https://gateway.trip.ir/api/

بهترین هتل های ارزان ولگوگراد؛ روسیه

به روز رسانی: 05 دی ، 1402 آشنایی با هتل ها و اقامتگاه ها

بهترین هتل های ارزان ولگوگراد؛ روسیه

ولگوگراد از شهرهای مهم در روسیه است که از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 است؛ با انتخاب هتل‌های ارزان در این شهر سفری مقرون به صرفه را تجربه خواهید کرد

در آستانه‌ی جام جهانی ۲۰۱۸، به فکر شرکت در تورهای جام جهانی روسیه هستید؟ تورهای ترکیبی روسیه نیز گزینه‌ی خوبی است. ولگوگراد از شهرهایی است که جام جهانی در آن برگزار می‌شود. پس بهتر است هتل‌های آن را بیشتر بشناسید. ولگوگراد شهری در بخش جنوب غربی روسیه است که در همجواری رودخانه ولگا قرار دارد. این شهر یکی از شهرهای مهم صنعتی در روسیه است که در کنار کارخانجات مهم، دیدنی‌های بسیار و آثار تاریخی معروفی در آن وجود دارد که گردشگران بسیاری را به این شهر می‌کشاند. این شهر یکی از شهرهای میزبان جام جهانی 2018 است و بسیاری برای شرکت در این رویداد مهم ورزشی به این شهر سفر می‌کنند. با توجه به این موضوع، هتل‌های ولگوگراد و محل اقامت برای مسافرین از اهمیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم به معرفی هتل‌های ارزان ولگوگراد بپردازیم و شما را با امکانات و موقعیت آن‌ها آشنا کنیم؛ همراه ما باشید.

هتل آپارتمان مامایو کورگان (Apartament Mamaev Kurgan)
هتل آپارتمان چویکووا (Apartment on Chuykova st)
هتل آرنا ولگا آپارات (Arena Volga apart)
هتل آپارتمان ساکویاگ (Sakvoyage Apartments na Mira 20)
هتل آپارتمان خیوکووا (partments on Zhykova)

هتل آپارتمان مامایو کورگان (Apartament Mamaev Kurgan)

هتل آپارتمان مامایو کورگان

هتل آپارتمان مامایو کورگان هتلی میان‌رده و اقتصادی در شهر ولگوگراد است که برای سفری ارزان و مقرون به صرفه گزینه‌ای عالی خواهد بود. این هتل آپارتمان دارای اتاق‌هایی با تهویه مطبوع، کمد لباس، آشپزخانه با تجهیزات کامل و اینترنت بی‌سیم است.

این هتل در فاصله ۴٫۱ کیلومتری از ایستگاه مترو شماره ۱ قرار دارد و تا استادیوم ولگوگراد آرنا ۴ کیلومتر، تا فرودگاه بین‌المللی ولگوگراد ۲٫۹ کیلومتر و تا یادمان مام میهن فرامی‌خواند ۷ کیلومتر فاصله دارد.

آدرس: Bul'var 30-Letiya Pobedy 42, 400174 Volgograd, Russia
امکانات هتل آپارتمان: پارکینگ، اینترنت بی‌سیم، ورود حیوانات خانگی مجاز است، اتاق‌های سیگار ممنوع، آشپزخانه با تجهیزات کامل، اتاق نشیمن، اتاق خواب، تلویزیون کابلی، اتو، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، تراس، میز تور، سیستم تهویه، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی)

هتل آپارتمان چویکووا (Apartment on Chuykova st)

هتل آپارتمان چویکووا

هتل آپارتمان چویکووا هتلی زیبا با امکانات عالی است. هر کدام از واحدها دارای یک اتاق هستند و امکانات داخلی آن‌ها فوق‌العاده است. تمام واحدها پارکت شده‌اند و به مانند یک خانه کامل تمام تجهیزات را شامل می‌شود. آشپزخانه دارای تمام وسایل برقی مورد نیاز مسافرین است.

این هتل در فاصله ۱٫۲ کیلومتری از ایستگاه مترو شماره ۱ قرار دارد و تا استادیوم ولگوگراد آرنا ۴ کیلومتر، تا فرودگاه بین‌المللی ولگوگراد ۱۵٫۵ کیلومتر و تا یادمان مام میهن فرامی‌خواند ۴٫۵ کیلومتر فاصله دارد.

آدرس: Ул.Чуйкова 9 кв. 2, 400131 Volgograd, Russia
امکانات هتل آپارتمان: اینترنت بی‌سیم، شاتل هواپیمایی، کرایه خودرو، ورود حیوانات خانگی مجاز است، اتاق‌های سیگار ممنوع، آشپزخانه با تجهیزات کامل، اتاق نشیمن، اتاق خواب، تلویزیون کابلی، اتو، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، تراس، میز تور، سیستم تهویه، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی)

هتل آرنا ولگا آپارات (Arena Volga apart)

هتل آرنا ولگا آپارات

هتل آرنا ولگا آپارات هتل آپارتمانی اقتصادی و میان‌رده در شهر ولگوگراد است که تمام تجهیزات را برای اقامتی بی‌نقص برای مهمانان خود فراهم کرده است. آشپزخانه این هتل نیز کاملا مجهز است و تمام وسایل، برای رفاه حال آنان فراهم شده است.

دکوراسیون و رنگ‌هایی که در این آپارتمان استفاده شده، بسیار شاد و زیبا است و بین آن‌ها و وسایلی که در آن استفاده شده، توازن بسیاری برخوردار است. رنگ آبی بیشتر از هر رنگ دیگری به چشم می‌خورد که این موضوع بر آرامش مهمانان در مدت اقامت‌شان تاثیر بیشتری خواهد داشت. تخت‌های چند طبقه نیز در این هتل آپارتمان وجود دارد که یک گزینه عالی برای سفرهای گروهی خواهد بود.

این هتل در فاصله ۳ کیلومتری از ایستگاه مترو شماره ۱ قرار دارد و تا استادیوم ولگوگراد آرنا ۰٫۴ کیلومتر، تا فرودگاه بین‌المللی ولگوگراد ۱۵٫۳ کیلومتر و تا یادمان مام میهن فرامی‌خواند ۱٫۲ کیلومتر فاصله دارد.

آدرس: проспект Ленина 72 А, 178, 400001 Volgograd, Russia
امکانات هتل آپارتمان: اینترنت بی‌سیم، شاتل هواپیمایی، کرایه خودرو، ورود حیوانات خانگی مجاز است، اتاق‌های سیگار ممنوع، آشپزخانه با تجهیزات کامل، اتاق نشیمن، اتاق خواب، تلویزیون کابلی، اتو، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، تراس، میز تور، سیستم تهویه، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیس

هتل آپارتمان ساکویاگ (Sakvoyage Apartments na Mira 20)

هتل آپارتمان ساکویاگ

هتل آپارتمان ساکویاگ هتلی با امکانات مناسب برای سفری ارزان است و تمام لوازم برای اقامتی کامل در آن لحاظ شده است. این هتل آپارتمان دارای آشپزخانه مجهز، اتاق نشیمن و اینترنت بی‌سیم است.

اتاق‌ها با دکوری ساده اما مرتب و زیبا مبله شده‌اند و مهمانان اقامت راحتی را در آنجا تجربه خواهند کرد. این هتل در فاصله ۰٫۵ کیلومتری از ایستگاه مترو شماره ۱ قرار دارد و تا استادیوم ولگوگراد آرنا ۳٫۳ کیلومتر، تا فرودگاه بین‌المللی ولگوگراد ۱۵٫۱ کیلومتر و تا یادمان مام میهن فرامی‌خواند ۳٫۷ کیلومتر فاصله دارد.

آدرس: Ulitsa Mira 20, 400005 Volgograd, Russia
امکانات هتل آپارتمان: اینترنت بی‌سیم، شاتل هواپیمایی، کرایه خودرو، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، اتاق‌های سیگار ممنوع، آشپزخانه با تجهیزات کامل، اتاق نشیمن، اتاق خواب، تلویزیون کابلی، اتو، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، تراس، میز تور، سیستم تهویه، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی)

هتل آپارتمان خیوکووا (partments on Zhykova)

هتل آپارتمان خیوکووا

هتل آپارتمان خیوکووا هتلی میان‌رده و اقتصادی در ولگوگراد است که هم از موقعیت خوبی برخوردار است و هم امکانات قابل قبولی را ارائه می‌دهد. این آپارتمان ۱ اتاق دارد و از جمله مهم‌ترین امکانات آن می‌توان به اینترنت، امکانات ویژه معلولین، سیستم گرمایشی و پارکینگ اشاره کرد. آپارتمان به تلویزیون کتری، یخچال و حمام مجهز شده است.

این هتل در فاصله ۲٫۶ کیلومتری از ایستگاه مترو شماره ۱ قرار دارد و تا استادیوم ولگوگراد آرنا ۳٫۸ کیلومتر، تا فرودگاه بین‌المللی ولگوگراد ۱۲٫۲ کیلومتر و تا یادمان مام میهن فرامی‌خواند ۳٫۷ کیلومتر فاصله دارد.

آدرس: Проспект Жукова 88, кв. 162, 400012 Volgograd, Russia
امکانات هتل آپارتمان: اینترنت بی‌سیم، شاتل هواپیمایی، کرایه خودرو، ورود حیوانات خانگی ممنوع است، اتاق‌های سیگار ممنوع، آشپزخانه با تجهیزات کامل، اتاق نشیمن، اتاق خواب، تلویزیون کابلی، اتو، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، تراس، میز تور، سیستم تهویه، کارمندان چندزبانه (روسی، انگلیسی)
آنچه ذکر شد، تعدادی از هتل‌های ارزان و اقتصادی در ولگوگراد بود. اگر به این شهر سفر کردید و در هتل‌های آن اقامت داشتید، ما را با تجربیات خود آشنا کنید.

منبع: کجارو

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc