https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی ایر آرمنیا

Air Armenia

ایر آرمنیا
ایر آرمنیا

هواپیمایی ایر آرمنیا

هواپیمایی ایر آرمنیا
ایر ارمنیا در سال 2003 در شهر ایروان تاسیس شد. دفتر مرکزی ایرلاین، ایروان و قطب این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین‌المللی زوارتنوتس قرار دارد. در حال حاضر این ناوگان هوایی به ۱۰ مقصد در آسیا، اروپا و آفریقا پرواز مستقیم دارد. 
ایر ارمنیا دو کلاس پرواز اکونومی و بیزینس دارد. کلاس اکونومی با کابین راحت به شما اجازه می‌دهد تا به بهترین حالت تا مقصد استراحت کنید. شما اجازه حمل بار تا 25 کیلوگرم را دارید.
در کلاس پرواز بیزینس، کابین جادار و شخصی، فضای مناسبی در اختیار مسافران قرار می‌دهد. همچنین به هر مسافر بالش و پتو داده می‌شود تا سفری با لذت و آرامش را تجربه کند. منوی غذاهای سنتی متنوع و نوشیدنی مختلف از آب تا آبمیوه طبیعی، بخشی از خدمات این کلاس پرواز است.   
پذایرایی در پروازهای کوتاه با اسنک و وعده غذایی سبک و در پروازهای بیش از یک ساعت، با وعده غذایی گرم و منوی غذاهای ارمنی انجام می‌شود. 
شما می‌توانید تا 25 کیلوگرم بار همراه داشته باشید و یک ساک دستی 5 کیلوگرمی را با خود به داخل کابین ببرید. همچنین ممانعتی برای آوردن حیوانات خانگی وجود ندارد.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc