اگر تصمیم گرفته اید به هند سفر کنید و یا در آینده قصد سفر به مثلث طلایی هند را دارید بهتر است با شرایط دریافت ویزای هند آشنا شوید. هند که در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و به علت داشتن سابقه تاریخی و همچنین سنت های رنگارنگ و با داشتن جاذبه مهمی همچون تاج محل که در سراسر جهان مشهور است، علاقه مندان و گردشگران زیادی را هر ساله جذب خود میکند، ایرانیها برای سفر به هند نیازمند دریافت ویزا هستند که در ادامه درباره این ویزا و شرایط دریافت آن اطلاعاتی را به شما عزیزان خواهیم داد.

ویزای هند

صدور ویزای هند به دو طریق امکان پذیر است. یکی آنکه از طریق کارگزاری به صورت حضوری اقدام کنید و دیگری آنکه به صورت آنلاین درخواست خود را ارائه دهید.

نشانی سفارت هند در ایران

برای آنکه به صورت حضوری اقدام کنید لازم است آدرس سفارت هند را داشته باشید، سفارت هند در تهران، خیابان شهید بهشتی،خیابان میرعماد پلاک 22 واقع شده است. شماره تلفن : 88755103

ساعت کاری سفارت هند از ساعت 9 صبح تا 12:30 ظهر از روز یکشنبه تا پنجشنبه میباشد.

سایت سفارت هند

اگر تمایل داشته باشید به صورت آنلاین اقدام کنید میتوانید به نشانی اینترنتی www.indiavisairan.com مراجعه نمایید.

انواع ویزای هند

قصد شما از سفر به هند چیست؟ گروه مورد نظر خود را پیدا کنید.

ویزای توریستی، تحصیلی، تجاری، تحقیقاتی، پزشکی، کار و یا ورزشی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی هند

بهتر است قبل از هر گونه اقدامی نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنید:

- اصل و کپی گذرنامه با اعتبار حداقل 7 ماهه

- ارائه کپی از تمامی صفحات که دارای مهر هستند

- دو قطعه عکس 5*5 که ضمن جدید بودن، با عکس پاسپورت متفاوت باشد

- اصل و کپی شناسنامه از تمامی صفحات به همراه ترجمه انگلیسی

- اگر به صورت آنلاین اقدام میکنید پس از ثبت درخواست یک کپی از آن را همراه خود داشته باشید.

- ارائه یک کپی از بلیط هواپیما

مدت اعتبار ویزای توریستی هند

اگر اقدام به ویزای یکبار ورود توریستی کرده اید و یا قصد آن را دارید، بهتر است بدانید با داشتن این نوع ویزا 6 ماه فرصت دارید تا به هند سفر کنید، در واقع اعتبار آن 6 ماه از زمان صدور است.

هزینه ویزای هند

برای دریافت به روزترین نرخ ریالی ویزای توریستی هند میتوانید با شرکت تریپ در تهران به شماره 75134000 تماس حاصل فرمایید، همچنین میتوانید با تور مثلث طلایی هند که در شرکت تریپ ارائه میشود همسفر شوید و از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری هند بازدید نمایید. تریپ ارائه دهنده بلیط هواپیما، هتل، ویزا و تور در سراسر جهان از جمله شهرهای مهم این کشور مثل آگرا، دهلی، جیپور، بمبئی و گوآ میباشد که به صورت آنلاین نرخ بلیط هواپیما هر کدام از این مسیرها در سیستم تریپ قابل مشاهده است.