هتل والدورف آستوریا راس الخیمه ( Waldorf Astoria Ras Al Khaimah ) یک هتل ساحلی است که با فاصله 50 دقیقه از فرودگاه بین المللی دبی قرار گرفته است. این هتل یک اسپای لوکس ، یک زمین گلف وسیع و مجهز و 350 متر ساحل اختصاصی دارد.

اتاق های هتل والدورف آستوریا راس الخیمه فضای وسیعی دارند و بسیار لوکس و مجلل دکور شده اند ، این اتاق ها چشم اندازی رویایی از دریا ، زمین گلف یا باغ دارند و مجهز به میز کار ، کتری برقی ، تختخواب های راحت و شیک ، مبلمان و حمام اختصاصی هستند که حمام ها نیز مجهز به دوش و وان هستند.

این هتل 9 رستوران دارد که در آنها انواع غذاهای محلی و بین المللی سرو می شود. اگر به استیک و غذاهای گریل شده علاقه مند هستید به رستوران لکسینگتون گریل ( Lexington Grill ) بروید و غذاهای ژاپنی را در رستوران UMI امتحان کنید. رستوران اصلی هتل قصر البهار نام دارد که دکوری در رنگهای روشن دارد و صبحانه و شام در فضای باز و بسته آن سرو می شود. قصر البهار چشم اندازی خیره کننده از خلیج فارس و جزیره مرجان دارد به همین دلیل در دکور آن از ترکیب رنگی استفاده شده که حس و حال اقیانوس داشته باشد.

اسپای هتل بسیار شیک و مجلل است و خدمات متنوعی را برای آرامش و سلامتی میهمانان ارائه میدهد. سالن ورزشی آن تجهیزات مدرن و به روز دارد و همچنین دارای دو زمین تنیس بزرگ نیز می باشد. علاوه بر زمین گلف و تنیس ، میهمانان این هتل می توانند کنار ساحل به اسب سواری بپردازند یا از تفریحات آبی نظیر غواصی ، قایق رانی ، جت اسکی و تفریحات دیگر لذت ببرند. برای کودکان نیز زمین بازی مجهز و امن در نظر گرفته شده است.خدماتی از جمله خشکشویی ، اتوکشی ، واکس کفش ، تبدیل ارز ، نگهداری از کودک نیز در این هتل ارائه می شود. همچنین میهمانانی که قرار ملاقات های کاری و یا کنفرانس دارند می توانند از امکانات سالن کنفرانس و سالن ملاقات این هتل استفاده کنند.

هتل والدورف آستوریا راس الخیمه 50 کیلومتر از شبه جزیره موساندام (Musandam Peninsula) فاصله دارد و همچنین فاصله موزه ملی راس الخیمه تا این هتل نیز بسیار کوتاه است. پارکینگ هتل رایگان است.

 

منبع:waldorfastoria3