاضر شوند.

سوالات متداول درباره ی شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا

کلاس های پروازی ایر آرمنیا کدامند ؟

شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا دارای کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزنس کلاس می باشد.

شرکت هواپیمایی ایر آرمنیا کی تاسیس شد ؟

شرکت هواپیمایی ایر ارمنستان در سال های 2003 تاسیس شد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc