https://gateway.trip.ir/api/

وعده های غذایی هواپیما را به صورت کامل مصرف کنید

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 اخبار گردشگری

وعده های غذایی هواپیما را به صورت کامل مصرف کنید

اگر بدانید چه بر سر مواد غذایی باقیمانده هر مسافر هواپیما می آید از این پس سعی خواهید کرد غذاهای هواپیما را به صورت کامل مصرف کنید. همه افرادی که با هواپیما سفر میکنند در پروازهای خود پذیرایی میشوند، این پذیرایی بستگی به طول مدت پرواز و همچنین زمان پرواز میتواند شامل صبحانه، نهار، شام و یا میان وعده باشد. اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چه اتفاقی برای پسماندهای غذایی مسافران میفتد؟ در ادامه با تریپ همراه باشید تا از این موضوع باخبر شوید و تلاش کنید تا از این پس وقتی بلیط هواپیما رزرو کردید و در هواپیما پذیرایی شدید وعده های غذایی خود را یا استفاده نکنید تا دست نخورده باقی بماند و یا آن را به صورت کامل مصرف کنید.

پذیرایی در هواپیما

اولین نکته ای که باید در وعده های غذایی داخل هواپیما که در ارتفاع آنها را میل میکنید بدانید این است که ارتفاع زیاد باعث میشود طعم و چشایی شما کمی تحت تاثیر قرار بگیرد، پس اگر مثلاً سالاد الویه داخل پرواز کمی طعم متفاوتی داشت مبنی بر بد بودن آن نیست، چون همه کترینگ های هواپیمایی ها به صورت استاندارد به تولید وعده های غذایی میپردازند.

اگر تا به امروز در هواپیما به صورت صبحانه، نهار و یا شام پذیرایی شده باشید، شاهد پسماندهایی بودید که مهمانداران آنها را از جلوی مسافران برمیدارند. آیا میدانید چه بر سر این پسماندها می آید؟

طبق تحقیقات صورت گرفته همه این پسماندها سوزانده میشوند و روند این اتلاف و اسراف همه ساله در حال افزایش است و دلیل افزایش آن نیز بیشتر شدن تعداد پروازها و بلیط هواپیما است که در جهان انجام میشود.

یاتا تخمین زده است اگر روند به همین صورت پیش رود تا 10 سال آینده با حجم زباله دو برابری مواجه خواهیم شد که این هم برای محیط زیست خوب نیست و هم بابت سوزاندن آنها سرمایه ها و انرژی نیز از بین میرود. پس چه بهتر است که از این پس به این موضوع دقت داشته باشیم.

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc