نمایشگاه کانتون (نمایشگاه واردات و صادرات چین) بزرگترین و کامل ترین نمایشگاه تجاری با بزرگترین مقیاس و گسترده ترین توزیع خریداران خارجی و بزرگترین گردش کار در گوانگژو چین است. بیش از 20،000 فروشنده و حدود 100،000 خریدار در نمایشگاه واردات و صادرات چین حضور خواهند داشت.

نمایشگاه کانتون یک نمایش کامل و فوق العاده است که در آن می توانید هر محصولی را پیدا کنید. از آنجا که محصولات زیادی وجود دارد، نمایشگاه به سه مرحله تقسیم شد. فاز اول بر روی محصولات الکتریکی و الکترونیکی، مصالح ساختمانی، محصولات صنعتی تمرکز دارد. فاز 2 بر روی محصولاتی مانند زیور آلات، هدیه و مبلمان تمرکز دارد. مرحله 3 تمرکز بر لباس، کفش و کیف دارد.

فاز 1: 15 تا 19 اکتبر 2018 ساعت 9:30 تا 18:00
فاز 2: 23 تا 27 اکتبر 2018 ساعت 9:30 تا 18:00
فاز 3: 31 اکتبر-4 نوامبر 2018 ساعت 9:30 تا 18:00

نمایشگاه کانتون فاز اول 

محصولات فاز اول شامل ماشین آلات سبک و سنگین و تجهیزات وابسته ، دوچرخه، موتور سیکلت، قطعات یدکی اتومبیل، محصولات شیمییایی، سخت افزار، ابزارالات، ماشن آلات کشاورزی، وسایل برقی منزل، وسایل مصرفی الکترونیکی، کامپیوتر و محصولات ارتباطی، تجهیزات روشنایی، مواد ساختمانی و دکوراسیون، چینی بهداشتی و تجهیزات می باشد. اکثر محصولات جدید و با تکنولوژی پیشرفته چین، در مرحله اول نمایشگاه کانتون قرار دارند و بیشترین تعداد معاملات بین 3 فاز نمایشگاه، در فاز اول اتفاق می افتد.

نمایشگاه کانتون فاز دوم 

محصولات فاز دوم شامل وسایل آشپزخانه ، سرامیک، دکوراسیون، مبلمان، محصولات کشاورزی، محصولات سنگی و فلزی، محصولات زیبایی، ساعت، عینک، اسباب بازی، وسایل تزئینی برگزاری جشن ها و هدایا می باشد. بزرگترین تعداد خریداران از کشورهای غربی از بین 3 فاز نمایشگاه است.

نمایشگاه کانتون فاز سوم 

فاز سوم بر روی لباس زنانه و مردانه بچگانه، لباس ورزشی، چرم و خز و محصولات وابسته به آن، فرش و موکت، مواد غذایی، محصولات بومی چین، بدلیجات تزئینی، پرده و رومبلی، صنایع نساجی دارو و بهداشتی، تجهیزات پزشکی، ورزشی و مسافرتی، تجهیزات اداری، کفش ، کیف، چمدان تمرکز دارد. این فاز مورد علاقه بانوان می باشد.

نمایشگاه کانتون

نمایشگاه کانتون در سراسر جهان شناخته شده است اما همچنان غرفه داران به دنبال مشتریان جدید برای تبدیل شدن به یک "سوپرمارکت جهانی" واقعی هستند.

شرکت های کره ای در نمایشگاه کانتون بسیار فعال هستند. غرفه های با نام "کره" در همه جای سالن واردات نمایشگاه کانتون دیده می شود. بیش از 100 شرکت کره ای در نمایشگاه حضور دارند.

در حال حاضر نمایشگاه کانتون روابط تجاری خود را با بیش از 200 کشور و مناطق سراسر جهان برقرار کرده است که نه تنها باعث توسعه اقتصاد چین می شود بلکه برای شرکت های خارجی نیز راه عالی برای کشف بازار بزرگ مصرف کننده چین در جهان برای فروش می باشد.

زوبیینگ، سخنگوی نمایشگاه کانتون، گفت: "ما کیفیت بالایی رسیده ایم  و این نمایشگاه را به یک پلت فرم برتر بین المللی تبدیل خواهیم کرد تا در سراسر جهان دیده شود."

برنامه پروازی نمایشگاه کانتون

شرکت تریپ به عنوان برترین آژانس مسافرتی آنلاین، بلیط هواپیما چارتر را برای مسافرین خود در نظر گرفته است، همراهان همیشگی تریپ می توانید از طریق سایت و اپلیکیشن بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل خود را آنلاین انجام دهید.

پرواز: عمان ایر

مسیر رفت: تهران-مسقط-گوانگجو

مسیر برگشت: گوانجو-مسقط-تهران

نرخ پایه: 4.990.000 تومان بلیط رفت و برگشت

تغییرات نرخ بر اساس تاریخ را می توانید از طریق ورود به سایت چک نمایید.

تاریخ های پرواز برای فاز اول: 7-22 اکتبر ، 12-20 اکتبر

تاریخ پرواز برای فاز اول و دوم: 14-29 اکتبر

تاریخ پرواز برای فاز دوم: 19-27 اکتبر

تاریخ پرواز برای فاز دوم و سوم: 21 اکتبر - 5 نوامبر

تاریخ های پرواز برای فاز سوم: 28 اکتبر-12 نوامبر 

 

اطلاعات لازم برای چک-این آنلاین

 

منبع: cantonfair