https://gateway.trip.ir/api/

10 شهر پربازدید و بی نظیر جهان در سال 2019

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 مقاصد پر طرفدار

10 شهر پربازدید و بی نظیر جهان در سال 2019

بر اساس آمارهای دقیق لیستی از گردشگر پذیرترین و در واقع پر بازدیدترین شهرهای جهان را برای شما در این پست از وبلاگ تریپ آورده ایم. در اینجا شهرهایی هستند که به علت های مختلف مشهور شده اند و همه آنها یک خصوصیت مشترک دارند و آن چیزی نیست جز توجه به صنعت سودآور گردشگری که متأسفانه زیر ساخت های آن در کشورهایی مثل ایران همچنان پر از مشکل و چاله چوله های قانونی است. درست است که آثار تاریخی و طبیعی مهم هستند ولی ایجاد جذابیت های گردشگری مدرن نیز بر گردشگری تأثیر گذار است و باعث میشود مسافر با پرداخت هزینه های مختلف و حتی زیاد تصمیم بگیرد بلیط هواپیما رزرو کند و از یک شهر بازدید کند و آن را به دیگران نیز معرفی کند. مثلاً استانبول درست است که با جاذبه های فرهنگی و تاریخی شناخته میشود و حتی با همین موارد به یکی از قطب های گردشگری تبدیل شده است ولی با ساخت بزرگترین فرودگاه جهان توانست نگاه های بیشتری را به خود اختصاص دهد، چون همیشه برتر بودن به معنای داشتن سابقه تاریخی یک شهر نیست، دقیقاً چیزی که در دبی شاهد هستیم و تا چند دهه قبل فقط یک بیابان بود که حتی تصورش هم نمیکردید به یک قطب مهم گردشگری آسیا تبدیل شود. امیدواریم در لیستی که در زیر برای شما آورده ایم حداقل به یک مورد از آنها سفر کنید و از نزدیک شاهد بی نظیر بودن این مناطق گردشگری باشید. این کار میتواند به سادگی خرید یک بلیط رفت و برگشت هواپیما و یا به سختی گرفتن یک ویزا برای کشور مقصد باشد، در هر صورت تریپ در همه مراحل در کنار مسافرین هست و خواهد بود.

شهرهای پر بازدید جهان

در زیر به ترتیب از آخر به اول بهترین و پر بازدید ترین شهرهای جهان را که در سال 2019 بررسی شده اند برای شما آورده ایم.

استانبول که با ساخت بزرگترین فرودگاه جهان بسیار بیشتر از قبل مشهور شد و برای ایرانیان نیز به علت وجود بلیط لحظه آخری استانبول ارزان ترین مقصد گردشگری خارجی نیز شناخته میشود.

کوالالامپور که به عنوان شهر تجاری و مدرن با برج های دو قلویش شناخته میشود.

نیویورک که بی نظیرترین شهر با آسمانخراش هایش شناخته میشود.

دبی که در واقع نیویورک آسیا است با برج های دیدنی و زیبایش.

پاریس که به شهر عشاق معروف است و برج دیدنی پاریس و دیزنی لند پاریس بسیار معروف هستند.

سنگاپور که سنت و فرهنگ معماری جنوب شرقی آسیا را به شما نشان میدهد.

ماکائو کشور چین که لس آنجلس آسیاست و تم پارک آن بسیار مشهور است.

لندن در انگلیس است و جایی است که در آن همه ملیت ها را خواهید دید.

بانکوک تایلند که به جاذبه های فرهنگیش معروف است و خیلی از افراد با خرید بلیط هواپیما بانکوک به این مقصد گردشگری جذاب سفر میکنند.

در نهایت هنگ کنگ به عنوان پر بازدیدترین شهر جهان اعلام شد.

اگر قصد دارید به هر کدام از این کشورها با تور همراه باشید میتوانید با شماره 75134000 تماس بگیرید و اگر هم قصد دارید به صورت آنلاین بلیط هواپیما رزرو کنید، میتونید سایت رزرو آنلاین هتل و پرواز تریپ مراجعه نمایید.

منبع: CNN travel

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc