https://gateway.trip.ir/api/

اتفاقی که همه رو هیجان زده خواهد کرد

به روز رسانی: 16 تیر ، 1399 جاذبه های گردشگری

اتفاقی که همه رو هیجان زده خواهد کرد

واسه خیلی از ما ایرانی ها آرزو شده که با پاسپورت کشورمون یه سفر هیجان انگیز بریم، جاهایی که فعلا فقط توی فیلم های هالیوودی میتونیم ببینیم! اما واقعاً چقدر جهانگردی و سفر به این مکان های گردشگری میتونه سخت باشه؟ آیا میدانید به این مقاصد گردشگری فوق العاده جذاب، بلیط ارزان هواپیما وجود نداره؟ آیا پولدار بودن باعث میشه به این جور جاها بتونید سفر کنید؟ هیجان انگیزترین خبر این میتونه باشه که به آسانی به این کشورها سفر کنید. در انتهای این پُست به جوابهاتون خواهید رسید.

نیوزلند کجاست

چقدر به فیلم هابیت و فیلم ارباب حلقه ها علاقه مند هستید؟ هابیت دوست داشتنی این فیلم ها در خانه ای خاص زندگی می کرد. برای دیدن لوکیشن این فیلم باید به کشور نیوزیلند واقع در جنوب غربی اقیانوس آرام و شرقی ترین کشور نسبت به ایران سفر کنید. خانه زیبای هابیت با درب دایره ای چوبی در روستای هابیتون قرار دارد که برای بازدید از آن، پس از رسیدن به شهر روتوروا باید از هواپیما برای رسیدن به این منطقه استفاده کنید. برای اقامت نیز مهمان خانه هایی وجود دارد که برای شما خاطره فیلم ارباب حلقه ها را زنده می کند. خیلی از کسانی که در نیوزیلند هستند از کشورشان مهاجرت کرده اند، چون کشوری است که در خیلی از موارد شرایط ایده آل برای زندگی کردن را فراهم کرده است. اگر قصد گرفتن ویزای نیوزیلند را دارید، راه طولانی و سختی را پیش رو دارید. به افراد زیر 20سال و بالای 55 سال ویزا داده نمی شود. باید نمره زبان بالایی کسب کنید. از طریق سایت آنلاین می توانید نسبت به پر کردن فرم و پرداخت هزینه اقدام کنید. اگر موفق به دریافت ویزا شوید، ویزای شما 3 ماه اعتبار خواهد داشت. مواردی که بسیار مهم تلقی می شوند داشتن چند ویزای شنگن و توانایی مالی بالاست. پس اگر پولدار هستید شانس نسبتاً بیشتر است.

ونکوور کانادا

دومین کشور و شهر رو اختصاص دادیم به جایی که کیفیت زندگی خیلی بالایی داره و اگر شرایط مالی و سابقه سفر خوبی داشته باشید زیاد هم سخت نیست به این کشور سفر کنید. با گرفتن ویزای کانادا به راحتی میتونید با خرید بلیط هواپیما تهران به ونکوور به این شهر زیبا با طبیعتی منحصر به فرد سفر کنید. اگر همین الان به فکر سفر به کانادا افتادید بهتر است سابقه ی سفر خود را بالا ببرید تا شانس ویزا شدن شما بالا برود. حداقل 2 تا ویزای شنگن داشته باشید، ویزای کشورهای ژاپن و انگلیس را فراموش نکنید که بسیار به شما کمک خواهند کرد. در مراحل آخر باید به فکر دعوت نامه باشید، دعوت نامه برای ویزای کانادا الزامی است که بعضی شرکت های خدمات مسافرتی از جمله نقطه پرواز (تریپ)، برای مسافران می توانند اقدام به صدور دعوت نلمه نمایند.


در نهایت به این جا می رسیم که با پاسپورت ایرانی اگر میخواهید خوب سفر کنید باید سابقه ی سفر خوبی جمع کنید تا به زمانش که رسید ویزای جاهای مهم و مشهور را بتونید دریافت کنید. تریپ همیشه در کنار مسافران جهت راهنمایی از آخرین وضعیت ویزاهای کشورها و دریافت آنها است.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc