بیش از 4000 عکس از 68 کشور برای انتخاب بهترین تصویر کمدی حیاوت وحش در جهان ثبت شد و در اینجا بهترین تصاویر را مشاهده میکنید. در بسیاری از تصاویر عکاس ها برای ثبت تصاویر به نقاط مختلف جهان سفر کردند، مدت های طولانی را در پرواز بودند و برای بلیط هواپیما و سایر وسایل تقلیه هزینه کردند، از دوربین های زوم مخصوص استفاده کردند تا تصاویر بی نظیری را ثبت کنند. چیزی که میبینید بخشی از سفر است، یعنی ثبت لحظه ها. این تصاویر همه ساله در پایان سال میلادی جمع و از بین آن همه عکس، فقط تعداد انگشت شماری در جشنواره مخصوص به این کار به عنوان برنده انتخاب میشود و به آنها جایزه کمدی ترین تصویر ثبت شده حیات وحش داده میشود. تصاویری که در ادامه خواهید دید تصاویر برگزیده سال 2019 است که تصاویر بسیار جالبی هستند.

کمدی ترین عکس حیات وحش 2019

تصویر بالا توسط که برنده بهترین عکس سال 2019 شد توسط Vlado-Pirsa از دو پرنده رنگارنگ که یکی از آنها در حالت فریاد بر سر آن یکی است گرفته شده است. 

کمدی ترین عکس حیات وحش 2019

دیگر تصویر ثبت شده از عکاس آلمانی است که با موضوع موج سواری پنگوئن بر روی آب های آتلانتیک جنوبی گرفته شده است. 

کمدی ترین عکس حیات وحش 2019 عکاس انگلیسی از استتار جالب یک گوزن عکس گرفته است. عنوان این عکس این است: گوزن؟... کدام گوزن؟!

کمدی ترین عکس حیات وحش 2019 این تصویر از یک میمون ژاپنی ثبت شده است و از آن با عنوان "مرد فضایی" یاد میشود.

 این تصویر خیلی بامزه است و یک عکاس آمریکایی به نام Harry Walker در آلاسکا آن را گرفته است.

کمدی ترین عکس حیات وحش 2019

تصویر ثبت شده بالا از عکاس آمریکایی به نام Tom Mangelsen میباشد. 

برای ثبت تصاویر زیبا شما هم میتوانید با سفر به جاهای زیبا و طبیعت های بکرجهان یکی از عکاسان این جشنواره باشید که همه ساله برگزار میشود. با جست و جوی بلیط هواپیما در سیستم تریپ امکان سفر به همه شهرهای دنیا را دارید و هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

هواپیما یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل در صنعت بسیار بزرگ گردشگری است، در کنار آن میتوانید با اقامت در یک هتل بسیار خوب در کشور مقصد مورد نظر یک سفر خوب را تجربه کنید.

رزرو هتل خارجی