https://gateway.trip.ir/api/

آیا پاییز فصل مناسبی برای سفر به استانبول است؟

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 دانستنی های سفر

آیا پاییز فصل مناسبی برای سفر به استانبول است؟

اگر تصمیم داشته باشید که به شهر استانبول ترکیه سفر کنید کدام فصل را مناسب سفر می دانید؟ آیا پاییز فصل مناسبی برای سفر به استانبول است؟ آیا پاییز هزار رنگ را در استانبول هم شاهد خواهیم بود؟ آیا مراکز خرید در این فصل در استانبول فروش ویژه می گذارند؟

سفر به استانبول در فصل پاییز

اگر نگوییم پاییز بهترین فصل سفر به استانبول است، پس قطعاً در جایگاه دوم قرار خواهد گرفت. این شهر که با آثار تاریخی و فرهنگی خود از جمله مسجد سلطان احمد که مسجدی فوق العاده منحصر به فرد با 6 مناره است، برج گالاتا، تنگه بسفر و خیابان استقلال توانسته سالانه میلیون ها بازدید کننده و گردشگر را به سمت خود روانه کند. تفاوت بازدید کننده و گردشگر این است که بازدید کننده شخصی است که در میان سفر به مقصد اصلی خود در راه از شهری دیگر بازدید می کند و شب را در آنجا اقامت ندارد. گردشگران نیز که از طریق خرید بلیط لحظه آخری استانبول و یا خرید تور آفری استانبول به این شهر سفر می کنند حدوداً 5 روز را برای گشت و گذار بین جاذبه های گردشگری این شهر سپری می کنند.

در فصل پاییز که در واقع نیم سال دوم می باشد هم هوا مطبوع است و هم مراکز خرید فروش ویژه می گذارند، اواخر پاییز هوا سرد است ولی همچنان می توانید از همه امکانات این شهر استفاده کنید. 

در شهرهایی از کشور ترکیه که فقط مختص یک چیز هستد مثل آنتایا که مخصوص شنا و آفتاب گیری است و یا شهر کاپادوکیا که مخصوص بالن سواری است محدودیت هایی را در فصل زمستان شاهد خواهید بود، اما استانبول نسبت به شهرهای دیگر کمتر از این موضوعات تأثیر می پذیرد.

یکی از خوبی های سفر در فصل پاییز این است که خیابان ها و مراکز گردشگری این شهر خلوت تر هستند، بنابراین می توانید عکس های بهتری بگیرید و از سفرتان لذت بیشتری ببرید، چون زمان کمتری برای گرفتن بلیط ورودی صرف خواهید کرد، ضمن اینکه هتل ها نیز با کاهش نرخ مواجه می شوند.

اگر خوب دقت کنید متوجه خواهید شد که پاییز بهترین فصل سفر به استانبول است! در هز زمان که تصمیم گرفتید به این شهر توریستی سفر کنید گوشی تلفن خود را بردارید و با شماره گیری 7513400-021 با کارشناسان بخش تور در شرکت تریپ صحبت کنید تا از پیشنهادهای شگفت انگیز استانبول که به صورت دوره ای در تریپ گذاشته می شود استفاده کنید.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc