https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی ایر عربیا

Air Arabia

ایر عربیا
ایر عربیا

هواپیمایی ایر عربیا

هواپیمایی ایر عربیا
هواپیمایی ایرعربیا با نام عربی للطیران، در سال 2013 تاسیس شد و در حال حاضر از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های خاورمیانه محسوب می‌شود. ارزان قیمت بودن این شرکت اماراتی یک مزیت به شمار می‌رود که مسافران زیادی را جذب می‌‌کند. به همین خاطر شعار ایرلاین «هزینه کمتر، سفر بیشتر» است. دفتر مرکزی و قطب اصلی ایرعربیا در فرودگاه بین‌المللی شارجه قرار دارد.
طبق رده‌بندی ژورنال ایرفرنس در سال 2016، ایرعربیا با رده سوم، در لیست 50 ایرلاین برتر دنیا قرار گرفت. همچنین این ایرلاین توانست در رده‌بندی سال 2019 اسکای تراکس، رده نهم بهترین ایرلاین خاورمیانه را به دست آورد. این ناوگان هوایی، پرواز  به 130 مقصد در 40 کشور دنیا را پوشش می‌دهد. ایر عربیا توانست فقط در سال 2019 بیش از 9 میلیون مسافر را جابجا کند. 
کلاس پرواز ایرعربیا فقط کلاس اکونومی است. شما می‌توانید از منوی متنوع، غذای مورد علاقه خود را انتخاب و با قیمت مناسب خرید کنید. همچنین می‌توانید غذای خود را به صورت آنلاین سفارش دهید. انواع فیلمها و سریال، برنامه‌های تلویزیونی و مسابقات ورزشی زمان پرواز در اختیار شماست. برای کودکان نیز گزینه‌های مفرحی مانند نقاشی چهره و پوشیدن یونیفورم پرواز و سلفی در نظر گرفته شده است.
پرواز این ایرلاین به 6 شهر آبادان، لار، تهران، مشهد، شیراز و اصفهان دایر است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc