https://gateway.trip.ir/api/

رازهای استانبول را کشف کنید

به روز رسانی: 14 تیر ، 1399 جاذبه های گردشگری

رازهای استانبول را کشف کنید

اگر چند بار دیگر هم استانبول بروید، این شهر زیبا رازهای جدیدی برای شما خواهد داشت. به زودی پروازهای ترکیه شروع می‌شود و تور استانبول، فرصت استثنایی برای سفر تابستانی شما بعد از کرونا خواهد بود. ما به شما چند راز شهر را نشان می‌دهیم.

قدیمی‌ترین ساختمان استانبول

قلعه آناتولی، معروف به آنادولو حیساری در سال 1390 میلادی توسط سلطان بایزید ساخته شد. این قلعه قدیمی‌ترین ساختمان استانبول محسوب می‌شود که در قسمت آسیایی شهر قرار گرفته است.  

بلندترین ساختمان استانبول

برج ساپفیر در سال 2011 به ارتفاع 236 متر ساخته شد. کاربری این برج 66 طبقه به عنوان مرکز خرید و مرکز مسکونی لوکس است. شما می‌توانید در تراس مرتفع 225 متری برج، مناظر شهر را ببینید و بهترین سلفی‌های خود از استانبول را ثبت کنید. 

طولانی‌ترین خیابان استانبول

خیابانی که خواب ندارد و همیشه مملو از جمعیت است. خیابان بغداد به طول 14 کیلومتر، بلندترین خیابان استانبول است. شما می‌توانید برای رزرو هتل نیز در این خیابان اقدام کنید. این خیابان در قسمت آسیایی شهر و به موازات دریای مرمره کشیده شده، پر از مراکز خرید، رستوران و کافه است. 

باسابقه‌ترین رستوران استانبول

استانبول بهشت غذاست و هر گوشه آن، شما را به یک وعده غذایی متفاوت دعوت می‌کند. دارالضیافه نام یکی از رستوران‌های باسابقه شهر است که در محله سلیمانیه استانبول قرار دارد. این ساختمان قدیمی در سال 1550 ساخته شده شده است. موسیقی ترکی به همراه منوی غذاهای آناتولی در فضایی تاریخی، خاطره‌ای فراموش‌نشدنی برای شما خواهد ساخت. 

گردشگری ترکیه بعد از کرونا

گردشگری داخلی ترکیه از اواخر ماه مه شروع شده است و با آغاز خرید بلیط هواپیما، توریسم بین‌المللی نیز از اواسط ژوئن شروع خواهد شد. در فرودگاه‌های بین‌المللی، امکانات بهداشتی و ماسک در لحظه ورود به گردشگران داده می‌شود و همچنین دمای بدن با سنسورهای حرارتی ثبت خواهد شد. شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین پروازهای استانبول به سایت تریپ مراجعه کنید.
 

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc