https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی ایرفلوت

Aeroflot

ایرفلوت
ایرفلوت

هواپیمایی ایرفلوت

هواپیمایی ایرفلوت
در سال ۱۹۲۳ شرکت ایرفلوت از قدیمی‌ترین خطوط هوایی جهان تأسیس شد. دفتر اصلی این ایرلاین در فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو قرار دارد. ایرفلوت بزرگترین ایرلاین کشور روسیه است که در سال 2019 توانست 163 پرواز به 59 کشور دنیا را پوشش دهد. در رده‌بندی بهترین ایرلاین‌های دنیا سال 2019 ، ایرفلوت رتبه 22 را در اختیار گرفت. همچنین سایت معتبر اسکای تراکس، جایزه بهترین ایرلاین اروپای شرقی را به این ناوگان هوایی اهدا کرد.
ایرفلوت دارای دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی است. بیزینس کلاس ایرفلوت به نام کامفورت دارای بیشترین امکانات راحتی برای مسافران است. پریز شارژ موبایل و وسایل الکترونیک، پتو و بالش، فضای کافی بین صندلی‌ها، نورمناسب، نشریات و مجلات، منوی غذایی روسی و بین‌المللی تسهیلات این کلاس است.
تمام جزییات کلاس پرواز اکونومی برای راحتی شما طراحی شده است. صندلی‌های ارگونومیک با میزهایی که به شما در حین پرواز امکان کار با لپتاپ، خواندن کتاب و نوشتن خواهد داد. از مزایای پروازهای ایرفلوت، هدایای کودکان شامل کتابهای رنگ‌آمیزی و بازی است. کودکان از 3 تا 11 سال مشمول اهدایا خواهند شد.
سیستم چندرسانه‌ای این ایرلاین به شما امکان تماشای فیلم‌های روز، شنیدن صدها آلبوم موسیقی و کتاب صوتی، بازی و انیمیشن برای کودکان خواهد داد. همچنین شما به وای فای در حین پرواز دسترسی دارید. 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc