https://gateway.trip.ir/api/

ساخت هتلی با ۴۵۱ اتاق در فرودگاه جدید استانبول

به روز رسانی: 04 دی ، 1402 اخبار گردشگری

ساخت هتلی با ۴۵۱ اتاق در فرودگاه جدید استانبول

IGA، سازنده و اپراتور فرودگاه جدید استانبول (INA) که برای ۲۵ سال با مسئولین آن قرارداد بسته است و گروه هتل‌های مستقر در لندن(YOTEL) قراردادی همه جانبه برای مدیریت هتلی در این فرودگاه امضا کرده‌اند. این هتل یکی از بزرگ‌ترین هتل‌های فرودگاهی در جهان با ۴۵۱ اتاق با لندساید و ایرساید خواهد بود. این هتل در داخل ساختمان ترمینال اصلی واقع شده است و به راحتی برای مسافرین تجاری و تفریحی، خدمه هواپیما و افراد دیگر در فرودگاه و در محوطه‌ی اطراف آن قابل دسترسی است.

خدری سامسونلو، مدیر عامل شرکت خدمات فرودگاهی IGO (شرکت IGA Airport Operation) می‌گوید:

مفتخریم که YOTEL را به عنوان اپراتور هتل فرودگاه برگزیده‌ایم. ما در فرودگاه استانبول در حال تاریخ‌سازی هستیم. این پروژه که از چند لحاظ رکورد جهانی را در اختیار گرفته است و هم اکنون در مرحله‌ی ساخت و ساز قرار دارد، بر دینامیک هوایی و حمل و نقلی منطقه‌ای سه قاره‌ی اروپا، آسیا و آفریقا تاثیر خواهد گذاشت. فرودگاه جدید باعث تسریع در رشد شركت هواپیمایی ترکیه، شرکتهواپیمایی حامل پرچم جمهوری ترکیه خواهد شد که به بیشتر كشورهای جهان پرواز می‌کند. همه‌ی تلاش ما معطوف به تعریف تجربه‌ای منحصربه‌فرد، کارآمد و بدون استرس برای مسافر است که زمان انتظار و کارهای اداری را کاهش بدهد.

YOTEL به اتخاذ رویکردی کامل و سازگار با فضای منحصربه‌فرد، نوآورانه، لوکس و مدرن ما کمک خواهد کرد. عمیقا اطمینان دارم که فرودگاه استانبول نمونه‌ای در سطح جهانی خواهد بود که نه تنها مهمان‌نوازی مشهور ترکیه را به جهان خواهد نمایاند، بلکه برندی جدید را به جهان معرفی خواهد کرد که مردم و قاره‌ها را به هم متصل می‌کند. طبق برنامه‌ریزی‌ها، افتتاح فرودگاه جدید در تاریخ ۲۹ اکتبر سال جاری انجام خواهد شد و ما خود را برای میزبانی از جهان آماده می‌کنیم.

ظرفیت INA بعد از اتمام چهار مرحله به قدری توسعه خواهد یافت که حداکثر ۲۰۰ میلیون نفر را در خود جای بدهد و در مجموع، شش باند و سه ترمینال خواهد داشت. در INA، بیش از ۳۵۰ مقصد به یکدیگر متصل خواهند شد و تقریبا ۱۰۰ ایرلاین در آن فرود خواهند آمد.

استانبول

هوبرت ویرویت، رئیس هیئت مدیره‌ی YOTEL، درباره‌ی اولین سرمایه‌گذاری این برند در ترکیه اظهار داشت:

ما شاهد رشد و توسعه‌ی شهرنشینی و توسعه‌ی اقتصادی ترکیه و به ویژه استانبول و افزایش محبوبیت آن طی چند سال گذشته بوده‌ایم. فرودگاه جدید استانبول باعث بیشتر شدن محبوبیت استانبول و تقویت اقتصاد ترکیه خواهد شد و YOTEL خوشحال است که بخشی از آن باشد. چشم‌انداز جاه‌طلبانه‌ی آن‌ها مبنی بر تبدیل فرودگاه بزرگ استانبول به بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل در جهان، از نظر ما ایده‌ای بسیار جذاب بود و مفتخریم که برای اجرای این پروژه‌ی هیجان‌انگیز انتخاب شدیم. این شهر هم مانند YOTEL به دنبال موفقیت بیشتر است؛ بنابراین ما شرکای خوبی برای هم هستیم.

او ادامه می‌دهد:

استانبول، به طرزی باورنکردنی پر جنب و جوش است و به عنوان یک میراث جهانی یونسکو، سرشار از برنامه‌های تاریخی و فرهنگیاست که این شهر را تبدیل به پنجمین شهر پر بازدید در جهان کرده است. علاوه بر این، استانبول یکی از سریع‌ترین رشدهای اقتصاد شهری را در جهان دارا است که دلیل محکمی برای گشودن هتل‌های بیشتر در این شهر در آینده است.

YOTEL، در دو منطقه از طراحی و استفاده‌ی هوشمندانه از فناوری استفاده کرده است - یک منطقه‌ی هوایی (ایرساید) شامل ۱۰۲ اتاق و یک منطقه‌ی زمینی (لندساید) شامل ۳۴۹ اتاق. هر دو بخش هتل فضاهای عمومی را در بر می‌گیرد که شامل مفهوم Club Lounge معروف امضایYOTEL است که به معنی خیابان‌های هوشمند، مناطق مخصوص استراحت، مراکز درمانی و اتاق‌هایی برای اتصال مردم به طبیعت است. منطقه‌ی زمینی شامل رستوران، کافه و سالن بدنسازی است که هفت روز هفته به صورت شبانه‌روزی باز است. هتل جدید همچنین دارای فضاهای انعطاف‌پذیر و مجهز به فناوری بی‌نظیر و ایده‌آل برای برگزاری جلسات کوچک و بزرگ، رسمی و غیر رسمی است که راحتی اهالی کسب و کار فرودگاه و مسافران را به طور یکسان در نظر گرفته است.

منبع: کجارو

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc