دبی بعنوان شهری که همواره در زمینه ی معرفی و استفاده از تکنولوژی های نوین پیشگام بوده است؛ بعنوان سمبلی برای نمایش تکنولوژی آینده شناخته میشود.

(GITEX TECHNOLOGY WEEK 2017) : سی و هفتمین نمایشگاه بین المللی هفته فناوری اطلاعات دبی که مهمترین رویداد فناوری در خاور میانه می باشد امسال در تاریخ 8 تا 12 اکتبر مصادف با 16 تا 20 مهر در محل نمایشگاه دبی ورلد ترید سنتر برگزار می شود.

این نمایشگاه از سویی به سکویی برای معرفی آخرین محصولات ارائه‌ شده توسط ابر کمپانی‌های فناوری اطلاعات به بازار تبدیل‌شده است، و از سویی دیگر منبعی جامع و نامحدود برای شرکت‌های تجاری کوچک و بزرگ در منطقه محسوب می‌شود. همین محوریت دوگانه، جیتکس را به یکی از قطب‌های تجارت بین‌المللی در زمینهٔ فناوری اطلاعات، و برترین نمایشگاه آی‌تی (IT) در منطقه تبدیل کرده است.

 

تور نمایشگاه جیتکس

هتل های تور جیتکس

تور نمایشگاه جیتکس که توسط تریپ اجرا می شود غالبا با هتل هایی که دسترسی مناسبی به ورد ترد سنتر محل برگزاری نمایشگاه دارند ارائه می شود و یا در صورت تمایل به استفاده از دیگر هتل های دبی می توانید به صورت آنلاین هتل های دبی را در تاریخ های نزدیک به نمایشگاه یعنی 16 تا 20 مهر جستجو نمایید و یا با کارشناسان بخش تور جیتکس دبی تماس حاصل نمایید.

هتل های پیشنهادی تریپ 

 
 

 

پرواز دبی مخصوص نمایشگاه جیتکس

همچنین جهت رزرو بلیط هواپیما دبی می توانید به صورت آنلاین در تاریخ های نزدیک به نمایشگاه به صورت آنلاین اقدام به جستجو و رزرو پرواز نمایید.

 

 
  

 ویزا دبی مخصوص نمایشگاه جیتکس

ویزای دبی به صورت برگه‌ای صادر می‌شود و اجباری به الصاق عکس ندارد و برای دریافت آن ارائه مدارک زیر الزامی است؛

    • اسکن رنگی از کلیه صفحه‌های گذرنامه
    • چک ضمانت
    • تسویه کامل