https://gateway.trip.ir/api/

5 نکته طلایی درباره سفر به بانکوک

به روز رسانی: 03 دی ، 1402 دانستنی های سفر

5 نکته طلایی درباره سفر به بانکوک

بانکوک یکی از شهرهایی است که گردشگران زیادی به آنجا میروند، در سفر به بانکوک این 5 مورد را فراموش نکنید.

بانکوک یکی از بهترین شهرهای جهان است که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد. برای سفر به این شهر زیبا نیازمند دریافت ویزای تایلند هستید که ویزای سختی نیز به شمار نمیرود. اگر درحال برنامه ریزی برای یک سفر خارجی هستید، بانکوک یکی از انتخاب های شما خواهد بود، اما در سفر به این شهر زیبا این 5 مورد را که در ادامه ی مطالب به آن اشاره خواهد شد فراموش نکنید.

نقشه بانکوک را همراه خود داشته باشید

شهر بانکوک ممکن است برای شما گیج کننده باشد. نام گذاری خیابان ها و رودخانه و موقعیت مکانی شما در جایی که هستید، مخصوصاً در شب اهمیت بالایی دارد. در کنار نقشه کاغذی که همیشه در جیب خود دارید میتوانید از طریق گوشی همراه خود نیز موقعیت مکانی را مشص کنید، اما داشتن نقشه کاغذی همیشه در دسترستان هست، شاید باتری گوشی شما تمام شود، پس حتما نقشه را همراه خود داشته باشید و موقعیت هتل خود را بر روی آن مشخص کنید. برای سفرتان برنامه ریزی کنید و در هر روز مشخص کنید که چه اماکن گردشگری بانکوک را بازدید خواهید کرد.

در بانکوک آب زیاد بنوشید

قانون نانوشته ای در شهرهای تایلند وجود دارد که به شما میگوید قبل از اینکه بدن شما نیاز به آب پیدا کند، آب بنوشید. در بانکوک هوا گرم است به همین علت تعرق بدن زیاد است و اگر به اندازه کافی آب ننوشید ممکن است دچار گرمازدگی و یا سایر مشکلات ایمنی بدن شوید. آب های بسته بندی را میتوانید از مغازه ها خریداری کنید و همیشه در کیف خود یک بطری آب داشته باشید.

از بازار شناور بانکوک دیدن کنید

یکی از تصاویر به یاد ماندنی در سفر به بانکوک برای هر مسافری، بازارهای شناور تایلند است که در بانکوک شاهد آن خواهید بود. فروشندگان در قایق های شناور روی آب وسایل خود را مانند سبزیجات، پوشاک و تنقلات را میفروشند.

تصویری از بانکوک

چیزی که این بازارها را منحصر به فرد و زیبا کرده است علاوه بر شناور بودن روی آب، رنگ بندی آن ها است که نمای فوق العاده زیبایی ایجاد میکند.

معروف ترین بازار شناور تایلند به نام دامنوئن سادواک در حدود 100 کیلمتری بانکوک قرار دارد.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

برای سفر به بانکوک حتماً بلیط هواپیما خود را به صورت آنلاین خریداری کنید تا ضمن سهولت، امکان کنسلی آنلاین برای شما وجود داشته باشد، همچنین سایت خرید آنلاین پرواز موجب سهولت پیدا کردن پرواز، مقایسه پروازها میشود.

رزرو آنلاین هتل

رزرو هتل خارجی یکی از مراحل سخت در سفرهای خارجی بود که به لطف شرکت تریپ در ایران این شرایط فراهم شد تا هموطنان به راحتی رزرو هتل خود را به هر شهر دنیا که قصد سفر به آن را دارند انجام دهند. همان خصوصیت های خوب رزرو آ«لاین که برای پرواز عنوان کردیم در خصوص رزرو آنلاین هتل هم صادق است. ضمن اینکه در جشنواره های هتل های تریپ که هر فصل از سال برگزار میشوید میتوانید هتل ها را با قیمت فوق العاده عالی رزرو کنید. 

بخش نظرات

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc