https://gateway.trip.ir/api/

7 مقصد جدید گردشگری وسوسه انگیز

به روز رسانی: 29 تیر ، 1399 جاذبه های گردشگری

7 مقصد جدید گردشگری وسوسه انگیز

دنیای گردشگری انتها ندارد و هر چه بیشتر سفر کنید، بیشتر نیاز دارید جاهای جدید بروید. شما معمولا از مقاصد شناخته شده و معروف شروع می‌کنید اما وقتی گوشه و کنار جهان را می‌گردید، عطش جاهای جدید بالا می‌گیرد. شاید بهتر باشد به جای خرید بلیط هواپیما دبی، مقاصد جدید گردشگری وسوسه انگیز را انتخاب کنید، پس خودتان را آماده رفتن به دوردستها کنید.

1.جزیره لرد هاو، استرالیا

شما با دو ساعت سفر هوایی از سیدنی یا بریسبان  به یک جزیره دیدنی و رویایی در اقیانوس آرام خواهید رسید. این جزیره از مناطق حفاظت شده یونسکو است. انواع ورزش‌های آبی و ساحلی مانندکایاک‌سواری، موج‌سواری و غواصی در جزیره لردهاو وجود دارد. خیالتان راحت شما در دورترین جای جهان هستید، لذت ببرید.

2.مهمانخانه اشر، سوئیس

در فلات اِبِن‌آلپ و در ارتفاعات، مهمانخانه كوچكی قرار دارد. هتل اشر به دلیل موقعیت خیره کننده طبیعت كلیف ساید معروف شده است. هتل از ماه می تا نوامبر باز است و آب آن از طریق باران تامین می‌شود. به علت موقعیت کوهستانی اشر، شما با کوهنوردی و یا با تله کابین به آنجا خواهید رسید.

3. دریاچه پینگوالاواتن، ایسلند

ایسلند سرزمین شگفتی‌ست. در پارک ملی پینگوالاواتن، بزرگترین دریاچه ایسلند قرار گرفته است. این دریاچه حفاظت شده، به صورت یک گسل ایجاد شده است. به جای رزرو هتل، می‌توانید در نزدیک دریاچه کمپ بزنید. بهترین جایی که می‌توانید غواصی و اسنورکلینگ انجام دهید. این دریاچه در منطقه تاریخی دینگوتلیر قرار دارد.

4. غار ملیسانی، یونان

یونان همیشه با آثار باستانی خود شناخته می‌شود در حالی‌که طبیعت بی‌نظیری دارد. یکی از این مکان‌های شگفت، غار ملیسانی است که در جزیره کفالونیا و مانند حفره‌ای وسط جنگل قرار گرفته است. این غار در اساطیر یونان به نام غار نیمف معروف است. شما به دریاچه‌ای زیرزمینی فیروزه‌ای رنگ سفر می‌کنید و آرامش و جذبه آن را از نزدیک لمس خواهید کرد.

5. الکازار سگویا، اسپانیا

قلعه سنگی سگوویا با نام آلکارز شناخته می‌شود، از دوران رنسانس به جا مانده است. این دژ بین دو رودخانه ریو کلامورِس و ریو اِرِسما، روی بلندی مشرف به مناظر تماشایی قرار دارد. این قلعه که زمانی کاربرد نظامی داشته است، بعدها به اقامتگاه پادشاهان اسپانیایی بدل شد. آلکارز در زبان اسپانیولی به معنی قلعه است.

6. کوه آی-پِتری، اکراین

این کوه زیبا در اکراین و در ارتفاع بالای 1200 متر از منطقه کریمه قرار دارد. بهترین راه دسترسی و دیدن طبیعت چشم‌نواز آنجا، تله کابین است که در مسیر سه کیلومتری، شما را جذب خواهد کرد. این کوهستان مشرف به دریای سیاه، در سال 200 روز مه‌آلود است که حالتی اسرار آمیز به آن داده است.

7. مونت سنت میشل، فرانسه

جزیره‌ای جادویی سنت میشل، قلعه‌ای اعجاب‌انگیز را در خود جای داده است. اینجا از مقاصد مهم گردشگری زیارتی است که زائران بی‌شماری را به این مکان مقدس می‌کشاند. موزه داخل قلعه مجموعه‌ی نفیسی از آثار هنری و صنایع دستی را در خود جای داده است. این جزیره در منطقه نرماندی قرار دارد.

بخش نظرات
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc