https://gateway.trip.ir/api/

با جاذبه های دیدنی کشور سریلانکا آشنا شوید

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 جاذبه های گردشگری

با جاذبه های دیدنی کشور سریلانکا آشنا شوید

اگر دوست دارید به کشور سریلانکا سفر کنید بهتر است درباره کشور سری لانکا و جاذبه های دیدنی آن اطلاعات بیشتری داشته باشید. اگر از طرفداران سفر به کشورهای جنوب و جنوب شرقی آسیا همچون تایلند و هند باشید، سفر به کشور سریلانکا با توجه به موقعیت منحصر به فرد خود میتواند یکی از بهترین سفرهای عمرتان را برای شما به ارمغان بیاورد. این کشور بسیار زیبا که نام آن را کمتر نسبت به کشورهای همسایه آن شنیده اید مکان بسیار زیبایی است که قصد داریم آن را در تریپ به طور خلاصه برای شما معرفی کنیم. این معرفی همزمان شده است  با ارائه پکیج تور سریلانکا از طرف تریپ که میتوانید با تماس گرفتن از نرخ های این پکیج فوق العاده عالی با خبر شوید.

جاذبه های گردشگری کشور سریلانکا

کشور سریلانکا دقیقاً در پایین کشور هند واقع شده است و در واقع کل این کشور را یک جزیره تشکیل میدهد، یک جزیره با آب و هوای جنوب آسیا که اگر در فصل مناسب به آنجا سفر کنید بی نهایت لذت بخش و هیجان انگیز است. اگر قصد رزرو بلیط هواپیما را داشته باشید بهتر است بدانید پایتخت این شهر کلمبو میباشد. البته بهترین راه برای سفر به سریلانکا استفاده از پکیج های تور و همراه شدن با سایر افراد است تا در کنار هم و استفاده از راهنمای تورِ حرفه ای بتوانید از همه جاذبه های گردشگری این کشور بازدید نمایید. واحد پولی این کشور کرون و زبان رسمی آنها سینهالی است. در سریلانکا بیش از 100 آبشار زیبا وجود دارد که در تور سریلانکا میتوانید تعدادی از آنها را مشاهد کنید. در ادامه به معرفی جاذبه های گردشگری این کشور جزیره ای با حدود 20 میلیون جمعیت میپردازیم.

شهر شگفت انگیز سیگیریا


غار دامبولا


جنگل سیناراجا


بازدید فیل ها در پارک Udawalawe


شهر گاله


بخش نظرات
تورهای نوروزی

تورهای نوروزی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc