https://gateway.trip.ir/api/

چرا ژانویه جذاب ترین ماه سفر به استانبول است؟

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 دانستنی های سفر

چرا ژانویه جذاب ترین ماه سفر به استانبول است؟

ژانویه و یا حتی چند روز قبل تر از آن زمان بسیار هیجان انگیزی برای سفر به استانبول است. علت این موضوع را در ادامه مطالب به شما خواهیم گفت. در کلِ کشور ترکیه، شهری هیجان انگیزتر و جذاب تر از استانبول در ماه ژاویه و تحویل سال نو میلادی نخواهید یافت. اگر قصد سفر به استانبول را این ماه ها دارید باید عجله کنید چون هر چه دیرتر بلیط هواپیما استانبول را در این بازه زمانی رزرو کنید احتمال افزایش نرخ وجود دارد. اگر نمیدانید چرا این ماه در بین مسافران انقدر جذاب است بهتر است تا ادامه مطالب از این پست وبلاگ تریپ را بخوانید.

تور استانبول ژانویه

زیباترین شهر ترکیه در زمان کریسمس شهر استانبول است، افرادی نیز که با خرید بلیط هواپیما استانبول به این مقصد جذاب گردشگری سفر میکنند هدفشان بازدید از نور بندی ها و تزئینات کریسمس است که در این شهر به زیبایی خود نمایی میکند. اگر چند روز قبل از شروع کریسمس نیز به این شهر توریتی سفر کنید میتوانید از تخفیف های آخر فصل فروشگاه ها و مراکز خرید استانبول استفاده نمایید.

در خود ایام کریسمس به علت زیاد بودن گردشگران، مراکز خرید استانبول تخفیف زیادی را شامل نمیشوند. البته ممکن است در بوتیک های خیابان استقلال، که یک خیابان مهم در این شهر است شاهد تخفیفاتی باشد.

خوردن کباب ترکی و پس از آن به عنوان دسر نوشیدن چای همراه باقلوای لذیذ ترکی در هوای سرد زمستان بسیار لذت بخش است.


نور بازی خیره کننده شب سال نو میلادی در کنار تنگه بسفر بسیار خیره کننده و دیدنی است، فرصت دیدن این آتش بازی را در شب سال نو از دست ندهید.

بازدید از جاذبه های گردشگری که با با تزئین زیبایی آراسته شده اند همه بر جذابیت های سفر به استانبول در ژانویه می افزاید و باعث میشود تا مسافران زودتر برای خرید بلیط هواپیما تصمیم بگیرند.

توجه کنید که حداقل یک هفته قبل از شروع ژانویه برای سفر به این شهر برنامه ریزی کنید و لباس گرم همراه خود ببرید، البته نه زیاد، چون میتوانید در آنجا لباس های باکیفیت خوبی خریداری نمایید.

اگر دوست داشتید همراه تور با آفرهای عالی سفر خود را برنامه ریزی نمایید میتوانید با تریپ به شماره 75134000 ارتباط برقرار کنید و از مشاوران تور استانبول استفاده کنید تا ژانویه را در استانبول باشید.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc